poster

V poslední chvíli

 • USA

  Nick of Time

 • Slovensko

  V poslednej chvíli

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1995, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Každý kdo zná seriál 24 musí vědět, co tento film tehdy ještě originálním způsobem využil. Čas. Třicet minut má být třicet minut. Bohužel i přes obsazení, které je velmi příjemně jde o nevyužitou šanci. Čas mohl hýbat dějem i postavami, ale zůstává tu spíše jako páté kolo od vozu a jen tak tiše v pozadí naznačuje velkou originalitu. Je to škoda, protože Johny Depp by si zasloužil lépe využitý potenciál svých schopností stejně jako námět.(31.12.2008)

 • Haymar
  ***

  Horká jehla, mizivý rozpočet a až přílišný TV-look je bohužel znát z každého záběru, ovšem silnou dávku napětí, drivu a originality snímku nelze upřít! Bohužel pečlivé budování atmosféry a dobrou dynamiku příběhu zadupává uspěchaný, absurdní a notně za vlasy přitažený konec... Na druhou stranu vynikající ústřední herecké duo kompenzuje spoustu předchozích nedostatků: Walken je zkrátka padouch Par 'exallance a Depp... je prostě Depp!(30.4.2009)

 • Tom Hardy
  ***

  Na Deppa nečekaně mdlé. Jediné zajímavé mi na tom přijde, že si z toho mnohé evidentně vypůjčili tvůrci seriálu 24 hodin, když psali první sezónu. Na jedno podívání ucházející thriller, Depp má rozhodně ve své filmografii mnohem výraznější kousky, ať už z filmařského, a nebo z hereckého hlediska...(21.7.2006)

 • Anderton
  ***

  Jednoznačne najväčším kladom tohto filmu je, že sa odohráva v reálnom čase. Ako inak obohatiť a ozvláštniť jednoduchú, tuctovú zápletku, ktorú sme videli v rôznych variáciách nespočetne krát? Stále sa ale jedná iba o solídny priemer, určený na neskorý večer v televízii a pri ktorom netreba používať mozog, aby ste si ho užili. Takže ani prevažne charakteroví Depp s Walkenom sa nemusia za toto dielko hanbiť.(29.7.2012)

 • Lamiczka
  ***

  Mladý tatínek je vybrán teroristickou buňkou jako vhodný nevinný občan pro zavraždění velice významné politické osoby. Motivem k tomu, aby čin spáchal je zadržení jeho malé dcery jako rukojmí a pohrůžka toho, že bude zabita. Muž tak nemá na vybranou, začíná zápas s časem, svědomím a vědomím, že někdo musí zemřít. Johnny Depp v roli otce je výborný, doprovázený neméně charismatickým Christopherem Walkenem v opačné roli teroristy a zrádce. Toto ústřední duo funguje na jedničku, nervozní tatík i chladně konající člen teroristické jednotky. Bohužel to jsou jediná pozitiva a jistoty tohoto (ne zas tak moc) akčního thrilleru. Scénář totiž dávali dohromady asi na koleni u oběda v Mekáči, nebo v jiném rychlostravovacím zařízení. Protože stejně tak působí celá forma snímku, dám si tohle a tohle a dohromady z toho máme jakési menu, které snad bude divákovi po chuti. Někomu možná ano, mě rozhodně ne. Napětí zmizelo po první polovině filmu - škoda.(29.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace