Gilda: No me arrepiento de este amor

I'm Gilda

Životopisný / Drama / Hudební

Argentina / Uruguay, 2016, 118 min

Lorena Muñoz

Lorena Muñoz

Daniel Ortega

Pedro Onetto

Je to celkem dobrý film o argentinské zpěvačce Gilde která tragický zahynula pří srážce mikrobusu s kamionem. Film je celkem dobře provedený a zpracovaný . Gildu si zahrála v tom to filmu její velká fanynka Natalia Oreiro a jak sám řekl Facundo Arana " Dnes už je to 20 let od její smrti,mohu jen říci, že je Gilda v nebi a je šťastná a hrdá, že Natalia hraje tuto roli. Myslím, že není na světě jiná osoba - a těch jsou miliony, která by mohla hrát to,co hraje Natalia. " Já sním samozřejmě souhlasím. nikdo jiný na světě není kdo by mohl hrát Gildu Jedině Natalia . Film se mi celkem líbil ale taky mi pár věcí na filmu i vadilo například to zpívání ve filmu mohlo byt trochu více a taky trochu i lepší provedené a zpracované, to zpívání je takové suché a trochu i takové slabší ale jinak dobrý. Na filmu se mi taky hrozně moc líbilo že se tam objeví i manžel Natalie Ricardo sice jen na chvilku v roli muzikanta s dlouhými vlasy ale i tak se mi jeho vystoupení v tomto filmu moc líbilo. Ricardo učil Natalii hrát na kytaru a chodíval za ní na natáčení což je moc hezké. Film je celkem dobrý a Natália svoji roli v tom to filmu dobře zahrála.(5.3.2017)