• ESNYR

Zajímalo by mně, jaké pocity měla třeba taková Markéta Hrubešová, kvůli tomu že jí nikdo nepoznal ( to musí docela zabolet, i v případě že se jedná o legraci ) Tak teda pardon, ale v naší malé vlasti, kde je jen asi 60 herců, bych ji poznal okamžitě ( hlavně proto, že je to hezká holka, kterou si určitě nespletu z nějakou ušmudlanou úřednicí ) Martin Dejdar bere už jen divný pořady, a jde tím čím dál víc ke dnu, ve kterých není ani vtipný a ani úplně na místě. A Andrea Kerestešová, je zdárný příklad toho, jak se to nemá dělat. ¤¤¤ Další z řady hodně nepovedených pořadů které si myslí že budou vtipné. Bohužel nejsou.(13.12.2014)

• SZYslak

V TV bezi upoutavky na novy chi chi cha cha cho cho porad. Je tam Dejdar, jo mamo, tak to bude sranda. Nasazuju hazmat oblek a pripravuju dekontaminacni stanici. Smele beru do ruky ovladac. V tom okamziku mi probehne cely muj zivot pred ocima. Ne, na to fakt nemam, jsem srab. At to zkusi nekdo jiny.(16.1.2015)

• Khumbac

Ne a měním hodnocení na odpad. Byl jsem na návštěvě u mamy a tak znechuceně to dopadlo.(14.8.2015)

• jolly.rose

Dle mého názoru to moc vtipné není. Jedině snad perlila Markéta Hrubešová, která byla přesvědčivá. K. Brožová, pokud nechtěla být hned odhalena, tak se v první řadě neměla malovat (ale to by ji asi opravdu nikdo nepoznal a to byl snad účel, ne?! Jenže to by asi zase ona nepřenesla přes srdce. Jednu dávám za Hrubešovou.(16.12.2014)

• Frajer42

Ríša Tajný, Ruda z Ostravy a Luděk Sobota mě celkem pobavili. Ostatní nestojí ani za zmínku. Dobrou polovinu "známých" osobností jsem neznal vůbec, takže kdybych se v podobné situaci ocitl já, tak bych je také nepoznal. Koncept je slušný. Bohužel kamera se objevuje brzy a vtípky jsou docela nedotažené. Skrytou kameru zbožňuji. Dělat si z někoho prdel je prostě paráda. Tady ovšem šlo spíše o to, nalákat diváky na "známé" tváře. Další díl už pravděpodobně neuvidím a odpad by byl velice přísné hodnocení, takže dávám jednu malou hvězdičku.(26.1.2015)