Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

(pořad)
Talk-show
Slovensko, 2014, 266x (44 - 73) min

Účinkují:

Peter Marcin (moderátor), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (více)

Talkshow Petra Marcina na aktuálne témy  -  zábavne, atraktívne, netradične. (STV)

KukulienkaHO

Stále sú tu iba samí herci, speváci, športovci atď. Niekedy by si mohol Marcin pozvať aj niekoho menej známeho. Na druhej strane oceňujem, že sa nejedná len o rozhovory, ale príde aj na nejakú akciu, hry a scénky. Marcin sám o sebe nemá takú zásobu vtipov alebo nevie tak dobre improvizovať ako Kraus, ktorý akčné pasáže vo svojej show nemá (väčšinou), ale svojím humorom to utiahne bez problémov aj bez nich. ()

RigorMortis

Nebolo to úplne zlé. Marcina mám zafixovaného z humoristických relácií alebo seriálov typu Susedia. Vidieť ho v "serióznejšej" úlohe moderátora talk show bolo teda celkom zaujímavé. Svoje tu ale určite robí a kvalitu určuje aj výber hostí - nájdeme tu úplne bezvýznamné "celebrity" ale aj ľudí, ktorí niečo dokázali a majú čo ponúknuť. ()

MM_Ramone

Tak sa mi zdá, že takl show Petra Marcina "Neskoro večer" sa nevysiela dostatočne neskoro večer. Občas sa mi totiž stane, že pri surfovaní po televíznych kanáloch narazím na túto reláciu. A hneď mám po nálade. Skusil som tomu dať viac krát šancu, ale vždy ma to dokázalo akurát tak znudiť alebo v niektorých prípadoch i znechutiť. Marcin sa absolútne nehodí na to, aby moderoval takýto typ programu. Osobne proti nemu nemám nič, ale túto show by som navrhol urýchlene stiahnuť z obrazoviek verejno-právnej televízie. Je to nehanebné plytvanie koncesionárskymi poplatkami. * ()

janesX

Nechcem zkritizovať moderátora, poviem to radšej takto, že Peter Marcin by sa mi hodil skôr do filmu, ako do talkshow. Nedá mi neporovnať to s Všechnopárty: je úplne jedno, koho si do štúdia pozvete, všetko je na moderátorovi a na Karla Šípa naozaj nemá v týchto vodách nikto, on chodí na hostí perfektne pripravený a vie čo a kedy sa ich opýtať a aj ako na odpovede zareagovať. Oba programy bežia teraz v podobnom čase, no zatiaľ čo tento obchádzam, na ten druhý sa teším. Prečo? No to sa práve tiež pýtam. Prečo by to raz nemohlo byť opačne? No nemohlo. Aspoň doteraz nie a už ani neverím, že v krátkej budúcnosti. To by sa najprv Marcin musel niečo priučiť od skúsenejšieho a mám aj pochybnosti, že by to v jeho prípade pomohlo. A už vôbec tomu nepomôžu tie, poväčšine trápne vystúpenia hostí, aby ukázali čo dokážu (aj keď to čo dokážu dobre vieme a nemusia nám to teda až takto dokazovať), či za každú cenu spievanie "nasilu"  medzi rozhovormi a všeliaké džingle a t.ď. Myslím že aj to relácii škodí a v plnej paráde tu platí, že MENEJ JE NIEKEDY VIAC. 22,5%. ()

Marze

Shledl jsem nejnovejsi lednovy dil v archivu Slovenske televize. Z tri uvodnich vtipu me pobavil "Milacku, nezda se ti, ze jsem v nasem vztahu prilis dominantni?" "Ne vase velicenstvo". Pak uz jen gag o sexu. Je tu urputna krecovita snaha byt vtipny, ale mene je nekdy vice. Z "celebrit" jsem znal jen Ine cafe, jejichz pisnicka byla pekna. Z podobnych talk show v Cechach v Show Jana Krause Kraus sveho hosta tak trochu sikanuje, coz je zabavne, ale host nic zajimaveho nerekne. V Na plovarne Marek Eben hosta povzbuzuje a ten zacne poutave vypravet. Ve Vsechnoparty dela Karel Sip neinformovaneho, cimz se host take rozpovida. ()