Veľké príbehy obyčajných ľudí. Všetci snívame. O novom dome, dovolenke, svadbe, alebo aj o maličkosti, ktorú si z rôznych príčin nemôžeme dovoliť. Často však zo všetkého najviac potrebujeme nádej. Možno máte v hlave nápad, ako potešiť blízkeho človeka, ale nemáte prostriedky a šancu realizovať ho. Televízia JOJ prichádza s rodinnou reláciou, v ktorej je populárny slovenský moderátor Vilo Rozboril pripravený množstvu snívajúcich splniť, čo im na očiach vidí.
A hoci život sa vrátiť nedá a o vlastnom zdraví nerozhodujeme vždy my sami, aj vďaka relácii V siedmom nebi sa na celom Slovensku môžu diať zázraky!
Vďaka spolupráci s nadáciou Ľudia ľuďom každý týždeň uvidíte trojicu veľkých príbehov obyčajných ľudí. Príbehy, ktoré napísal sám život. Príbehy, ktoré vyčaria úsmev na vašej tvári, ale často aj rozplačú celé Slovensko. Uvidíte aj známe osobnosti, ktoré príbehy snívajúcich prežijú na vlastnej koži spolu s nimi. (TV JOJ)

Arsenal83

Možno niektorým vadí Rozboril a jeho vraj hranie sa na city, neviem, ja mu verím, že to robí od srdca. Ale nerobí to vždy dokonale, polovica prípadov sú také, že neviem, prečo a im pomáha. Ale na druhej strane sa pomôže aj takým, ktorí by sa inak žiadnej pomoci nedočkali. Má to svoje za aj proti, tlačenie na slzy je tu povinnosťou. Veľkou chybou je podľa mňa ale angažovanie politikov. A aj to len vybraných. Najnovšie tu sú časti s Pellegrinim, Sulíkom a Kollárom. Skladá Rozboril azda novú koalíciu? Pozval vraj aj Fica, ten správne odmietol, no takého Uhríka by nepozval aj keby daroval milión. Tam už pomoc smrdí? ()

oskiii

Frontální útok na lidské emoce. Svým způsobem odporný pořad. Je dobře, když se pomáhá potřebným…ale proč z toho dělat divadlo, když to jde udělat anonymně, bez kamer a pro dobrý pocit. Tohle mi však přijde jako čistý kalkul a bezcitné divadlo. Pokud dítěti zemřou rodiče, tak by se mělo udělat vše pro to, aby toto těžké období překonalo. A ne že přijde frajer a před kamerou mu pokládá opakovaně otázky, které v něm probouzí negativní emoce a vzpomínky. To je, s prominutím, absolutní svinstvo. ()

Kubiny odpad!

Citové vydírání a ponížení přede všemi. Pokud jim tolik jde o pomoc méně šťastným, tak ať zveřejní, kolik jim ten pořad vydělá a vše věnují charitě. Vilo by si jako svatý anděl strážný nechal ,,jen'' lehce nadprůměrný plat a hned by to vypadalo jinak. Ono to vypadá hezky, když rodince s např. handicapovaným dítětem upraví byt, aby byla péče o dítě jednodušší, ale kolikanásobek ceny těchto darů si nahrabe televize a samotný moderátor? Myslím, že by se fanoušci této pseudocharity divili. Myslím, že ostatní komentující už toho vystihli dost, např. investigativní otázky, zda se dětem, kterým umřela maminka, stýská po mamince. A ještě před nimi Vilík 10x zopakuje, že umřela, aby se vylepšili záběry pořádným pláčem. Raději s komentářem končím, už bych se nezastavil, na tenhle nemorální hnus se dá objektivně a odůvodněně plivat půl dne. ()

Pokri odpad!

Neskutočne cynický humus. Slizký Rozboril zarábajúci na utrpení ľudí, ba čo viac, táto jeho pekelná šou sa stala nástrojom naháňania politických bodov všetkými významnými slovenskými politikmi, od multiotecka Kollára, cez úžerníka Kisku (ktorý svojou pseudofilantropiou akoby Vilkovi z oka vypadol) až po hrubokožca Kaliňáka. A so všetkými týmito pochybnými rozkrádačmi sa Rozboril bratríčkuje. Odporná relácia. ()

SOLOM.

Původní myšlenka nebyla rozhodně špatná, proč nepomáhat lidem kteří to potřebují, no lidi od televize si z toho udělali vlastní show, ale když to těm lidem nevadí, já je soudit nebudu. Dokážu pochopit ty odpady v hodnocení, dokážu pochopit, že mnoho lidí prostě nemá rádo hlavně moderátora, nicméně já to na úplnou sračku nevidím. Jak jsem řekl, původní myšlenka byla fajn, občas to mělo i emoce a zajímavý leč smutný lidský příběh… ()