Do Los Angeles přijíždí vlakem daňový poradce Gene Watson s dcerkou Lynn. Byl v San Diegu na pohřbu manželky, která zemřela dříve, než se s ním stačila rozvést. Tohoto nenápadného muže si na nádraží vytipují dva policejní agenti Smith a Jonesová, zmocní se Lynn jako rukojmí a pohrozí otci, že ji zabijí, jestliže neudělá to, co po něm požadují - během půldruhé hodiny má zavraždit Eleanor Grantovou, guvernérku státu Kalifornie. Děj se odehrává v prostředí moderního, kde probíhá předvolební akce nic netušící političky. Gene Watson se dlouho marně pokouší uniknout z nastražené pasti, pak ale pochopí, že i on patří de facto mezi spiklence Podaří se mu zabránit nejhoršímu? (oficiální text distributora)

AnnaW

Johnny Depp a úředník, nebo tedy daňový poradce? To mu nevěřím. A jako thriller mě to taky moc nezaujalo, příliš mnoho logickcýh nesmyslů. Asi to měl být pokus o trochu jiný akční film, ale na to je zápletka málo originální. ()

Delmondo

Jenom průměrná záležitost s nadprůměrným Deppem toť vše. Je to dost naivní a vše jde strašně hladce, klidně bych uvěřil že podobným způsobem můžou atentáty v americe probíhat ale přeci jen trochu sofistikovanosti by to chtělo, ten scénář je totiž naprosto bez nápadu. Navíc se obávám že kdyby byl v hlavní roli někdo jinej a nezajímavej tak by ten film šel do kopru úplně. Takhle se se to dá jednou skouknout ale víckrát už po tom ani pes neštěkne. ()

Arren

Neurazí, nepotěší. Jeden ze slabších filmů s Johny Deppem, který povětšinou bývá zárukou kvality. Každopádně je film zábavný na ukrácení nudné chvíle. Je předvídatelný natolik, že mozek netrpí a naštěstí se uchránil všech WTF momentů, na které měl mnohokrát silný náběh. Když chce člověk po náročném dni vypustit a oddechnoput si, viděl bych tento snímek celkem ideálním. ()

shinlove

Na Deppa hodně podprůměrný film, ale byl téměř na začátku jeho kariéry, takže se to dá omluvit. Nicméně škoda každého zlého filmu, ve kterém hrál skvělý herec. Takže 2* ()

Beawish

Jedna hvězdička za Deppa, druhá za Walkena, třetí za nápad minus jedna za všechno ostatní. Kdyby se potenciál využil líp, mohl to být dost dobrý film, takhle je to promarněná šance. Scénář je trochu těžkopádný, kamera, střih ani zvuk to nevytrhnou, spíš naopak. Ideální pro páteční noc, kdy už se nikomu nechce moc přemýšlet, ale na spaní je ještě brzo. ()

nikhaj

Super ulet. Hned zostanice vas zoberu a neni cesty s5. Zvecsa v stade oviec nieje jeden vlk ale hned smečka. Celkom napinave miestami ()

2tomas2

Priemerny thriller na nudné nedelne popoludnie..Neni to nijak nudny film,ale ani žiadny zázrak. Film ma celkom slušnu zápletku,začiatok sa mi zdal fajn ale postupom to bola k celku nuda a ten záver som aj čakal a aj nečakal taky aky bol.3/5 ()

Puchyr

Každému se to zdá jako suché béčko, ono tak trochu jo, ale mně to dost bavilo. Pořád jsem si představoval jaká bude ta poslední chvíle na závěr, jak se zbavit pronásledovatelů a zároveň zachránit dceru. Pro mně dost napínavé a já se až do konce bavil. Poměrně dobrá ponurá šedá atmosféra. a jsem rád že jsem viděl Deppa zase jednou jako člověka v ne- fantazy snímku. 65% Trochu jsem to pře chválil a pře hodnotil,, za čtyry, ale na 57%,, to se mi zdá zbytečně málo... ()

Mountain

Klasické téma "zabij nebo bude zabit někdo z tvých blízkých", avšak tentokrát ve velice slabém provedení. John Badham byl ve své době zkušený řemeslník, který zvládal jak skvělou akci, tak i napětí, avšak tentokrát to moc nezvládl a film spíše nudí a napětí nebo akce je zde minimum. Navíc ve filmu bylo mnoho nepravděpodobných situací (takřka každý byl v akci zapletený a všichni byli proti hlavnímu hrdinovi) a hlavní padouch v podání Christophera Walkena byl vždy a všude. ()