Mladý pár je uvězněn v kině a donucen stát se nedobrovolnými herci ve zvrhlé hře. A nejde o nic nevinného, protože v téhle hře, pod dohledem bezpečnostních kamer, jim půjde o život. (topr harley)

Morholt

Freddy Krueger zavře Lorase Tyrella s nesympatickou buchtou v Cinestaru a točí s nima reality show. Film sice může nabídnout výborného Englunda a obstojný nápad, ale v tomhle případě to nestačí. Atmosféra nulová, napětí nulové a Finn Jones neskutečně špatný. Na konci bych už byl vděčný za jakýkoliv zvrat, nebo za jiné překvapení, ale nic bohužel nepřišlo. 30% ()

emma53

Dnes budu benevolentní a přehlédnu pár trhlin, které nešly nezaregistrovat a musím pochválit Phila za poměrně nápaditý thriller. Sice mě to psychicky neodbouralo, ale Stuartík (Robert Englund) hrál mstícího psychopata a manipulátora na jedničku, All se sice moc neprojevovala, protože většinu času byla na WC a nebo v bezvědomí, ale budiž, ten zbytek zahrála naivku taky výborně a Martin (Finn Jones) mezi nimi statečně proplouval až do závěrečného finále, které mě zaskočilo, ale v tom dobrém slova smyslu. Ano, na nedělní odpoledne to nebylo zase tak špatný. ()

Aljak

Super námet, no chcelo by to aj nejako lepšie popracovať na dejovej línii a asi aj lepšom vykreslení psychológie postáv. Na tom Stuartovi si síce dali velice záležať a vďaka nemu mal film aspoň poriadny spád, ale čo sa týka toho páriku, no strašne plytké postavy. Martin ovládaný Stuartovou manipuláciou akosi ani nemal na výber, ale tá Allie mi prišla dokonalo vymetená, keď tak rýchlo dokázala pochybovať o svojom priateľovi a zverila sa do rúk toho manipulátora. No čo už, napokon to pôsobilo dosť priemerne, ale treba uznať že námetovo to bola paráda! ()

Flipnic

Pro mne osobně velmi milé překvapení !! Englund je sázka na jistotu, o tom žádná asi mezi hororovými příznivci. A film? Supr!! Sice o pár hercích, ale výbornej vizual, barvičky, prostředí, vyjebávky ze strany zloducha ... a co se mi hlavně zamlouvalo, že se film bere relativně vážně. Naprosto chybí odlehčující humor a dominuje hlavně napětí. Samozřejmě, je to spíš zábava pro náctileté výš, ale to napětí tam slušně graduje a je to dobře, sakra dobře udělanej thriller ... jako horor se mi to moc nejevilo ... Rozhodně doporučuju jako fajn oddechovku. ;-) ()

George Stobbart

Starý premietač, znechutený z moderného prístupu k filmom, uzavrie jedného večera v kino komplexe mladý párik, s ktorými má v pláne natočiť svoj vlastný film. A nebude to romantika. Robert Englund má tú jedinečnú výhodu, že kultová séria "A Nightmare on Elm Street" mu zaručila v hororovej oblasti nesmrteľnosť a aj keby už do smrti točil iba nevýrazné béčka / céčka, tak mu to jeho fanúšikovská základňa odpustí. Tento film ale nepatrí do podobnej kategórie, hoci ho ťahá hlavne charizmatický Englund, ktorý si svojho manipulátorského psychoša vcelku užíva a dokáže zabaviť aj v scénkach, kde na to mladá dvojica očividne nemá a dianie skĺzava do stereotypu. Ináč je to obstojná, pomerne zaujímavá, interiérová naháňačka / skoro-vyvražďovačka, ktorá viac než na nejaké krvavé scény kladie dôraz na šikovné zavádzanie diváka i svojich postavičiek. ()