Veľké príbehy obyčajných ľudí. Všetci snívame. O novom dome, dovolenke, svadbe, alebo aj o maličkosti, ktorú si z rôznych príčin nemôžeme dovoliť. Často však zo všetkého najviac potrebujeme nádej. Možno máte v hlave nápad, ako potešiť blízkeho človeka, ale nemáte prostriedky a šancu realizovať ho. Televízia JOJ prichádza s rodinnou reláciou, v ktorej je populárny slovenský moderátor Vilo Rozboril pripravený množstvu snívajúcich splniť, čo im na očiach vidí.
A hoci život sa vrátiť nedá a o vlastnom zdraví nerozhodujeme vždy my sami, aj vďaka relácii V siedmom nebi sa na celom Slovensku môžu diať zázraky!
Vďaka spolupráci s nadáciou Ľudia ľuďom každý týždeň uvidíte trojicu veľkých príbehov obyčajných ľudí. Príbehy, ktoré napísal sám život. Príbehy, ktoré vyčaria úsmev na vašej tvári, ale často aj rozplačú celé Slovensko. Uvidíte aj známe osobnosti, ktoré príbehy snívajúcich prežijú na vlastnej koži spolu s nimi. (TV JOJ)

belinko odpad!

... a poprosím každého, kto dal jednu a viac hviezdičiek, aby sa zastrelil, lebo je dokonalý prípad toho, ako média ovplyvňujú človeka :) ()

Kubiny odpad!

Citové vydírání a ponížení přede všemi. Pokud jim tolik jde o pomoc méně šťastným, tak ať zveřejní, kolik jim ten pořad vydělá a vše věnují charitě. Vilo by si jako svatý anděl strážný nechal ,,jen'' lehce nadprůměrný plat a hned by to vypadalo jinak. Ono to vypadá hezky, když rodince s např. handicapovaným dítětem upraví byt, aby byla péče o dítě jednodušší, ale kolikanásobek ceny těchto darů si nahrabe televize a samotný moderátor? Myslím, že by se fanoušci této pseudocharity divili. Myslím, že ostatní komentující už toho vystihli dost, např. investigativní otázky, zda se dětem, kterým umřela maminka, stýská po mamince. A ještě před nimi Vilík 10x zopakuje, že umřela, aby se vylepšili záběry pořádným pláčem. Raději s komentářem končím, už bych se nezastavil, na tenhle nemorální hnus se dá objektivně a odůvodněně plivat půl dne. ()

Jard

Ten istý prípad ako relácia Modré z neba. Nemám pocit, že tím rodinám je príjemne, keď sa odrazu do ich domu nahrnie celý štáb a troma kamerami. Áno, je to pomoc rodinám s nelichotivým osudom, ale takáto charita môže vyzerať aj inak. Skôr mám pocit, že sponzori relácie si chcú urobiť reklamu vo svoj prospech. 30% ()

Jackmesrine

Neviem nepoznam pana ROZBORILA ALE RUKU NA SRDCE anech mi tu napiše akykolvek clocek ze nemal slzu aspon na krajičku ak videl minimalne jeden diel,neverim že taky človek jestvuje ak ano tak sa zamysli nad sebou ty dženo ()

D1705

Vilko odletel z Markízy a jeho novým úľom sa stala Jojka. Je to v podstate o tom istom, len Vilko je viac citlivý. Hviezdičky za pomoc. ()

Pokri odpad!

Neskutočne cynický humus. Slizký Rozboril zarábajúci na utrpení ľudí, ba čo viac, táto jeho pekelná šou sa stala nástrojom naháňania politických bodov všetkými významnými slovenskými politikmi, od multiotecka Kollára, cez úžerníka Kisku (ktorý svojou pseudofilantropiou akoby Vilkovi z oka vypadol) až po hrubokožca Kaliňáka. A so všetkými týmito pochybnými rozkrádačmi sa Rozboril bratríčkuje. Odporná relácia. ()

tosastava odpad!

