poster

Gilda: No me arrepiento de este amor

 • anglický

  I'm Gilda

Životopisný / Drama / Hudební

Argentina / Uruguay, 2016, 118 min

Režie:

Lorena Muñoz

Scénář:

Lorena Muñoz

Kamera:

Daniel Ortega

Hudba:

Pedro Onetto
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • argentina
  **

  Film mě zklamal na celé čáře, nazpívání písní Naty odbyla (zřejmě už narazila na své meze při nedostatku času) a tímto film hodně trpí, stejnou měrou ale také hereckým výkonem, který byl dobrý jenom u scén na pódiu. Na mnohých místech přehrává opět jako dvacetiletá holka. Scénář je také velmi jednoduchý, nepropracovaný se spoustou klišé, příběh vyznívá zoufale - chtějí vzdát hold zpěvačce za to, že měla jakousi slávu (víceméně až po smrti), a přitom jí se jenom (podle filmu) rozpadla rodina, i mezi koncertováním byla celou dobu nešťastná a nakonec předčasně zemřela spolu se svou rodinou... Gildu jsem si představovala jinak, a určitě také byla naprosto jiná. Ve filmu jsem pořád viděla Natalii hrát samu sebe.(2.12.2017)

 • Cvalek
  ****

  Je to celkem dobrý film o argentinské zpěvačce Gilde která tragický zahynula pří srážce mikrobusu s kamionem. Film je celkem dobře provedený a zpracovaný . Gildu si zahrála v tom to filmu její velká fanynka Natalia Oreiro a jak sám řekl Facundo Arana " Dnes už je to 20 let od její smrti,mohu jen říci, že je Gilda v nebi a je šťastná a hrdá, že Natalia hraje tuto roli. Myslím, že není na světě jiná osoba - a těch jsou miliony, která by mohla hrát to,co hraje Natalia. " Já sním samozřejmě souhlasím nikdo jiný na světě není kdo by mohl hrát Gildu. Jedině Natalia. Film se mi celkem líbil ale taky mi pár věcí na filmu i vadilo například to zpívání ve filmu mohlo byt trochu více a taky trochu i lepší provedené a zpracované, to zpívání je takové suché a trochu i takové slabší ale jinak dobrý. Na filmu se mi taky hrozně moc líbilo že se tam objeví i manžel Natalie Ricardo sice jen na chvilku v roli muzikanta s dlouhými vlasy ale i tak se mi jeho vystoupení v tomto filmu moc líbilo. Ricardo učil Natalii hrát na kytaru a chodíval za ní na natáčení což je moc hezké. Film je celkem dobrý a Natália svoji roli v tom to filmu dobře zahrála.(5.3.2017)

 • Maximilianus
  ****

  Dobré pesničky a podľa mňa dobre spracovaný príbeh.(4.1.2018)

 • - Film Gilda: No me arrepiento de este amor byl natočen za osm týdnů od 4.dubna do 27. květná 2016 v Buenos Aires v Argentině. (Cvalek)

 • - Režisérka Lorena Muñoz a Natalia Oreiro napsaly synovi zpěvačky Gildy dopis, aby mohly získat práva na natáčení filmu. V dopise popsaly, co přesně by chtěly ve filmu ukázat a co cítí ke jeho mamince. Také Natalia nazpívala píseň od Gildy "Se me ha perdido un corazón", tu pak poslaly synovi Gildy, aby si ji poslechl. Což ho přesvědčilo a rozhodl se dát tak práva na natáčení filmu o své matce. (Cvalek)

 • - Pravé jméno skutečné zpěvačky Gildy bylo Miriam Alejandra Bianchi Scioli. (Joker Punx)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace