Not Cool

Frank Paladino

Chris Moore

Scénografie:

Hillary Gurtler

Když jsem přežil prvních pět minut, říkal jsem si, na jakou blbost se to zase budu dívat. Nakonec se z toho vyklubala příjemná "romantická" komedie plná *fuck*shit*ass*tits* slovních výronů, která mi připoměla filmy Kevina Smithe nebo filmy se Sethem Rogerem a spol. Je to po delší době zase taková moderní verze sladkobolných pokusů, náznaků a nevyřčených vět, jejichž tématy jsou láska, přátelství a sex. Shodou náhod shlédnuto dva dny po Dni díkůvzdání.(29.11.2014)

• xzajox

Ďalšia Americká sr*čkovina plná nútených scén. Tak nútených, že je to cítiť. Najviac na afektovanej Torinej rodine - až som to chcel vypnúť. Oplzlý a špinavý humor mi nevadí, ale už som toho asi videl priveľa, takže sa moc nesmejem. Príbeh tiež nič moc. Herci v hlavných rolách to však všetko celkom dobre zahrali. Shane tam tuším hral dve alebo až tri úlohy. Cherami ukázala, že vie hrať aj škaredú aj peknú a Drew zahral úchylného trapka tak dobre, že neverím že v skutočnosti je normálny. Napriek tomu ma to nepresvedčilo. 37% - 2*(19.1.2015)

Ujetina jak má být, sice Shane Dawsona neznám, ale jeho humor má styl. Už nejaķý pátek jsem se nepobavil jako právě dnes u Not Cool. Ten kdo čeká inteligentní komedii a extra příběh, tak bude zklamán. Ale kdo do toho půjde s tím, že jde o praštěnou komedii ve stylu Prciček, zklamán nebude. Rozhodně jsem byl spokojený s hereckými výkony, nikdo vyloženě "nesral", jak je zvykem u našich komedií. Nejvíce však musím pochválit Cheremi Leigh, která umí hrát a do toho je neuvěřitelně sexy .. 7/10 = 79%(22.11.2014)

Mám rád vtipné filmy a můžou tam být blitky nebo podobný věci. Možná by měl být u tohoto filmu popisek, že maximální věk pro sledování je 18 let. Udělat z totálního trapáčka krále plesu a borce školy je chyba číslo jedna. Udělat z největšího gaye v historii filmu zamilovaného kluka do holky je trapárna číslo dvě. Takhle bych mohl pokračovat. Dal jsem o hvězdu více, protože jsem se pár krát zasmál, ale poctivé tři hvězdy to fakt nejsou.(3.12.2014)

• Aljak

Keby tak tento film skončil o 25 minút skôr, bolo by to oveľa lepšie - a najmä reálnejšie! Inak je to klasická americká teenage komédia s prehnanou mierou úchylností a mnohých nechutných #party scénok... Ale musím uznať, že po scenáristickej stránke to nebolo vôbec márne, pretože v tom bolo zakomponovaných viacero dobrých zlomov - najmä z oblasti Lásky, či už tej túžobne očakávanej alebo platonickej. Len škoda, že zas celý film pohorel na tých spomínaných hlúpostiach, ktoré si jednoducho americká produkcia teenage filmov asi nedokáže odpustiť. A vravím, 25 min pred koncom spraviť strih a bolo by!(2.12.2014)