Plne sa stotožňujem z názorom MM_Ramone. Toľko pokryteckého hnusu a pretvárky vtesnať do jednej relácie sa nemôže podariť nikomu inému ako Rozborilovi. Súdnemu človeku je už po polhodine sledovania na zvracanie,ľahko zmanipulovateľné ovce pri obrazovkách jasajú a tlieskajú ()

oskiii

Frontální útok na lidské emoce. Svým způsobem odporný pořad. Je dobře, když se pomáhá potřebným…ale proč z toho dělat divadlo, když to jde udělat anonymně, bez kamer a pro dobrý pocit. Tohle mi však přijde jako čistý kalkul a bezcitné divadlo. Pokud dítěti zemřou rodiče, tak by se mělo udělat vše pro to, aby toto těžké období překonalo. A ne že přijde frajer a před kamerou mu pokládá opakovaně otázky, které v něm probouzí negativní emoce a vzpomínky. To je, s prominutím, absolutní svinstvo. ()

legenda2 odpad!

Show je na hranici etiky a ľudského poníženia. Nejde tam o úprimnosť a snahu niekomu pomôcť, ale o biznis model založený na zneužití ľudského nešťastia. Cenou za pomoc je strata ľudskej dôstojnosti a anonymity dotknutej osoby a jej rodiny. Keď ľudia žiadajú o pomoc, často krát sú v nezávideniahodnej situácii, z ktorej si sami nevedia pomôcť. Po návšteve Vila a jeho štábu však často zostávajú aktérom psychické ujmy. Štáb aj niekoľko krát nahráva osobné výpovede chorých a postihnutých dovtedy, kým štáb nie je spokojný a kým výpoveď nie je dostatočne emotívna. Tú materiálnu alebo finančnú pomoc si tá rodina tvrdo odpracuje pred televíznymi kamerami. Ľuďom pri televíznych obrazovkách stačí ku šťastiu tak málo. Stačí im vedieť, že je tu niekto, kto je na tom materiálne alebo zdravotne horšie ako oni a už sú spokojnejší. ()

DavidAAAA

Ano, citová prostituce v největší možné míře. Ale aspoň pomůže těm nešťastníkům, které předvádí jak cvičené opice. ()

Lukas222 odpad!

Všetci, čo nechápu tých, ktorí dali odpad - osobne nemám rád podobné typy relácií. Všetkým tým, čo v relácii pomáhajú druhým, nič nebráni pomáhať aj tak - ak to robia len v relácii, rozhodne to nerobia z nezištných dôvodov, ale skôr preto, aby sa mohli zviditeľniť a ukázať v pozitívnejšom svetle. Reláciu ako takú nesledujem, stačia mi reklamné šoty, ktoré sú napumpované dojákmi ako z Pošty pre teba, lenže zatiaľčo Pošta bola ešte sledovateľná, na toto sa nedá dívať. Toto je totiž čistý útok na city obyvateľom, v ktorom sa bohatí môžu na pár minút tváriť, ako veľmi pomáhajú chudobe; ale robia to len preto, aby nazbierali "dobré body". Formát relácie by mal väčší zmysel, ak by ukazoval príbehy ľudí v reálnom svetle (neverím, že to réžia spolu s Vilkom neprikrášľuje) a umožnil ostatným občanom pomôcť cez číslo účtu - garantujem, že by sa našlo množstvo dobrodincov, ktorí na pomoc nepotrebujú kamery ani prítomnosť médií. Takto sú to len rozprávky pre chudobných. ()

3Libras odpad!

Samozrejme, že nemám nič proti charite. Avšak takto sa to fakt nemá robiť. Otrasné citové vydieranie a žmýkanie emócií z ľudí s ťažkým osudom a ešte aj z detí. A to všetko len pre sledovanosť. Fakt hnus. Doslova cítim tú pokryteckosť každou bunkou. Takéto znižovanie ľudskej dôstojnosti je pre mňa úplne posledná vec, ktorú by som si v TV dobrovoľne zapla. To radšej už Farmu. ()

Anosompozer odpad!

Vilo je stará vychcaná hiena ktorá mimo kamier nemá problém priznať že parazituje na nešťastí iných. Pod rúškom samaritánstva chodí po Slovensku a robí z ľudí objekty citového vydierania. Vilo rozhodne neni nezištný dobrý sused od vedľa ale je to sup ktorý dokonale predstiera empatiu pre svoj vlastný profit a nutno dodať ze je v tom viac než dobrý. ()