Bloodline - Série 3

(série)
USA, 2017, 9 h 16 min (Minutáž: 48–69 min)

Kamera:

Jaime Reynoso

Kyle Chandler, Jacinda Barrett, Tara Buck, Norbert Leo Butz, Linda Cardellini, Taylor Rouviere, Sissy Spacek, Annie Fitzgerald, John Leguizamo (více)

Epizody(10)

dO_od

// Kdo by to byl řekl, že ve stejném roce, jako slaví Twin Peaks návrat a Pozůstalí jdou do finále si cenu za největší mind fuck odnese seriál, kterej nikdo další nesleduje. Po zmrvené druhé řadě opět velkolepé drama, takhle nějak jsem si ten konec představoval. 8/10 ()

klukluka

Touhle sérií už jsem se fakt protrápil. Bylo to ryzí utrpení, čirá hrůza. První série pro mě ale byla tak silná, že jsem to prostě nemohl nechat být a chtěl jsem vědět, jak se Rayburnovi vyrovnají se vším tím svinstvem, do něhož je vehnal jeden problematickej člen rodiny. Ta sága byla úžasná, vtáhlo mě to do sebe, pohltilo mě to a věřím, že to mohl být nejlepší seriál ever, pokud by měli tvůrci klid na práci, což zjevně neměli, protože Netflix, kterej v době vzniku ještě nerozhazoval miliardy dolarů, měnil za pochodu pravidla hry (počet dílů, počet sérií). Takže je z toho vyjma první série paskvil, ale ta tedy vážně stála za to. Jsem rád, že mě tento seriál neminul. ()

minno

Tretia a posledná séria nedopadla najhoršie. Cítil som sa síce s kvalitou epizód ako na húpačke, ale prvé epizódy mi opäť ukázali ako atmosféra a štýl ktorý Bloodline mal, dokáže človeka pohltiť na celých 50 minút. Bohužiaľ posledné tri epizódy, kedy malo všetko gradovať, nedokázali nadviazať na prvú polovicu série a tým výsledný dojem pokazili, každopádne dôstojné ukončenie seriálu a neľutujem že som sa k nemu čistou náhodou dostal. Kyle Chandler bol vynikajúci od začiatku až po koniec a len kvôli nemu treba dať seriálu určite šancu. ()