El clan de los inmorales

• Itálie La testa del serpente (více)
všechny plakáty

Karlos80

Akční dobrodružný film s nějakými těmi znaky krimi filmu, bohužel z obou žánrů tu nefunguje pořádně ani jeden. Celé je to hlavně velmi dětinsky natočené, nepřehledné, zmatené a nemotorné, film postrádá nápad a jakýkoliv punc originality, jednotlivé sledy jak když do sebe kolikrát ani nezapadaly, ani hudba k filmu se moc nepovedla a místy se nehodila. Herecké obsazení (Berger, Rome nebo Puppo) není špatné, bohužel co je to platné, když film převážně nudí. Rome se tu sice odhalila, ale jinak vyloženě nezazářila, Berger mě ve svém druhém a předposledním eurocrimi zklamal. On se zdál být nějakej unuděnej, bez jakékoliv flexibility a nadšení, na svůj nejlepší film v žánru "La belva col mitra" (1977) už nikdy předtím ani potom nedosáhl. Těch 90. minut jsem mohl tentokrát strávit úplně jinak nebo u lepšího filmu. Tento film ve svém žánru považuji za jeden z nejslabších, bezvýrazných a totálně bezzubých. Pokud bych nebyl fanoušek, hodnotil bych nejspíš odpadem nebo 1*, takhle dám 2*, ta jedna je za krásnou lokalitu kde se točilo (Santo Domingo) a ta druhá za trochu smutný konec. ()