Dokonalý KLUK (TV film)

How to Build a Better Boy

Ako stvoriť dokonalého chalana

Rodinný / Sci-Fi

USA, 2014, 90 min

Velice odlehčené sci-fi! Jedná se o Disney Channel (DCH) film, a to ještě sci-fi. Co jsem od toho mohl očekávat. Je to strašně sladké a klišoidní, humor se nese v duchu nových seriálu na DCH a stejně tak v obsazení. Naštěstí, natočil to už zkušený DCH režisér, který věděl, jak pracovat s televizními herci, a co udělat, aby nevypadali tak trapně. Nejhorší na celém filmu je klišoidní středoškolská populární záporačka a ty nejdebilnější techno-bláboly, jako: ,,Když jste nahekovaly ten Pentagon, tak tam museli dát Firewall!" a tomuto podobné :D Původně jsem chtěl dát **, ale v poslední 20 minutách přijede armáda, společně s generálem, na středoškolský ples a začne se hláškovat. A generál docela ujde, jak tam všechno řídí z toho parku za školou a řve do vysílačky pokyny pro vojáky, jako ,,začněte zpívat!" nebo ,, připravte romantický měsíc!". Nic nečekejte, je to debilní film pro malé děcka, ale na zabavení to bohatě postačí ;-)(4.3.2015)

• Johnny.ARN

Ale to koniec koncov nebolo až také zlé. Námet fajn, Lambo fajn, prevedenie dokonca ja na Disney fajn. 2 z 5(10.3.2015)

Prosím o edit.. český název je "Jak stvořit ideálního kluka", ten s dokonalým klukem byl jen marketingový. K HODNOCENÍ: Obrovský zvrat ve sci-fi filmech o robotech. Je to poprvé, kdy se robot nezblázní a nejde proti lidem - NEUVĚŘITELNÉ! Po songu Love you like love song od Seleny Gomez mi došlo, že Disney po x letech opět stvořil originální původní film aka klasický early 2000 DCOM plný klišé a nelogických zvratů a postupů postav.(11.10.2014)

• Marze

Současné hvězdy společnosti Disney Kelli Berglund a China Anne McClain hrají nejlepší obrýlené intelektuální přítelkyně Mae a Gabbie. Mae si v počítači vytvoří umělého přítele Alberta “krasoně úžasňáka”. Prostě jednoduchá teen dramedie. Nasládlá elektronická hudba doprovázející film nyní působí moderně, ale tipuji že za pár let bude znít parodicky.(1.12.2017)

Přišel jsem z procházky ( se psem ) a v obýváku seděly 3 puberťačky a koukaly na tohle. Okamžitě jsem pochopil že se jedná a výplod studia Disney, už jen proto, že se tam vyskytovaly bohyně z dokonalou vyzáží ( tak má vypadat každá američanka - tupá, blbá, hezká, dlouhé vlasy ) a oproto nim šmudly z trapným oblečením a brejlema ( tak nevypadá pravá američanka - chytrá, hodná, brejle, logické uvažování, kratší sestřich ) Už jen proto, že holky ( 2x 14 let a 1x 13 let ) se u toho tvářily jako že tohle je asi divný film, pochopil jsem že ani ty pubertálně pomlácené holky to moc nebraly. Dokonce jsem slyšel vyjádření o tom, že ani ten kluk není zrovna dobrej řízek ( o jídle to asi nebylo ) Viděl jsem z toho asi hodinu. Dám 1 hvězdu za sebe - za puberťačky bych to viděl tak na 3. Beru průměr a nechám tomu 3 hvězdy. Přece jen to občas mnělo i nějakou snahu o scénář ( jinak obvyklá blbost od Disnyho )(5.3.2015)