Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

(pořad)
Talk-show
Slovensko, 2014, 265x (44 - 73) min

Účinkují:

Peter Marcin (moderátor), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (více)

Talkshow Petra Marcina na aktuálne témy  -  zábavne, atraktívne, netradične. (STV)

Maslord odpad!

RTVS vsadila na veľké riziko, keď vyberala Marcina za moderátora "originálnej" talk-show. A dopad bol ešte hrozivejší ako sa dalo očakávať. Marcin zakopal posledné čriepky kvality, ktorú mohla verejnoprávna talk-show mať. Nielenže sa nezbavil uragánskeho afektu ala from the 80's, navyše je jeho prejav absolútne nevhodný, ešte viac preafektovaný, nudný a pravdu povediac poľutovaniahodný. Na hosťoch je jasne vidieť ako sa cítia nepríjemne, keď sa cez nich snaží nasilu vymodliť kus vtipnosti - bezúčelne. Obsah hovorí "aktuálne témy - zábavne, atraktívne, netradične", ale nič s toho nie je pravda. Je to len totálne neaktuálne, nudné, trápne a tradične tuctovité. Odpad ako vyšitý - môžeme sa tešiť na roky vysielania. ()

KukulienkaHO

Stále sú tu iba samí herci, speváci, športovci atď. Niekedy by si mohol Marcin pozvať aj niekoho menej známeho. Na druhej strane oceňujem, že sa nejedná len o rozhovory, ale príde aj na nejakú akciu, hry a scénky. Marcin sám o sebe nemá takú zásobu vtipov alebo nevie tak dobre improvizovať ako Kraus, ktorý akčné pasáže vo svojej show nemá (väčšinou), ale svojím humorom to utiahne bez problémov aj bez nich. ()

Aljak

Formát talkshow ako takej nie je zlý, dokonca aj hostia sú občas vcelku zaujímaví. Ale ja toho Marcina fakt nemôžem. Jeho vystupovanie, verbálny prejav, gestikulácia a mimika mi jednoducho vôbec nesedia. A za každú cenu byť vtipný sa veru nevypláca, v tomto prípade to platí viacnásobne. Menej je niekedy viac... a to sa týka aj tých trápnych ironických narážok na mnohých hostí. ()

MM_Ramone

Tak sa mi zdá, že takl show Petra Marcina "Neskoro večer" sa nevysiela dostatočne neskoro večer. Občas sa mi totiž stane, že pri surfovaní po televíznych kanáloch narazím na túto reláciu. A hneď mám po nálade. Skusil som tomu dať viac krát šancu, ale vždy ma to dokázalo akurát tak znudiť alebo v niektorých prípadoch i znechutiť. Marcin sa absolútne nehodí na to, aby moderoval takýto typ programu. Osobne proti nemu nemám nič, ale túto show by som navrhol urýchlene stiahnuť z obrazoviek verejno-právnej televízie. Je to nehanebné plytvanie koncesionárskymi poplatkami. * ()

PanJam

Marcin je svojský moderátor a určite sa napríklad na takého Bičana nechytá. Samozrejme, ak by sme to porovnali s úžasnou Show Jana Krausa, táto talk-show by zrejme nebola ani z polovice taká dobrá. Avšak, záleží aj od hosťa. Marcin je skôr moderátor "pre davy". Niekedy mi príde vyslovene trápny, avšak väčšinou znesiteľný a občas aj vtipný. Niektoré diely boli slabšie, iné zas veľmi dobré. Proste taký priemer. ()