poster

V poslední chvíli

 • USA

  Nick of Time

 • Slovensko

  V poslednej chvíli

Thriller / Drama / Krimi

USA, 1995, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bauer
  ****

  Ano, tento film začíná velmi naivně a působí jak komedie, když dva lidé dají nějakému zcela neznámému člověku, který navíc působí jako mírumilovný a milující otec, svěřit ůkol zabít někoho. Ale co by tento otec neudělal pro bezpečí své dcerky, že? Takže, když bych přeskočil těch prvních 10 minut, tak se jedná o velmi dobrý a hlavně nepředvídatelný thriller ( trošku mi to přípomínalo 24 hodin season 1) , který je zajímavý i tím, že se odehrává v reálném čase. Johnny Depp a Christopher Walken jsou jistě hlavním lákadlem tohoto snímku a oba dva podali výkon na dost dobré úrovni. Myslím, že 4* jsou akorát!!(13.3.2007)

 • Chrustyn
  **

  Klasické téma "zabij nebo bude zabit někdo z tvých blízkých" avšak tentokrát ve velice slabém provedení. John Badham byl ve své době zkušený řemeslník, který zvládal jak skvělou akci tak i napětí avšak tentokrát to moc nezvládl a film spíše nudí a napětí nebo akce je zde minimum. Navíc ve filmu bylo mnoho nepravděpodobných situací (takřka každý byl v akci zapletený a všichni byli proti hlavnímu hrdinovi) a hlavní padouch v podání Christophera Walkena byl vždy a všude.(18.7.2008)

 • swed
  ***

  Johnny Depp a Christopher Walken v béčkovém thrilleru, kde absenci logiky nahrazuje svižná režie. V lecčems by se dal film dokonce označit za Hitchcockovský - Nevinný muž je tu dílem náhody zapleten do smrtící hry. Práce s reálným časem je také zajímavá, ale uvěřitelnost toho celého pokulhává. 6/10(15.2.2007)

 • Haymar
  ***

  Horká jehla, mizivý rozpočet a až přílišný TV-look je bohužel znát z každého záběru, ovšem silnou dávku napětí, drivu a originality snímku nelze upřít! Bohužel pečlivé budování atmosféry a dobrou dynamiku příběhu zadupává uspěchaný, absurdní a notně za vlasy přitažený konec... Na druhou stranu vynikající ústřední herecké duo kompenzuje spoustu předchozích nedostatků: Walken je zkrátka padouch Par 'exallance a Depp... je prostě Depp!(30.4.2009)

 • Beky
  **

  ...díky naprosto nelogickému a děravému scénáři nemohu jinak......ale...díky kvalitnímu obsazení a dobrým hereckým výkonům, povyšuju film do čistého průměru!!!!....50% P.S. naštěstí mě zajímalo jak fim dopadne a to i když jsem byl příšerně unavenej!!!...a ještě když vezmu rok vzniku v úvahu..ale scénář je za ,,odpad,,!!(11.3.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace