Epizody(10)

Všetko o mužoch, ženách a ich vzťahoch vie Dr. Ema Lišková. Teda, aspoň si to jej klienti a čitatelia myslia. Ona sama vie, že recept na trvalý vzťah nemá nikto... Ema (Soňa Norisová) je pre svojich klientov často záchranou, dokáže ich nasmerovať tak, aby svoj problém vyriešili. V osobnom živote si však pomôcť nevie. Tak ako na všetko, aj na Emin život má svoj názor jej mama Hela (Zuzana Kronerová), ktorá jej ochotne ponúkne rady skúsenej ženy. Dlhoročný partner Tomáš (Milo Kráľ) Eme vyčíta, že na rozdiel od klientov ho vôbec nepočúva. Ani Táňa (Zuzana Haasová), najlepšia kamarátka a šéfredaktorka časopisu, pre ktorý Ema píše, ňou často nevie pohnúť. Stredobodom Eminho vesmíru je dcéra Simona (Natália Germániová), ktorá už dávno nie je bábätko. Dospieva a zažíva prvú lásku, s čím sa Ema bude musieť zmieriť... Doktorka Ema Lišková je matka, dcéra a partnerka, no predovšetkým je to profesionálna psychologička, ktorá pomáha svojím pacientom prekonať ich menšie či väčšie problémy vo vzťahoch. Ak chcete vedieť všetko o ženách, mužoch a ich vzťahoch, odpovede nájdete v jej príbehoch. Doktorku Emu Liškovú navštevuje mnoho klientov. Poznajú ju nielen ako skvelú psychologičku, ale aj ako autorku článkov v známom ženskom časopise, v ktorom ozrejmuje vzťahy cez ženský pohľad na vec. Klienti prichádzajú za Emou riešiť svoje problémy týkajúce sa rodiny, vzťahov, starostí s dospievajúcimi deťmi, jednoducho so všetkým, s čím sa môže stretnúť každý z nás. (TV JOJ)

Recenze uživatele RoxaNie k tomuto seriálu (1)

Dr. Ema (2014)

Tuto som veľmi sklamaná. Aj keď sú problémy manželských párov podané veľmi zaujímavo, seriál sa vlečie veľmi nudne. A ináč, to čo porobili s pani Zuzkou Kronerovou? Keď si jej postavu porovnám s narkozáckymi Doktormi, tak v tomto seriáli vyzerá príšerne. Klavírna hudba by sa aj celkom dala, ale až veľmi sa to ťahá k tým spomínaným Doktorom. Herecký výkon S.Norissovej by sa aj dal, ale charakter tej postavy sa správa až čudne. Seriál sa ťahá veľmi pomaly. Po dvoch videných častiach ma ani neťahá zapnúť si ďalšie. ()