andiek05

Můj první filipínský film, takže je obtížné objektivně hodnotit, protože nemám ho s čím porovnat, a nemám představu o jejich stylu hrání, dialozích apod. Proto si nejsem jistá, jak moc brát v úvahu hlavní hrdinku, zda její postava je opravdu až tak .... moc expresivní nebo by se to dalo spíše brát za takové menší "přehrávání". Téma "fake couple" není ojedinělé a každý jistě ví, jaký vývoj příběhu má čekat, takže žádné velké překvapení se nekonalo. Pro mě průměr, který neurazí ani nějak moc nenadchne, ale dobré při odpočinku. ()

Martinka888

Náhodou jsem na tenhle film narazila na Netflixu a poprvé koukla na něco filipínského a musím říct, že jsem se docela bavila. Nebylo to nic náročného ani zbytečně dramatického, taková jednohubka na pohodový večer, kdy u filmu nechcete moc přemýšlet. Navíc musím přiznat, že jsem tak trochu ujetá na seriály a filmy s tématikou "fake marriage or relationship", takže to vcelku naplnilo moje očekávání, navíc super, že více než půlka dialogů byla v angličtině, takže člověk nemusel furt sledovat titulky, jak u mých oblíbených korejských dramat :) ()