• Austrálie

• Nový Zéland

Životopisný / Drama / Hudební / Muzikál

Velká Británie / USA, 2019, 121 min

• niethustra

DoprdeIe, vono se tam zpívá!!! (Utnuto po 15 minutách.)(28.8.2019)

Rocketmana jsem si užil náramně. Taron mě dostal i v Orlovi Eddiem, ale tady mě rozsekal. Muzikálový styl mi nijak nepřekážel, jsem spokojený.(4.8.2019)

Sorry,ale ten muzikálový štýl filmu ma vôbec nechytil,avšak Taron Egerton bol výborný.(7.8.2019)

Verbale, ty si kokot. :D :D :D(24.8.2019)

Herecky bravurně odvedená sonda do života jednoho z nejkontroverznějších britských hudebníků, která však svou přílišně nucenou muzikálovou hravostí připravuje diváka o nějaký ten silnější zapamatovatelný moment. Ne že by o silné momenty nebyla nouze, ale zpívání pomalu v každé scéně mě osobně rušilo. Hudební podkres žel netáhne, ač je Taron opravdu mimořádným talentem. Může za to i fakt, že tvůrci Rocketmana neopřeli o pestrou Eltonovu tvorbu s rozlišnými žánry, a tak za každou emocí či zvratem slyšíme pořád vesměs ten samý styl, navíc v plytkém muzikálovém podání. Zejména první polovina filmu tak trpí maximálně. V té druhé se to přeci jen zlomí, zvlášť když nastupuje hlubší pohled do Eltonovy duše a Taron nastaví nejvyšší laťku své herecké symfonie. Jako muzikál raketový muž funguje jakž takž pěkně, jako životoposné drama (či aspoň drama na motivy skutečných událostí) bohužel spíš nikoliv, nebo jen s odřenýma ušima. Pokud se něco opravdu povedlo, je to až zdařilý závěr.(26.8.2019)

• Kralovna.Noc

Pro mě neskutečně nudný film,kdy jsem už v polovině koukala na čas,kdy už to skončí. Pár známých písniček a jinak celkem o ničem,ale zpívá se tu pořád,dost těch neznámých,až bych na zpěvu ubrala, přidala na ději a dramatičnosti. A aniž bych měla cokoliv proti gayům,na jejich "milování" se ve filmu fakt koukat nemusím.(27.8.2019)

Nevím jak moc bych tenhle film označil za životopisné drama, když o samotném životním příběhu Eltona tam moc není. Příšerně zaplevelené spoustou skladeb, jakoby měl film za úkol je všechny představit, což je u Eltona v podstatě nemožné. Ale za shlédnutí to určitě stojí.(1.9.2019)

Rád pozerám podobné filmy. Bolo to zábavné, malo to šmrnc, tochu mi však vadili detajly jeho homosexuálnych sexuálnych scén. Na grc. Ale príbeh super. Príbeh, ktorý napísal sám život mi ukázal, že Elton bol ľudská troska, a napriek tomu hudobný génius. Podobne ako jeho britský kolegovia - Amy, alebo Freddie.(8.9.2019)

Sice tento druh filmů (hudební,životopisný )moc nevyhledávám,tak musím říci,že tento je dost dobrý ! Taron Egerton zahrál Eltona skvěle ! Písničky jsou fajn ! Kostýmy pestrobarevné,extravagantní....Slabší čtyři hvězdičky !!(16.9.2019)

Nový film s mým oblíbeným hercem mladší generace Taronem Egertonem o slavném zpěváku Elthonu Johnovi se mi dost líbil. Snímek, který režíroval Dexter Fletcher je velice nápaditý, komediální a nedrží se tak při zemi jako nedávné Bohemian Rhapsody. Tento životopisný film je velmi zajímavý a zábavný, samozřejmě v něm nechybí bezpočet slavných písniček Elthona Johna, které herec zpíval sám... Film produkoval Matthew Vaughn a projevuje se to zde velmi zásadně jeho dravostí a skvělým tempem. Herecké výkony fungují na jedničku a Taron si svou roli neskutečně užívá. Určitě doporučuji. 80%(21.9.2019)

Skvělý film vyprávějící příběh Eltona Johna. Na filmu je vidět, že se na něm podílel sám Elton,protože film je stejně šílený jako jeho koncerty v té době. Film vyjadřuje detailně Eltonovi pocity, vztah s partnery nebo s rodinou. A klobouk dolů Taronu Egertonovi, který skvěle nazpíval všechny písně a celkově zahrál Eltona tak dobře jak to jen jde. 85%(23.9.2019)

• Leada

Nudný, zdlouhavý a naprosto předvídatelný příběh. Muzikálová čísla nebavila ani nezaujala. Je mi líto, ale Bohemian Rapshody pro mě byl na prosto jiný zážitek. Tady je mi dost líto ztraceného času.... Ty kecy měli zkrátit na polovinu, opravdu každý detail z Eltonova utrpení a neporozumění vědět nepotřebuju. Škoda promarněné šance. Jako muzikant je opravdu geniální.(23.9.2019)

• bosso

Pre mna trpke sklamanie.Pre mna ako rockera je jeho hudba pop a nie rock.To ale nema vplyv na moje hodnotenie,mne nevyhovuje to prihluple stvarnenie zivotopisne filmu ako nejaky muzikal a to vyplakavanie nad jeho vraj tazkym zivotom.Hold,nie vsetci na svete sme bukvice a neplaceme nad beznymi zivotnymi situaciami ako tento chudacik.Ale hlavne mi na tomto filme vadilo tie nedohrate skladby a este aj k tomu take,ktore ak si neni jeho skalny fanusik tak ich nepoznas.Elton ma nepochybne hudobny talent,ale robit z tejto teplej bukvice genia je prehnane.Oproti Queen je to dlha sracka ktoru som pozrel,ale uz nikdy nemam zaujem si to zopakovat.(6.10.2019)

Film/muzikál zachycuje vyprávění Eltona Johna v protialkoholní léčebně. Tedy nikoliv realistické zobrazení života. Zajímavě natočené a zábavné i přes to, že hudbu Eltona Johna jsem nikdy neposlouchal. (CZ dabing) Rozpočet: $40 miliónů, Tržby: $195,179 miliónů.(28.10.2019)

75 %(10.11.2019)

Osobně pro mě milejší překvapení než Bohemian Rhapsody. Hity Queenů jsou věčné, v BR pěkně uskupené.. ale až moc se film soustředí na ty jeho zuby.. a jako vážně se dneska dává oskar za umělej chrup? Kdyby to tak věděl chudák Leopardo Di Cardio dříve.. To je pro mě osobně obdivuhodnější výkon příprava Joaquina Phoenixe na Jokera ve slipech.. Prostě mě tu hity Eltona moc překvapily, kolikrát bych ani neřekl že daný song je od něj. Takže za mě velké plus za to jak lehce byly tyhle songy podaný, a že tam nebyla pietní půlhodina se svíčkovou do větru...(12.11.2019)

Veľmi svieži a živý prístup k životopisnému filmu o megahviezde. A prečo nedám 5 hviezdičiek? Nuž - strašne tomu chýbala taká intímno-dokumentárna dimenzia. Menej plagátovitosti. Menej strihov. Viac človečiny. A hlavne línia, ako prachy zmenia osobnosť. Každopádne však autentickejšie a empatickejšie, než nejaké Rami Dalek či Malek či ako sa volal ten žimný grís...(22.11.2019)

Film o životě Eltona Johna, pojatý jako filmový muzikál. Zpracováním je výrazně extravagantní, naprosto v souladu s image jednoho z nejoriginálnějších zpěváků a popových skladatelů, který se kdy narodil na britských ostrovech. Nebyl jsem na to připraven, ale velmi záhy jsem na hru tvůrců přistoupil a ti mě odměnili nadstandardně nasnímaným výletem do rozervaného nitra plachého chlapce a muže, kterého jeho pěvecký a hudební talent už v mladém věku katapultoval do nejvyššího patra pantheonu světové popmusic. Hlavní roli režisér svěřil mému oblíbenci, Taronovi Egertonovi (Kigsman, Orel Eddie..) a ten nezklamal. Jeho Elton John je uvěřitelný muž, postupně přijímající svoji homosexualitu, neochotně vlečený svou slávou od svých blízkých a současně vnitřně sžíraný touhou po ní, vnitřně ztrápený nenaplněnou láskou k jinému muži, kvůli kterému se chce zabít a který se pod tlakem okolí a sílících depresí osamělé nedotknutelné star postupně ruinuje chlastem a drogama. Tohle popkulturní klišé, které si se slavnými interprety spojujeme jaksi automaticky, je ve filmu Rocketman podáno tak dramaticky skvěle a přitom i filmově originálně, že už jen proto stojí za to tenhle film neopominout. Film je velmi živý, v poměrně svižném tempu, s parádními choreografickými i pěveckými čísly. Kupodivu jsem moc písniček neznal, on ten Elton zase není až tak moje oblíbená muzika, ale nevadilo to ani trochu. Rocketman je parádní a dávám mu, jako je kláves na klaviatuře, 88%. **Doporučuji report uživatele Matty.(7.12.2019)

1 4 8 11 12 13 14 následující >>