Bloodline (TV seriál)

Untitled KZK Project

(neoficiální název)

Drama / Thriller

USA, 2015–2017, 31 h 41 min (Minutáž: 48–69 min)

Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini, Norbert Leo Butz, Jamie McShane, Jacinda Barrett, Sissy Spacek, Chloë Sevigny, Brandon Larracuente, Sam Shepard, Enrique Murciano, Indigo, Claire Bronson, Jeff Chase, Katie Finneran, Steven Pasquale, Waleed Zuaiter, Jackie Pitts, Hunter Denoyelles, Tom Stedham, Michael Beasley, Todd Allen Durkin, Carlos Guerrero, Will Blagrove, Carra Patterson, Hank Stone, Justin Kucsulain, Jeremy Palko, Jill Jane Clements, David Zayas, Yul Vazquez, Glenn Morshower, William Haze, Ricky Wayne, David Kallaway, Emmett Hunter, Owen Teague, Jannette Sepwa, Mia Kirshner, Taylor Rouviere, Georges Morton, Paul Tei, Brie Gabrielle, Mylena Barrios, Ron Bush, Tom Nowicki, Tim Ware, John Leguizamo, Andrea Riseborough, Michael Hartson, Beau Bridges, Ben Mendelsohn (a.z.), Roberto Escobar, Tara Buck, Annie Fitzgerald, Todd Bruno, Ivet Corvea, Judith Ivey, Mario Van Peebles, Jules Willcox, Lily Cardone, Susan Gallagher, Carlos Navarro, Molly Price, Mikael Håfström, Antoni Corone, Mary Rachel Dudley, Jessie Camacho, T.V. Carpio, James Jordan, Tracy Middendorf, Quincy Perkins, Mark Valley, Sonya Walger, Peggy Sheffield, Todd A. Kessler, Johan Renck, Brian Anthony Wilson, Christina Bach, Demi Castro, Frank Hoyt Taylor, Isis Masoud, Sope Aluko, Briston George, Julie Claire, Charles Harrelson, Kane Schirmer, Brigitte Kali Canales, Faith Logan, Frank Licari, Nicholas Alexander, Carmela Zumbado

Komentáře uživatele emma53 k tomuto TV seriálu

Zatím po pátém díle nadějně vykukující seriál, sice pomalu plynoucí, ale to vůbec nevadí, alespoň je čas vychutnat si každou postavu jednotlivě.....uvidíme dál.....a na konci konstatuji spokojenost a za mě krásný čtvereček i když by bohatě stačilo deset dílů. Nad hladinou vypadající vše klidně plynoucí, ale pod hladinou této rodiny to je daleko temnější a bouřlivé. Postupné odkrývání minulosti udrželo mou pozornost až do konce a hlavní role Dannyho byla velmi dobře zvolená, protože se v něm dokázala odrážet jak ta charakterově dobrá stránka, tak ale i naopak, tudíž mě neustále vtahoval do děje, jak jsem byla zvědavá na jeho proměny. Navíc je to poměrně neznámý herec a to je možná velkým plusem tohoto seriálu. Když o tom tak přemýšlím, tak všichni tři bráchové byli bezvadně vybraní po herecké stránce.(16.11.2015)