• Česko

Brutální Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

• dee-key

To takhle jednou o Vánocích v centru velkoměsta jedna šlápota vyšlápla toho dne z postele levou nohou a hodinu a půl masila japonské kuplíře a chamtivé prostitutky vším možným arzenálem, výbušniny nevyjímaje. A kupodivu, až na pár otravných sousedů si toho nikdo moc nevšímal. Typická žánrová doslova komorní řezničina s kočkou v hlavní roli, hromadou nereálné akce a hepiendem. Kdyby měl John Wick prsa a nevytáhl by paty z obýváku, vypadalo by to takhle. Pokud potřebujete u něčeho vypnout úplně všechno kromě proudu a zajímá vás, jaká je Salma ve svých padesáti pořád zachovalá, jděte do toho.(2.2.2015)

Salmu Hayek v takové pozici jsem fakticky ještě neviděl a je fakt že jí to hodně sluší. Film co do obsahu je samozřejmě totální žumpa, ale tak krásně natočená že nemohu jinak než dát plná počet. Akce, parádní exploitační scény a lehký humor, samozřejmě černý jako samet,(30.1.2015)

V konečnom dôsledku strašná blbosť,ale remeselne dobre zvládnutá a Salma vyzerá na svoj vek fantasticky.(5.2.2015)

Samyčka má koule :-)(5.2.2015)

• pepca72

Tak tohle se nepovedlo, bylo to dějově tak přiblblé, až hrůza. Vizuál výborný, ale vše ostatní zcela nekonzistentní a zcela mimo mísu. Salma je kus, ale ty bouchačky držela jak vařečky. Kravina pro adolescenty.(7.2.2015)

• Petro

Teda takovou blbost jsem dlouho neviděl. Ne, že bych se nezasmám. Trochu snaha o tarantinštinu. Takovej koktejl náhody, superženské, která dělá jakože to prostě jinak nešlo, stříkanců krve, blivajzů a tak, jo a tak trochu černýho humoru, nedokonale zamícháno.(9.2.2015)

• NeverEver

Milovnik Japonskych komiksu by asi dal vic, ale me se tahle perpetualni prehlidka krve, mrtvol, sadistickych choutku japonske mafie, prestala libit uz po 15minutach. Dej nula, invence nula, vtip nula, zapletka minus jedna.... Jen cire nasili (casto popirajici jakoukoli realnost). Nicmene kladne hodnotim stylovost a vizualni homogenost a ocenit by se asi mely i ty uchylne napady muceni. Takze suma mumarum 2**.(25.3.2015)

• david666

Opravdu srandovní slátanina - * navíc za tělo Salmy. Jinak opravdu o ničem(4.4.2015)

Zábavný masakr jako vystřižený od Tarantina: Celý film se odehrává v jednom bytě, hromady rozstřílených, rozsekaných a kyselinou sežraných mrtvol a krev není jen tam, kde jsou díry po kulkách a granátech - všední večer jedné hodně naštvané sexuální otrokyně v podání 47leté Salmy Hayek, které by nikdo přes 30 nehádal. Extrémně brutální a krvavá vánoční pohádka.(9.4.2015)

• SkeeveTulp

Béčko... Céčko... ?..., jehož scénář měl asi míň stránek, než diplomová práce z VŠFS, a režisér asi zůstal cestou na natáčení viset v zácpě, takže to zůstalo na hercích, jak moc jsou ochotni a schopni improvizovat a dělat ze sebe pitomce. Zbytek dohnala postprodukce trikama a střihem. Ale jako výplach to není špatné. Jednou a dost. Nebýt Salmy Hájkové, tak ani to jednou.(29.4.2015)

Stále sexy drsná "kurvička" Salma Hayek v trošku ulítlejším akčňáku na japonský stajlo kde padlo několik hektolitrů jahodového sirupu.(4.9.2015)

Zajímavá řežba se stále sexy Hayekovou.(22.2.2016)

Jenom na akční žánr je místy až hororově podané, například v pasáži s kyselinou. Já bych divákovi, co film nazval nudou, takovou nudu tedy rozhodně nepřál.(5.12.2016)

No teda, nato že je Salmě 50 :-P, jinak film ve stylu dobrý den, střeva ven. Některé záběry (pravděpodobně záměrně) odkazují na Leona :-)(28.12.2016)

Krve, jako ve filmu od Tarantina,S.Hayek pořád krásná ale něco tomu chybělo,občas jsem se i zasmál,protivníci byli jako loutky na porážku,celé se to odehrálo v jednom bytě což bylo taky mínus i přesto Salmě to seklo takže za podívání to stálo.(24.1.2017)

Pustil jsem si před spaním tohle akční porno s madam Hájkovou, aniž bych věděl do čeho jdu. Jako ve videohře sbírala lepší zbraně, kosila protivníky, dostávala na prdel, špulila vnady. Jak zpívá jedna banda: Kdybych byl pes, vrtěl bych vocasem ;)(17.2.2017)

• elimS

10% - komentář 20ti slovy: Píííč*vina! "Šlapka" pozabijí 154 chlápků, od gangu, přes samuraje, po zásahovku. Přežije granáty, raketomet, kyselinu a to vše v jednom pokoji. Tupé!(7.6.2017)

Zábavná akční jednohubka s trochou gore a černým humorem.(24.6.2017)

• TomDolly

Salma Hayek sexy af, tam to však končí(16.10.2017)

Everly je kurva hodně dangerous mrcha ! Narvat děj do jednoho baráku a nechat z toho baráku vytýct hektolitry krve, do toho nechat přežít jednu docela fajnovou couru a ještě to narvat hromadou super hlášek.. No na to musí mít jeden fakt dost fantasie .. a jak je vidět, Joe Lynch tu fantasii má. Díky za to, je to zvláštní film, dobrej film, skoro kultovním mohl by se státi. Prostřelenej číňan byl super, ale bezpečně to celý překonává aaaapooort Banzaii :-) ... to není míček ??(26.11.2017)

Perverzák se sekáčkem byl boží.(5.4.2018)