Debreno

Film ťahá Robert De Niro svojou charizmou. Anne Hathaway podáva výkon skôr do televízneho, sentimentálneho sitcomu, jej filmový manžel snáď hral vo filme prvýkrát, avšak z ich výkonov treba obviniť aj nekvalitnú réžiu. Postava Jules patrí snáď medzi najnedokonalejšie napísané charaktery, aké som vo filme videl. To, čo sa o nej dozvieme na začiatku, nebude už nikdy viac platitť (len tak mimochodom, videli ste ju vo firme na bicykli okrem úvodnej scény? I keď po firme zásadne jazdí na bicykli, aby šetrila čas, lapsus hodný debutanta). Celkovo ten príbeh nikam nesmeruje, je to len zmes akýchsi skečov, avšak, treba povedať, častokrát veľmi príjemných a ako odychovka je to naozaj výborné, dokážete pri tom vyplniť daňové priznanie a občas sa aj usmejete. ()

Villan

Môj obľúbený film.  Dívam sa naňho vždy keď ide v telke. Videl som ho už aspoň 5 krát a  stále si ho užívam. Veľmi ľudský a príjemný. Fantastický De Niro ako vždy. Doporučujem ako príjemnú oddychovku. ()

Honjanmach

“Roztomilý” film. Na nic si nehraje. A bude vždy aktuální. Pro lidi, kteří své práci zasvětili život. Někteří proto, že tomu rozumí a umí přinést společnosti něco nového, a jiní proto (myslím, že většina), že nevědí, co jiného by dělali. Možná i proto, že od Těch druhých, se to jen očekává, a oni to chtějí akceptovat. ()

Krefnen

Nevtíravá komedie, která se nesnaží tlačit vtipy na sílu a do druhé poloviny vmísí i trošku dramatu. Námět stážisty důchodce mi napřed přišel zvláštní, ale ve finále funguje skvěle. Pochválit musím také hezké prostředí a scénu s loupeží, která na chvíli změnila jinak pozvolné tempo filmu. Ano, občas je to předvídatelné a možná i trochu umělé, ale vše je to přeneseno s takovou lehkostí a pohodou, že to vlastně ani nevadí, obzvlášť v tomto žánru. ()

Nellaron

Príjemný film o tom, že skúsenosti, nadhľad a seniorita dokážu priniesť veľa úžitku aj do oveľa mladšieho dynamického kolektívu. Duo Robert de Niro ako rozvážny dôchodca, a rozkošná uponáhľaná Anne Hathaway, funguje výborne. Páči sa mi výkon Anne Hathaway. Keď bola v zlom psychickom rozpoložení (scéna na hotelovej izbe), bola celá červená a flakatá, žiaden make-up. Dodávalo to celej scéne dôveryhodnosť. Stret starej školy a moderného sveta je milo vykreslený, a zároveň sa na konci navzájom dopĺňa. Pekné posolstvo. ()

OtokPag

Neřeším poselství filmu směrem k tzv.”úspěšným ženám”. Hlavní hrdina je pro mě jednoznačně pouze Robert a dost pobavil. Jako “skoro” senior ve firmě plné mladých mu totiž celkem rozumím 😂 ()

Marrakech86

Tento film se mi líbí čím dál tím více. Opravdu pěkná komedie s perfektním hereckým obsazením a spousty humorných scének. ()

mikroslar

Standardní, profesionálně odvedená oddechová pohádka pro ženy na mateřské dovolené, která ovšem ničím jiným být nechce a tedy si na nic nehraje. Je to spíše "televizní formát", ale svůj účel plní do puntíku. Mám rád, když film ví komu je určen a naplní svou ambici, aniž by se ji snažil násilně přesáhnout- a tady se to povedlo. ()

Mamazec

Neobyčejně lidský a hřejivý film. Robert De Niro mě tímto zahřál u srdce. Je to film, který mi prozáří nejošklivější den. O úctě, laskavosti, noblese ve firmě, která chce rychlé výsledky. Tvrdá a nekompromisní Anne Hathaway nakonec taky pookřála a zrodilo se přátelství. ()