V sedmém nebi (TV pořad)

V siedmom nebi

Rodinný

Slovensko, 2014, 100 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (36)

• belinko

... a poprosím každého, kto dal jednu a viac hviezdičiek, aby sa zastrelil, lebo je dokonalý prípad toho, ako média ovplyvňujú človeka :)(28.9.2014)

• marrrrian

Parazit Vilko Rozborilko tak, ako ho už dlhé roky poznáme a ako sa už dlhé roky prezentuje.(29.1.2015)

• Kubiny

Citové vydírání a ponížení přede všemi. Pokud jim tolik jde o pomoc méně šťastným, tak ať zveřejní, kolik jim ten pořad vydělá a vše věnují charitě. Vilo by si jako svatý anděl strážný nechal ,,jen'' lehce nadprůměrný plat a hned by to vypadalo jinak. Ono to vypadá hezky, když rodince s např. handicapovaným dítětem upraví byt, aby byla péče o dítě jednodušší, ale kolikanásobek ceny těchto darů si nahrabe televize a samotný moderátor? Myslím, že by se fanoušci této pseudocharity divili. Myslím, že ostatní komentující už toho vystihli dost, např. investigativní otázky, zda se dětem, kterým umřela maminka, stýská po mamince. A ještě před nimi Vilík 10x zopakuje, že umřela, aby se vylepšili záběry pořádným pláčem. Raději s komentářem končím, už bych se nezastavil, na tenhle nemorální hnus se dá objektivně a odůvodněně plivat půl dne.(8.1.2017)

• Jard

Ten istý prípad ako relácia Modré z neba. Nemám pocit, že tím rodinám je príjemne, keď sa odrazu do ich domu nahrnie celý štáb a troma kamerami. Áno, je to pomoc rodinám s nelichotivým osudom, ale takáto charita môže vyzerať aj inak. Skôr mám pocit, že sponzori relácie si chcú urobiť reklamu vo svoj prospech. 30%(25.1.2017)

• D1705

Vilko odletel z Markízy a jeho novým úľom sa stala Jojka. Je to v podstate o tom istom, len Vilko je viac citlivý. Hviezdičky za pomoc.(21.3.2017)

• Sebik.

1* za to, že aspoň niako tým chudákom pomôžu...(10.6.2017)

• maara666

Jinak než odpadem se toto citové vydírání za účelem zisku maskované jako charita nedá nazvat.(5.11.2017)

• Kanibal39

Neskutočne cynický humus. Slizký Rozboril zarábajúci na utrpení ľudí, ba čo viac, táto jeho pekelná šou sa stala nástrojom naháňania politických bodov všetkými významnými slovenskými politikmi, od multiotecka Kollára, cez úžerníka Kisku (ktorý svojou pseudofilantropiou akoby Vilkovi z oka vypadol) až po hrubokožca Kaliňáka. A so všetkými týmito pochybnými rozkrádačmi sa Rozboril bratríčkuje. Odporná relácia.(25.2.2018)

Nech už má Rozboril akékoľvek úmysly, tým ľuďom pomôže.(8.3.2018)

• legenda2

Show je na hranici etiky a ľudského poníženia. Nejde tam o úprimnosť a snahu niekomu pomôcť, ale o biznis model založený na zneužití ľudského nešťastia. Cenou za pomoc je strata ľudskej dôstojnosti a anonymity dotknutej osoby a jej rodiny. Keď ľudia žiadajú o pomoc, často krát sú v nezávideniahodnej situácii, z ktorej si sami nevedia pomôcť. Po návšteve Vila a jeho štábu však často zostávajú aktérom psychické ujmy. Štáb aj niekoľko krát nahráva osobné výpovede chorých a postihnutých dovtedy, kým štáb nie je spokojný a kým výpoveď nie je dostatočne emotívna. Tú materiálnu alebo finančnú pomoc si tá rodina tvrdo odpracuje pred televíznymi kamerami. Ľuďom pri televíznych obrazovkách stačí ku šťastiu tak málo. Stačí im vedieť, že je tu niekto, kto je na tom materiálne alebo zdravotne horšie ako oni a už sú spokojnejší.(2.11.2014)

• DavidAAAA

Ano, citová prostituce v největší možné míře. Ale aspoň pomůže těm nešťastníkům, které předvádí jak cvičené opice.(28.9.2015)

• Jackmesrine

Neviem nepoznam pana ROZBORILA ALE RUKU NA SRDCE anech mi tu napiše akykolvek clocek ze nemal slzu aspon na krajičku ak videl minimalne jeden diel,neverim že taky človek jestvuje ak ano tak sa zamysli nad sebou ty dženo(29.1.2017)

• tosastava

Plne sa stotožňujem z názorom MM_Ramone. Toľko pokryteckého hnusu a pretvárky vtesnať do jednej relácie sa nemôže podariť nikomu inému ako Rozborilovi. Súdnemu človeku je už po polhodine sledovania na zvracanie,ľahko zmanipulovateľné ovce pri obrazovkách jasajú a tlieskajú(9.4.2018)

• DAJAAAA

Bohulibý pořad,ale proč to k*rva musí trvat 3hodiny!!! Baba na to čumí ani nedýchá a ja umíram,při osmé reklamě.(26.4.2018)

• Lukas222

Všetci, čo nechápu tých, ktorí dali odpad - osobne nemám rád podobné typy relácií. Všetkým tým, čo v relácii pomáhajú druhým, nič nebráni pomáhať aj tak - ak to robia len v relácii, rozhodne to nerobia z nezištných dôvodov, ale skôr preto, aby sa mohli zviditeľniť a ukázať v pozitívnejšom svetle. Reláciu ako takú nesledujem, stačia mi reklamné šoty, ktoré sú napumpované dojákmi ako z Pošty pre teba, lenže zatiaľčo Pošta bola ešte sledovateľná, na toto sa nedá dívať. Toto je totiž čistý útok na city obyvateľom, v ktorom sa bohatí môžu na pár minút tváriť, ako veľmi pomáhajú chudobe; ale robia to len preto, aby nazbierali "dobré body". Formát relácie by mal väčší zmysel, ak by ukazoval príbehy ľudí v reálnom svetle (neverím, že to réžia spolu s Vilkom neprikrášľuje) a umožnil ostatným občanom pomôcť cez číslo účtu - garantujem, že by sa našlo množstvo dobrodincov, ktorí na pomoc nepotrebujú kamery ani prítomnosť médií. Takto sú to len rozprávky pre chudobných.(16.3.2019)

• oskiii

Útok na nejnižší lidské pudy, manipulativní a falešné, emocionální vydírání a přehlídka populismu politiků. K tomu ten kňoura Vilo.(6.10.2019)

1 2 následující >>