Entertainment

• Indie एंटरटेनमेंट (více)

Ramanam

Taková klasická indická komediální blbůstka. Kdo má rád psy, přijde si dozajista na své. Akhil (A. Kumar) se zoufale a marně snaží přijít k penězům, ale příliš se mu to nedaří. Navíc otec (M. Chakraborty) jeho milé Saakshi (T. Bhatia) podmiňuje souhlas s manželstvím bohatstvím jeho nastávajícího zetě. Akhil zjistí, že jeho domnělý otec není jeho skutečným otcem, nýbrž podvodníkem a jeho skutečným otcem je velký boháč, který k jeho velké smůle právě zemřel a odkázal svůj veškerý majetek svému věrnému psovi, neboť se mu nepodařilo Akhila a jeho matku, která zemřela při železniční nehodě, když byl Akhil malý, najít. Ten se však svého dědictví nehodlá za žádnou cenu vzdát a se svým věrným druhem Jugnuem (K. Abhisehk) plánuje svému sokovi pomoci do psího nebe. Na majetek si však brousí zuby i dva ničemové. Hra „Kdo z koho“ právě začíná..... Inu, nebudu zastírat, že šlo čistě o oddechovou a ztřeštěnou podívanou, takže nic světoborného rozhodně nečekejte. V indických komediích je častým zvykem narážet a parodovat jiné indické snímky, což lidem, kteří jich příliš neviděli, bohužel nedojde a přijdou tak o podstatu a smysl vtipu. Jako například duo Karan a Arjun. Ale nyní byla použita i jedna geniální scénka vrhání nožů z filmu „Kung-fu mela“ (2004), který je pro našince určitě známější. Tedy pro ty, kteří se o asijskou kinematografii alespoň trochu zajímají. Všechny zúčastněné herce mám moc rád, takže jsem příběhu občas odpustil i nějaké to nejisté škobrtnutí. Hudba na mě moc velký dojem neudělala, zapamatuji si jen opileckou „Johnny Johnny“. Nenáročná zábava za tři hvězdy, jenž svůj účel splnila. Praštěné věci mám rád. ()