Chasing Shadows (TV seriál)

Thriller

Velká Británie, 2014

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Při sledování této minisérie si nelze nevzpomenout na Monka v trochu jiném podání. Geniální, samý vzorec, svojský Sean, který silně mate všechny lidi kolem a některé až k nepříčetnosti, ale přijde na kloub každému případu. Tady šlo o dva a i když bych se asi přikláněla spíš k průměru, tak to neudělám, protože oba případy bezvadně vygradovaly. Za to dávám tvůrcům tu jednu hvězdu navíc a koneckonců, já se vůbec nenudila, dala jsem to na jeden zátah. A ještě bych chtěla vyzdvihnout sice menší roličku Chloe, kde to herečka zahrála tak uvěřitelně, že by ani nemusela mluvit, protože její emoce oči vyjadřovaly naprosto jasně, nádhera.(30.12.2015)

Spise prumernejsi zalezitost (rozumej ve velmi vysokem standardu britske krimi zabavy) s dalsim detektivem podivinem, jehoz dedukcni schopnosti znacne prevysuji ty socialni. Na Chasing Shadows se bohuzel trochu negativne podepisuje fakt, jak tezke uz je dnes prijit s necim opravdu originalnim, ale zaroven neklisovitym a o neco vice charismatickym. Ackoliv muze muj komentar vyznit pomerne kriticky, spatna serie to rozhodne neni, navic se s kazdym dilem o neco zlepsuje. Ale mezi top zalezitosti televizni Uk krimi tvorby pravdepodobne nepatri.(19.10.2014)

I když je téma detektiva s Aspergerovým syndromem už trochu profláklé, stejně to pořád táhne.(2.9.2017)

• mata77

Britská 4-dielna miniséria o špeciálnom týme agentov, ktorí sa zaoberajú hľadaním nezvestných osôb, ako aj stopovaním sériových vrahov. Atmosféra seriálu mi pripomína slovenské kriminálne seriály a to hlavne kamerou, strihom a dialógmi. Herci sú charizmatickí, chýba mi ale nejaká pecka, magnet, ktorý diváka spoľahlivo pritiahne k sledovaniu ďalších dielov. Britská televízna klasika. Promo: https://www.youtube.com/watch?v=m8bL1sNnA9c(5.9.2014)