poster

Everly

 • Česko

  Brutální Everly

 • USA

  Everly

 • Slovensko

  Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (184)

 • mzss1
  **

  |40%| Tak co jsem vlastně od tohoto díla čekal ? Trailer nebyl špatný, říkal jsem si, že to bude možná taková přehnaná - přeakčnělá jednohubka,ale dopadlo to poměrně hůře. No, rozhodně jsem neměl žádné velké očekávání, tak mě bylo při skončení filmu jedno, že mi to moc nesedlo. Mělo to takový šílený, zvrácený styl, který mi moc nevyhovuje. Musím ale uznat, že jsem se místy docela bavil (spíše ironicky řečeno) jaká to byla ptákovina. Asi proto dávám ty 2* jinač by to bylo v mém měřítku asi na odpad. No, prostě ujetárna jak vyšitá. Hned zezačátku tolik zmalovaných a různobarevných slepic naskáče do bytu a hlavní hrdinka je killne. Aspon jsem se bavil. Plusem je, že je to správně krvavé a některé vyvraždovačky byly zajímavé. 2 scény mě ale rosekaly takovým způsobem, že jsem se málem posral smíchy. 1 megavtipná scéna byla když protivník proti hlavní hrdince poštval rozzuřeného, agresivního psa a ona na něj zařvala: Bonzaji! (ten blbej čokl se jmenoval Bonzai) MÍČEK! A hodila mu granát. Pes letěl za granátem (míčkem) a protivník, který byl pánečkem či cvičitelem toho psa na něj vyděšeně volal: Bonzaji! Né, to není míček a BUM! A bylo po nich. No, z toho jsem fakt nemohl. Nebo malá dcerka hrdinky chtěla otevřít krabici: Jé, tady je dáreček. A napůl chcíplej čínan jí z plných sil prosil aby to neotevřela páč tam byla useklá hlava nějakého blbce. No sakra ! )))))))) Aspon jsem se bavil. No ale druhá půlka filmu už se začala táhnout. Jako furt se něco dělo, ale už to bylo furt dokola. Vyvraždovaček bylo dost a i to bylo pěkně natočené, ale tento styl filmu mě moc nebavil. Napsal jsem to dost lajcky, ale jinak jsem to nemohl popsat. Hudba ? Té jsem si ani nevšiml.(2.2.2015)

 • Tereza11
  ***

  Klobouček dolů na Salmy herecký výkon,na to ze už to není žádná třicítka tak předvedla tělo bohyně a znamenitou fyzickou kondici...Morbidní humor,krásná kamera,mrtvolek plný barák,zkrátka vše co čekáte od akčňáku jak se patří...Matčeta ostrá jako břitva...hlavy poletujíci vzduchem...(6.7.2017)

 • doublejuahel
  ***

  Asi bys měla uklidit :-) fakt prda :-).. Salma je dobrá a být s ním ve sprše, to byly dvě díry navíc. Celkově tři hvězdy... Hajková se pěkně vyřádila.(10.8.2018)

 • stihac10
  ***

  Zábavné béčko. 6/10(14.6.2019)

1 3 6 7 8 9 10 následující >>