Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

• Splasher

Více než show to připomíná random meme generator. Ale kde jinde uvidíte hodinový trollící rozhovor natěsnán do tří minut? Je tam pár zlatých valounů, ovšem toho bahna okolo. To mnohé odradí.(10.5.2018)

Asi jedna z nejšílenějších, nejnekorektnějších a co do 'random levelu' nejvypiplanějších věcí, která mísí absurdní humor, který vás přinutí vrtět hlavou, aby vás moment na to rozesmál ještě víc, a zatímco nemůžete, momenty trefných střihů a špetka nečekané nechutnosti dodělávají zbytek. 'Eric André Show' i přes zdánlivý buranismus vyžaduje diváka, co už má nakoukáno a trochu přehled, aby ocenil, jak je to žánrově vymezené a originální oproti všemu ostatnímu, co můžete v TV spatřit. Něco, co genialitou hraničí někde na pomezí Jackass a Monty Python, ale zároveń si jde vlastní cestou. Je to už dlouho, co jsem se u něčeho tak nasmál. A přitom je ironií, že jsem i tomhle pořadu a jeho vymezenosti slyšel už nějakou dobu zpátky a nezkřížil s ním sám, coby vymezená osoba, cestu. Docela škoda, že okolo tohohle není větší hukot, vzhledem ke kontroverzitě některých momentů. Kultovní záležitost pro fajnšmekry.(20.3.2018)

šialený humor, drsne a čierne vtipy, znamy hostia, poulicne nachytávky, paródia na nizkorozpoctove americke talkshow menších televizií , preexponovane a doslova až jebnuté. isto to nesadne každému no ja som sa skvele bavím.(27.11.2014)

Eric Andre Show Další skvělá zvrácenost adult swimu, která pobaví svou zvrhlostí, šíleností, černým humorem, ba i nevídanými hosty od George Clooneyho až po Wize Khalifu [85 %](30.8.2018)

No mna jebne najlepší seriál ! :D(23.12.2017)