Dokonalý KLUK (TV film)

How to Build a Better Boy

Ako stvoriť dokonalého chalana

Rodinný / Sci-Fi

USA, 2014, 90 min

Přišel jsem z procházky ( se psem ) a v obýváku seděly 3 puberťačky a koukaly na tohle. Okamžitě jsem pochopil že se jedná a výplod studia Disney, už jen proto, že se tam vyskytovaly bohyně z dokonalou vyzáží ( tak má vypadat každá američanka - tupá, blbá, hezká, dlouhé vlasy ) a oproto nim šmudly z trapným oblečením a brejlema ( tak nevypadá pravá američanka - chytrá, hodná, brejle, logické uvažování, kratší sestřich ) Už jen proto, že holky ( 2x 14 let a 1x 13 let ) se u toho tvářily jako že tohle je asi divný film, pochopil jsem že ani ty pubertálně pomlácené holky to moc nebraly. Dokonce jsem slyšel vyjádření o tom, že ani ten kluk není zrovna dobrej řízek ( o jídle to asi nebylo ) Viděl jsem z toho asi hodinu. Dám 1 hvězdu za sebe - za puberťačky bych to viděl tak na 3. Beru průměr a nechám tomu 3 hvězdy. Přece jen to občas mnělo i nějakou snahu o scénář ( jinak obvyklá blbost od Disnyho )(5.3.2015)

• Marze

Současné hvězdy společnosti Disney Kelli Berglund a China Anne McClain hrají nejlepší obrýlené intelektuální přítelkyně Mae a Gabbie. Mae si v počítači vytvoří umělého přítele Alberta “krasoně úžasňáka”. Prostě jednoduchá teen dramedie. Nasládlá elektronická hudba doprovázející film nyní působí moderně, ale tipuji že za pár let bude znít parodicky.(1.12.2017)

Velice odlehčené sci-fi! Jedná se o Disney Channel (DCH) film, a to ještě sci-fi. Co jsem od toho mohl očekávat. Je to strašně sladké a klišoidní, humor se nese v duchu nových seriálu na DCH a stejně tak v obsazení. Naštěstí, natočil to už zkušený DCH režisér, který věděl, jak pracovat s televizními herci, a co udělat, aby nevypadali tak trapně. Nejhorší na celém filmu je klišoidní středoškolská populární záporačka a ty nejdebilnější techno-bláboly, jako: ,,Když jste nahekovaly ten Pentagon, tak tam museli dát Firewall!" a tomuto podobné :D Původně jsem chtěl dát **, ale v poslední 20 minutách přijede armáda, společně s generálem, na středoškolský ples a začne se hláškovat. A generál docela ujde, jak tam všechno řídí z toho parku za školou a řve do vysílačky pokyny pro vojáky, jako ,,začněte zpívat!" nebo ,, připravte romantický měsíc!". Nic nečekejte, je to debilní film pro malé děcka, ale na zabavení to bohatě postačí ;-)(4.3.2015)

• Johnny.ARN

Ale to koniec koncov nebolo až také zlé. Námet fajn, Lambo fajn, prevedenie dokonca ja na Disney fajn. 2 z 5(10.3.2015)

Prosím o edit.. český název je "Jak stvořit ideálního kluka", ten s dokonalým klukem byl jen marketingový. K HODNOCENÍ: Obrovský zvrat ve sci-fi filmech o robotech. Je to poprvé, kdy se robot nezblázní a nejde proti lidem - NEUVĚŘITELNÉ! Po songu Love you like love song od Seleny Gomez mi došlo, že Disney po x letech opět stvořil originální původní film. Několikrát lepší, než tak velký a očekávaný Zapped (Kluci na povel), což byl taky DCOM tohoto roku. Hned na začátku vám film nenásilně představí hlavní postavy, co jsou zač. Vše naprosté klišé, chytré holky, co maj problém s kluky, ťulpas brácha a hezoun sportovec, který tajně miluje hlavní šprtku. A teď začíná hlavní DCOM syndrom. Dávejte pozor - Táta jedné z holek tajně tvoří robota-vojáka pro armádu. Holky se lusknutím prstu hacknou do Pentagonu. Psaním hezkých věcí stvoři dokonalého slaďouše (omylem). A ministerstvo obrany a ukrajinská mafie (blbá jak tágo) po něm pátrající. Dopadení holek armádou není žádný problém, jsou propuštěny.. jen tak.. za krádež. Logika DCOMů, takhle to miluju! Ne klid, je to napínavé, zajímavé po celou dobu a určitě vás to zaujme. Pěkná romantika bez zbytečných technických keců. Nádhera! Opravdu jeden z nejlepších (ba i nejlepší) původní DC film.(11.10.2014)