Everly

Strhující a napínavý thriller vypráví příběh exkluzivní prostitutky Everly, která zradila svého šéfa a stala se policejní informátorkou. To ale její boss nenechá bez odplaty a pošle na Everly a její rodinu několik zabijáků. Částka 50 tisíc dolarů vypsaná jako odměna za její zabití je pro každého z nich víc než lákavá. Aby Everly ochránila svou dceru a matku, bude muset překonat ty nejtěžší nástrahy a nakonec možná přinést i oběť největší. (Bontonfilm)

elimS

10% - komentář 20ti slovy: Píííč*vina! "Šlapka" pozabijí 154 chlápků, od gangu, přes samuraje, po zásahovku. Přežije granáty, raketomet, kyselinu a to vše v jednom pokoji. Tupé! ()

Shitonit

Everly je kurva hodně dangerous mrcha ! Narvat děj do jednoho baráku a nechat z toho baráku vytýct hektolitry krve, do toho nechat přežít jednu docela fajnovou couru a ještě to narvat hromadou super hlášek.. No na to musí mít jeden fakt dost fantasie .. a jak je vidět, Joe Lynch tu fantasii má. Díky za to, je to zvláštní film, dobrej film, skoro kultovním mohl by se státi. Prostřelenej číňan byl super, ale bezpečně to celý překonává aaaapooort Banzaii :-) ... to není míček ?? ()

SurbPsycho

Celkom slušná adrenalínová jazda plná mŕtvol a čierneho humoru, čo nikoho (teda mňa) neurazí, ale zároveň vie ako rozohriať pri srdci. Sporo odetá Salma Hayek je proste sexi kočka, čo nakopáva prdele ďalším sexi kočkám a kdejakým pinďusom. A opakujem, vyzerá pri tom fakt dobre. Disponuje nevyčerpateľným arzenálom búchačiek, samopalov a granátov. A vie s nimi svižne a hlavne efektívne manipulovať a vyzerá pri tom fakt dobre. Či to som už hovorila? A ako by povedala Everly: "Jdi do prdele, kurva!" :) ()

frxXx

wow! Selma takmer v 50tke a v takej skvelej forme! Ako by povedal Finch "Mom I w...". Inak je tento film uplne zbytocny. ()

vieriX

Neskutečně přepálený film, ale přepálení nebylo špatné rozhodnutí. Pozorovat Salmu jak morduje prostitutky a gangstery bylo velice zábavné a ještě když ji to tak sluší. No krve bylo teda požehnaně a neskutečně se s ní nešetřilo, ale nikdy nesmíte přistoupit na jo, že to má nějaký děj to by byla chyba prostě to tu není. ()

XXXXXXXX

Pohodová vraždírna se Saimou Hayek v hlavní roli. Když začala odklízečka mrtvol a do toho vyhrávaly koledy, ucukávaly mi koutky. Pes Banzaii dostál své přezdívce a nezklamal. ()

Mamlas

Kdyby tam misto Hayek hrala nejaka neznama baba, vydrzel bych se na tuhle kravinu koukat s obtizemi jen nekolik minut. I tak jsem porad poskakoval dopredu, abych se ke konci dostal drive, neb se na to fakt nedalo divat. Je to zcela monotonni, cele se to odehrava v jedne jedine mistnosti, kdy postarsi prostitutka hrave likviduje borce z Yakuzy, policajty i zasahovou jednotku. Proste magorina. Cloveku se vybavi Kill Bill, ale to ma k nemu asi tak daleko, jako Babis na Urad prace. Kdybyste vzali Kill Billa, zmackali, snedli, stravili, vyblili, rozslapali a splachli. Tak spatne to bylo. 1☆ davam aspon za granat do vytahu, to jsem se fakt zasmal... ()

johnsnow odpad!

Mariško napadlo vôbec tvorcoch akú chujovinu točia. Akože fajn zasmejem sa napríklad taká Machete to bolo super ale hento bol prúser ktorý som nebol schopný dokukať. Plus veľmi nemusím filmy kde sa väčšina odohráva v uzavretom priestore. ()

subic

Salmě bylo 47 a je to vážně pořád parádní kost, o tom žádná. Možná škoda, že netočila akční role ve větším už dřív. To ona měla hrát Laru Croft. Jméno mé dcery si do huby neber, tu zazní několikrát. A o tom to je, zachránit sebe, dceru i matku, akorát to nejde zcela bezbolestně a bez krve. Je to taková slušná žánrová skoro Rodriguezovka. ()

jprmusic

Dvě hvězdy za Salmu, jinak je to naprosto nesmyslně brutální podívaná pro úchyly s tak pitomým scénářem, že by jeden zaplakal. ()

elanista1

Mohol to byť úplne perfektný film, ak by na režisérskej stoličke sedel niekto schopnejší. Takto to síce je jedno z najlepších béčok posledných mesiacov, ale mohlo byť úplne najlepšie, ak by tu neboli tie kopy VYSLOVENE trápneho klišé, ktoré mi liezli krkom a keby tu bolo trocha lepšieho príbehu. A taktiež asi nie je v poriadku ak ma pri akčných scénach viac zaujímalo z ktorého uhla si prezriem Salmine krivky, ako samotnú akciu. Je to dobré, mohlo byť oveľa lepšie. ()

reno.d

Vynikající ujetost se slušnou porcí masa a krve!Tohle mě fakt pobavilo a Hájková je totálně k sežrání!P.S.Někdo tady zmínil slovo "cenzura",se asi zbláznil,ne? ()

chrustie

Ano, Salma je na svůj věk ještě pořád velmi zachovalá cigoška, ale ruku na srdce, to je tak vše, co film opravdu nabízí. Okem lajka je na první pohled patrné, že častěji než brokovnici, nebo pistoli, Salma v životě držela vařechu, nebo něčí urostlý penis (a to dle úchopu nijak valně). Akčněneakční scény působí až přespříliš lacině. Ona nám ta krev krásně chčije po zdech kolem, což ale nepřekrývá všudepřítomnou debilitu nových a nových vln nepřátel. Nemám rád sáhodlouhé komentáře (ty snad stejně nikdo celé nečte), proto to uzavřu už jen tím, že tohle je špatné. ()

DonBraso

Už dvě hvězdy je moc,film jsem neměl ani sílu dodívat do konce,naštěstí jsem o nic nepřišel.Pro ty co rádi béčko,který Joe Lynch krade pomalu vše jinému režisérovi,nahodí tam pro pány příšerně hrající Salmu v ještě docela slušným pokojovým filmu,kde se to všechno hrne a vypadá to kysele jak zelí.Čekal jsem lepší oddechový filmek,než docela hraniční paskvil,kde to zachraňuje banzai :) ()