poster

Gejzír (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2014, 26 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (11)

 • DEXTER099
  ****

  Je potřeba vysílat i dobré a zajímavé zprávy a reportáže.Za mě 70% a čtyři hvězdy.(31.10.2014)

 • Fretakata
  ****

  Velmi mile prekvapenie. Zaujimave, mile a ma to spad. Super !(20.2.2015)

 • sator
  ***

  Snaha vyvážit apokalyptický obraz světa vnucovaný medii..(1.10.2014)

 • DonQ
  ***

  Fajn nápad, pozitivní zprávy, ale tím jsou nápady redakce zjevně vyčerpány.(12.11.2014)

 • Maryinka
  ***

  Obsahově je to mírný nadprůměr - záleží na reportáži, některé jsou záživnější, jiné již méně. A protože ve zpravodajství se to hemží jen samými špatnými událostmi, staly se pozitivní pořady jako je tento hotovou nutností. Původně jsem hodnocení schválně jen z principu trochu nadhodnotila na 4*. Kvůli opakování témat (vozíčkář i se svým handicapem žije naplno/sportovec se zranil, ale naučil se s tím plně žít a cvičí na paralympiádu/muž má vrozenou vadu, ale přesto žije plnějším životem než většina z nás... žena profesionálně vyrábí ručně dělané kabelky/rodina si udělala z ručně dělaných koberců živnost/Česko je velmi žádané ve výrobě houslí/muž se živí restaurováním nábytku...) a jedné příšerné a jednostranné reportáži o stigmatech ale musím své hodnocení snížit na 3*. Škoda.(1.10.2015)

 • gonga
  ***

  Fajn obsah v nijak objevném kabátku. V každém případě každou sobotu potěší.(10.12.2016)

 • anitae
  ****

  Po Pečeném sněhulákovi jsem opravdu začala pochybovat o smyslu televizních poplatků, ale Gejzír to docela zachránil - uvidíme jak budou vypadat další díly. Podobný formát pořadu mi v televizi chyběl. Oddychovka, po prvním díle s reportáží ze šnečí farmy zatím za 4*.(8.9.2014)

 • Nail
  ****

  Pozitiva jsou v dnešní době hodně potřebná. Rozhodně lepší pořad než televizní noviny plné negativ, mordů apod. Takovém pořadům fandím.(24.9.2014)

 • Opferlamm
  *****

  Podobné, pozitivně laděné pořady jako je Gejzír, vřele vítám. Všechno to dnešní negativně zaměřené zpravodajství, které nás bombarduje jen katastrofami, bídou a úpadkem, má velmi ničivé důsledky na psychiku a vnímání lidí (zejména těch starších). Lidé začínají vnímat život a svět pouze negativně, pokřiveně a chorobně. Následky mohou být fatální pro celou společnost a veřejné i soukromé televize, coby důležití tvůrci veřejného mínění, by si to měly konečně uvědomit. Přitom si televize vybírají krásné mladé moderátorky hlavně z řad modelek, které potom den co den hlásí zprávy o pokálených bezdomovcích na záchytkách, o týraných psech, týraných dětech, o ubytovnách pro sociálně slabé apod. Neříkám, že by se negativní jevy měly tabuizovat, ale rozhodně by neměly tvořit hlavní náplň informací pro veřejnost. Proto si cením každé snahy o určité vyvážení tohoto smutného stavu. Pořad Gejzír je pozitivní, příjemný a inspirativní. Kéž by takových pořadů přibývalo - a hlavně, kéž by se podobné reportáže dostávaly i do zpravodajství. Tento pořad je bohužel poněkud ojedinělý, je vysílán docela pozdě a obávám se, že mnoho diváků si k němu cestu nenajde, než aby mohl něco "vyvážit".(18.4.2015)

 • Apofis28
  ****

  V celku dobrý pořad poukazující na novinky moderní doby a další zajímavosti, jen kolikrát žasnu nad tím, na čem všem se dá vydělávat peníze (viz. slečny co se na internetu fotí pokaždé v jiných hadrech a píší co budou celý den dělat....) :-)(6.4.2015)

 • PowPow
  *****

  Ten pořad mám opravdu rád. Ve stejnou dobu dávají na Nově Prásk!, který divákovi předkládá kýbl hnoje v podobě drbů ze světa rádobycelebrit slavných jen tím, že si jsou expartnerkou někoho, kdo měl kdysi štěk v Ulici. Tady vám ukážou zajímavé a kreativní české lidičky, o kterých jste v životě neslyšeli. Týdenní televizní dávka inspirace a dobré nálady. Byť to není nijak brilantní, tak tomu klidně dám plnou palbu, protože to u nás v současnosti nemá obdoby :)(29.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace