INNA feat. Pitbull - Good Time

Krátkometrážní / Hudební
USA, 2014, 4 min

INNA, Pitbull

kingik

I kdyby Pitbull zuřivě svlékl Rumunku Innu do naha, tak by to stejně moc nevytrhl. S tímhle nanicovatým popěvkem se tahle dvojka při svém premiérovém spojení sekla. Napadlo mě, jestli se třeba hvězdný producent nerozhodoval i mezi jinými zpěvačkami z východního bloku, než je královna parketu klubové scény, kterou zdobí piha nad levým horním rtem. Adekvátnější volba by byla v její progresivnější konkurentce a krajance Alexandře Stan. K ní by i ta písnička pasovala věkově. Je to úplně jednoduchý styl, který se video snaží dohnat modním stylingem. V praxi to vypadá, že je Inna jakoby naklonovaná a pokaždé jinak nalíčená a nastajlovaná, aby si každý vybral tu, která se mu zalíbí nejvíc. Ale milé Inně to snad poprvé v klipu nesluší tolik, jak by si zasloužila. Což je i troufalé tvrzení, že najednou není sexy. Rozhodně by se napříště měla vyvarovat účesu s ofinou. Celkově jí to tady vůbec nesedlo. Pitbull, ten je zřejmě naladěný vždycky pozitivně, ale tahle písnička moc velký ohlas nemůže sklidit. Klip je tedy natočený k té písničce dobře. Všechno barevně a obrazově ladí. Jen ta dvojka k sobě neladí. I když Inna moc hudebně neperlí a její produkce chrlí spíše povrchnost než opravdovou kvalitu, tak právě ve spojení s Pitbullem, jsem očekával hudební bombu. Vznikl naivní song, na který si nezakřepčí ani babička s dědečkem, kteří omylem zavítají na diskotéku v rámci recese a oslav kamenné svatby.. Podezřívám Pitbulla, jestli náhodou tuhle písničku také tak z toho recesistického hlediska nepojal. To by se ještě tohle hudební selhání dalo omluvit. Jestli to však myslel vážně, a je s výsledkem spokojený, je mně líto, ale u mě s tím neobstál. Snad se to docení časem. Mé hodnocení: 40% ()

corpsy

Pardń, ale z Rumunska ešte zatiaľ neprišlo nič kvalitné ohľadom muziky a videoklipov, aj keď viem, že toto je už poameričtené na druhú. ()