poster

Chasing Shadows (TV seriál)

Thriller

Velká Británie, 2014

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • emma53
  ****

  Při sledování této minisérie si nelze nevzpomenout na Monka v trochu jiném podání. Geniální, samý vzorec, svojský Sean, který silně mate všechny lidi kolem a některé až k nepříčetnosti, ale přijde na kloub každému případu. Tady šlo o dva a i když bych se asi přikláněla spíš k průměru, tak to neudělám, protože oba případy bezvadně vygradovaly. Za to dávám tvůrcům tu jednu hvězdu navíc a koneckonců, já se vůbec nenudila, dala jsem to na jeden zátah. A ještě bych chtěla vyzdvihnout sice menší roličku Chloe, kde to herečka zahrála tak uvěřitelně, že by ani nemusela mluvit, protože její emoce oči vyjadřovaly naprosto jasně, nádhera.(30.12.2015)

 • flyboyeda
  ***

  Spise prumernejsi zalezitost (rozumej ve velmi vysokem standardu britske krimi zabavy) s dalsim detektivem podivinem, jehoz dedukcni schopnosti znacne prevysuji ty socialni. Na Chasing Shadows se bohuzel trochu negativne podepisuje fakt, jak tezke uz je dnes prijit s necim opravdu originalnim, ale zaroven neklisovitym a o neco vice charismatickym. Ackoliv muze muj komentar vyznit pomerne kriticky, spatna serie to rozhodne neni, navic se s kazdym dilem o neco zlepsuje. Ale mezi top zalezitosti televizni Uk krimi tvorby pravdepodobne nepatri.(19.10.2014)

 • dormouse
  ****

  I když je téma detektiva s Aspergerovým syndromem už trochu profláklé, stejně to pořád táhne.(2.9.2017)

 • mata77

  Britská 4-dielna miniséria o špeciálnom týme agentov, ktorí sa zaoberajú hľadaním nezvestných osôb, ako aj stopovaním sériových vrahov. Atmosféra seriálu mi pripomína slovenské kriminálne seriály a to hlavne kamerou, strihom a dialógmi. Herci sú charizmatickí, chýba mi ale nejaká pecka, magnet, ktorý diváka spoľahlivo pritiahne k sledovaniu ďalších dielov. Britská televízna klasika. Promo: https://www.youtube.com/watch?v=m8bL1sNnA9c(5.9.2014)