poster

V poslední chvíli

 • USA

  Nick of Time

 • Slovensko

  V poslednej chvíli

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1995, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Jednoznačne najväčším kladom tohto filmu je, že sa odohráva v reálnom čase. Ako inak obohatiť a ozvláštniť jednoduchú, tuctovú zápletku, ktorú sme videli v rôznych variáciách nespočetne krát? Stále sa ale jedná iba o solídny priemer, určený na neskorý večer v televízii a pri ktorom netreba používať mozog, aby ste si ho užili. Takže ani prevažne charakteroví Depp s Walkenom sa nemusia za toto dielko hanbiť.(29.7.2012)

 • Figusek
  ***

  Hrozně obyčejné!!! Depp nevýrazný, příběh těžce ohraný a kvalita thrilleru mizerná! Snad jediný Walken boduje svojí strašidelnou zákeřností... No však taky Badham nikdy nebyla extratřída mezi režiséry, tudíž se není čemu divit! Vidět bych to už určitě nechtěl, to bych se z toho taky mohl v (ne)poslední chvíli pěkně posrat!!! O prsa tři hvězdy. 50%(7.4.2014)

 • Chrustyn
  **

  Klasické téma "zabij nebo bude zabit někdo z tvých blízkých" avšak tentokrát ve velice slabém provedení. John Badham byl ve své době zkušený řemeslník, který zvládal jak skvělou akci tak i napětí avšak tentokrát to moc nezvládl a film spíše nudí a napětí nebo akce je zde minimum. Navíc ve filmu bylo mnoho nepravděpodobných situací (takřka každý byl v akci zapletený a všichni byli proti hlavnímu hrdinovi) a hlavní padouch v podání Christophera Walkena byl vždy a všude.(18.7.2008)

 • Lamiczka
  ***

  Mladý tatínek je vybrán teroristickou buňkou jako vhodný nevinný občan pro zavraždění velice významné politické osoby. Motivem k tomu, aby čin spáchal je zadržení jeho malé dcery jako rukojmí a pohrůžka toho, že bude zabita. Muž tak nemá na vybranou, začíná zápas s časem, svědomím a vědomím, že někdo musí zemřít. Johnny Depp v roli otce je výborný, doprovázený neméně charismatickým Christopherem Walkenem v opačné roli teroristy a zrádce. Toto ústřední duo funguje na jedničku, nervozní tatík i chladně konající člen teroristické jednotky. Bohužel to jsou jediná pozitiva a jistoty tohoto (ne zas tak moc) akčního thrilleru. Scénář totiž dávali dohromady asi na koleni u oběda v Mekáči, nebo v jiném rychlostravovacím zařízení. Protože stejně tak působí celá forma snímku, dám si tohle a tohle a dohromady z toho máme jakési menu, které snad bude divákovi po chuti. Někomu možná ano, mě rozhodně ne. Napětí zmizelo po první polovině filmu - škoda.(29.7.2012)

 • swed
  ***

  Johnny Depp a Christopher Walken v béčkovém thrilleru, kde absenci logiky nahrazuje svižná režie. V lecčems by se dal film dokonce označit za Hitchcockovský - Nevinný muž je tu dílem náhody zapleten do smrtící hry. Práce s reálným časem je také zajímavá, ale uvěřitelnost toho celého pokulhává. 6/10(15.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace