Veľké príbehy obyčajných ľudí. Všetci snívame. O novom dome, dovolenke, svadbe, alebo aj o maličkosti, ktorú si z rôznych príčin nemôžeme dovoliť. Často však zo všetkého najviac potrebujeme nádej. Možno máte v hlave nápad, ako potešiť blízkeho človeka, ale nemáte prostriedky a šancu realizovať ho. Televízia JOJ prichádza s rodinnou reláciou, v ktorej je populárny slovenský moderátor Vilo Rozboril pripravený množstvu snívajúcich splniť, čo im na očiach vidí.
A hoci život sa vrátiť nedá a o vlastnom zdraví nerozhodujeme vždy my sami, aj vďaka relácii V siedmom nebi sa na celom Slovensku môžu diať zázraky!
Vďaka spolupráci s nadáciou Ľudia ľuďom každý týždeň uvidíte trojicu veľkých príbehov obyčajných ľudí. Príbehy, ktoré napísal sám život. Príbehy, ktoré vyčaria úsmev na vašej tvári, ale často aj rozplačú celé Slovensko. Uvidíte aj známe osobnosti, ktoré príbehy snívajúcich prežijú na vlastnej koži spolu s nimi. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Pokryteckému supovi Vilovi Rozborilovi sa podarilo do tejto jeho ďalšej pseudo-charitativnej televíznej show dotiahnúť aj roky utiahnutú invalidnú chuderu, niekdajšú slávnu slovenskú popovú speváčku Mariku Gombitovú. To nechutné sentimentálne manipulatívne divadlo, čo tam s ňou zohral je smutným príkladom jeho hyenizmu, faloše a pretvárky. Špinavé nenažraté prasa, ktoré sa hrá na svätého filantropa. Hnusný slizký človek, čo nemá žiadne zábrany, keď ide o jeho zisk. Profesionálny citový vydierač. Vypočítavý ľudomil Viliam Rozboril. Odpad! ()

Arsenal83

Možno niektorým vadí Rozboril a jeho vraj hranie sa na city, neviem, ja mu verím, že to robí od srdca. Ale nerobí to vždy dokonale, polovica prípadov sú také, že neviem, prečo a im pomáha. Ale na druhej strane sa pomôže aj takým, ktorí by sa inak žiadnej pomoci nedočkali. Má to svoje za aj proti, tlačenie na slzy je tu povinnosťou. Veľkou chybou je podľa mňa ale angažovanie politikov. A aj to len vybraných. Najnovšie tu sú časti s Pellegrinim, Sulíkom a Kollárom. Skladá Rozboril azda novú koalíciu? Pozval vraj aj Fica, ten správne odmietol, no takého Uhríka by nepozval aj keby daroval milión. Tam už pomoc smrdí? ()

MichelSmith

Táto relácia má zdravú potentnú myšlienku s pozitívným úmyslom a mnohým vážne pomôže byt tým čo podobné projekty už nepotrebuje,takže nehodnotil by som to skepsou naladený do zápornej polohy z objektívného pohladu,lenže ten ma nezaujíma! Pre mňa osobne je to utrpenie,už po pol hodine som na sebe začal pozorovat všetký choroby od malomocnosti,zelenošedého zákalu cez pokročilú chudobu až po zápal mozgových blán spôsobený nadmernou masturbáciou a psychicky bol na tom tak zle,že už som videl pred domom Rozborila...Viem som sebec,ale radšej prispejem na charitu,teda ked si zrovna zas nekúpím hot dog... ()

legenda2 odpad!

Show je na hranici etiky a ľudského poníženia. Nejde tam o úprimnosť a snahu niekomu pomôcť, ale o biznis model založený na zneužití ľudského nešťastia. Cenou za pomoc je strata ľudskej dôstojnosti a anonymity dotknutej osoby a jej rodiny. Keď ľudia žiadajú o pomoc, často krát sú v nezávideniahodnej situácii, z ktorej si sami nevedia pomôcť. Po návšteve Vila a jeho štábu však často zostávajú aktérom psychické ujmy. Štáb aj niekoľko krát nahráva osobné výpovede chorých a postihnutých dovtedy, kým štáb nie je spokojný a kým výpoveď nie je dostatočne emotívna. Tú materiálnu alebo finančnú pomoc si tá rodina tvrdo odpracuje pred televíznymi kamerami. Ľuďom pri televíznych obrazovkách stačí ku šťastiu tak málo. Stačí im vedieť, že je tu niekto, kto je na tom materiálne alebo zdravotne horšie ako oni a už sú spokojnejší. ()

oskiii

Frontální útok na lidské emoce. Svým způsobem odporný pořad. Je dobře, když se pomáhá potřebným…ale proč z toho dělat divadlo, když to jde udělat anonymně, bez kamer a pro dobrý pocit. Tohle mi však přijde jako čistý kalkul a bezcitné divadlo. Pokud dítěti zemřou rodiče, tak by se mělo udělat vše pro to, aby toto těžké období překonalo. A ne že přijde frajer a před kamerou mu pokládá opakovaně otázky, které v něm probouzí negativní emoce a vzpomínky. To je, s prominutím, absolutní svinstvo. ()