V sedmém nebi (TV pořad)

V siedmom nebi

Rodinný

Slovensko, 2014, 100 min

• Chajimwitz

Po týdenním pobytu na horách,kdy jsem byl naprosto zproštěn sledováním televize,mě čekal po návratu domů šok.Načapal jsem svoji přítelkyni při sledování téhle nehorázné úchylárny.Může se to zdát neuvěřitelné,ale tohle je snad ještě daleko blbější než pořady podobného ražení jako např. Kousek nebe,Vítejte doma či Splněné sny. No babičky a citově slabší jedinci si zase pěkně popláčou.(5.11.2018)

• Kubiny

Citové vydírání a ponížení přede všemi. Pokud jim tolik jde o pomoc méně šťastným, tak ať zveřejní, kolik jim ten pořad vydělá a vše věnují charitě. Vilo by si jako svatý anděl strážný nechal ,,jen'' lehce nadprůměrný plat a hned by to vypadalo jinak. Ono to vypadá hezky, když rodince s např. handicapovaným dítětem upraví byt, aby byla péče o dítě jednodušší, ale kolikanásobek ceny těchto darů si nahrabe televize a samotný moderátor? Myslím, že by se fanoušci této pseudocharity divili. Myslím, že ostatní komentující už toho vystihli dost, např. investigativní otázky, zda se dětem, kterým umřela maminka, stýská po mamince. A ještě před nimi Vilík 10x zopakuje, že umřela, aby se vylepšili záběry pořádným pláčem. Raději s komentářem končím, už bych se nezastavil, na tenhle nemorální hnus se dá objektivně a odůvodněně plivat půl dne.(8.1.2017)

• metal.storm

A je to tu zas!! To isté ako aj pred tým, Vilo Rozboril nabehne na scénu, poplače si poľutuje zúčastnených ... zúčastnený dostanú kokotiny od investorov (aspoň že tým ľuďom to pomôže), súcit od Vila a kedže on je s nimi, za nich a pre nich tak ho doma pred televízorom poobdivujú všetky dámy, slečny a páni - vraj aký je on dobrosrdečný. Relácia má sledovanosť a Vilo dostane viac peňazí, ako ktorýkoľvek zúčastnený kedy videl. A točí sa to dookola.(9.9.2014)

• Kanibal39

Neskutočne cynický humus. Slizký Rozboril zarábajúci na utrpení ľudí, ba čo viac, táto jeho pekelná šou sa stala nástrojom naháňania politických bodov všetkými významnými slovenskými politikmi, od multiotecka Kollára, cez úžerníka Kisku (ktorý svojou pseudofilantropiou akoby Vilkovi z oka vypadol) až po hrubokožca Kaliňáka. A so všetkými týmito pochybnými rozkrádačmi sa Rozboril bratríčkuje. Odporná relácia.(25.2.2018)

Villi v markize preliezol zadkami, prelestil klucky a po ludskom utrpeni sa premiloval k tak vyhodnej zmuve, ze jeho pani vyvolenu za to vyhodili z lukrativneho manazerskeho fleku. Kedze ale pozname jeho dobrosrdecnost, ihned po jej vyhazove uz nevidel dovod, preco ju dalej trapit svojou pritomnostou a podobne ako jeho nestastne obete ju pustil k vode. Neprestal bojovat za prava slabych a zranitelnych a novemu manazmentu brnkal zmuvou a peoplemetrami po nose tak dlho, az sa s nim slusne rozlucili, cim konecne dostali televiziu spat do zelenych cisiel. Ako uz to na hladnom medialnom trhu byva, najvacsi konkurent vyuzil situaciu a vysvetlil Vilkovi, ze toto moze byt jeho prvy a posledny comeback a za desatinu s nim podpisal kontrakt na identicku kopiu cierneho z pekla - siedmeho pekla. True story. Dnes ide Rytmus, tak menim hodnotenie na *****!(7.9.2014)