poster

Not Cool

Komedie

USA, 2014, 93 min

Režie:

Shane Dawson

Scénář:

Dan Schoffer

Kamera:

Frank Paladino

Producenti:

Chris Moore

Scénografie:

Hillary Gurtler
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xzajox
  **

  Ďalšia Americká sr*čkovina plná nútených scén. Tak nútených, že je to cítiť. Najviac na afektovanej Torinej rodine - až som to chcel vypnúť. Oplzlý a špinavý humor mi nevadí, ale už som toho asi videl priveľa, takže sa moc nesmejem. Príbeh tiež nič moc. Herci v hlavných rolách to však všetko celkom dobre zahrali. Shane tam tuším hral dve alebo až tri úlohy. Cherami ukázala, že vie hrať aj škaredú aj peknú a Drew zahral úchylného trapka tak dobre, že neverím že v skutočnosti je normálny. Napriek tomu ma to nepresvedčilo. 37% - 2*(19.1.2015)

 • RetroMan
  ***

  Když jsem přežil prvních pět minut, říkal jsem si, na jakou blbost se to zase budu dívat. Nakonec se z toho vyklubala příjemná "romantická" komedie plná *fuck*shit*ass*tits* slovních výronů, která mi připoměla filmy Kevina Smithe nebo filmy se Sethem Rogerem a spol. Je to po delší době zase taková moderní verze sladkobolných pokusů, náznaků a nevyřčených vět, jejichž tématy jsou láska, přátelství a sex. Shodou náhod shlédnuto dva dny po Dni díkůvzdání.(29.11.2014)

 • Richmond
  ***

  Musím povedať, že po zhliadnutí traileru som vopred usúdil, že je to p*čovina. A to bola chyba. Pretože na takého mladíka celkom slušný snímok. Malo to symboliku aj pár vtipných scénok samozrejme niekedy tie vtipy boli presilené a trápne ale... overall si myslím že youtuber Shane má pred sebou kariéru a nielen tú na YouTube. 50% 3*(18.2.2019)

 • zbyndaxd
  ****

  Překrásný film plný nečekaných zvratů, napínavých dialogů, decentních vtípků a nadaných herců. Má to všechno, co by měl americký duchaplný snímek obsahovat. Akorát mi bylo líto toho týpka co dostal friendzone. Ale tak to je život. Jednou jsi dole, jednou nahoře. Můžeš si připadat blízko, přitom jsi daleko jako Kwakiutl. Zalité růži trny nezměknou, černobílá duha čoskoro vyhasne a se zlomeným chrbátom divadýlko nezahraješ. No jo. Láska je jako smeták, co si nadrobíš to si taky spápneš.(17.1.2017)

 • IvcaSammet
  *****

  Absolutní bomba! Shana Dawsona miluju, proto jsem se nemohla dočkat, až Not Cool konečně uvidím ... Už v první minutě mě bylo jasné, že je to přesně to, co jsem čekala. Humor naprosto typický pro Shana a jeho videa mě nenechal ani vteřinu vydechnout. Už od první minuty jsem se řezala smíchem až po konec. Za normálních okolností by mě romantický námět absolutně nezaujal a vyhnula bych se mu jako čert kříži, ale jména Shana Dawsona mi dokonale zaručilo, že ať už je příběh jakýkoliv, nudit se určitě nebudu. A nenudila! Dějová linie Tori a Scotta mě samozřejmě zaujala víc, než ta Joela s Janie. Myslím, že každý normální romantický film by mě svým koncem znechutil, ale Not Cool ne. Not Cool mi dokázal zvlhčit oči na tolik, že jsem si je dokonce musela otřít ... Ano, přiznám se dobrovolně a bez mučení, je to kvůli tomu, že v hlavní roli byl právě Shane. Ale přece jen nejsem totálně poblázněná "fangirl", která dá filmu pět hvězdiček, protože v něm hraje (nebo v tomto případě nejen hraje, ale i režíruje) někdo, po kom tajně touží. Ne. Film se mi opravdu líbil. Humor Shana Dawsona opravdu miluju a považuju ho za jednoho z nejlepších YouTuberů vůbec. A po shlédnutí Not Cool i za jednoho z nejlepších režisérů vůbec! Chápu, že ne všichni jsou fanoušci zrovna toho typu humoru, ale myslím si, že tak nízké hodnocení si film určitě nezaslouží ... Not Cool je rozhodně plný skvělých obratů, kdy si člověk ještě utírá slzy, ale už se zase směje jako blázen. Opravdu se film Shanovi povedl. A jsem velmi ráda, že se nebál skvělého závěru Joelova pátrání po holce pro své "poprvé". I když se takový závěr dal čekat, stejně hodně potěšil. Každopádně ale ostříhání Shanových nádherných vlasů pro mě byla srdcová ztráta ... A úplně poslední věc, kterou bych ráda zmínila, je skvělá Lisa Schwartz. Ze začátku jsem litovala, že to nebyla právě ona v roli Tori, ale v závěru musím uznat, že to měl Shane přece jen skvěle naplánované. I když "Shisu" miluju, do role se přece jen víc hodila Cherami.(23.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace