• Houdini

Zlatý Medvěd - výběr(24.2.2006)

Studie prostitutky se srdcem matky Terezy, tak soucitné ke svým dojemně trapným zákazníkům. To její srdce podané jim skrze svou vaginu. Ten mateřsky utěšující přístup k jejich samotě a chlácholivě srozuměné pochopení ke studu za jejich neškodné perverze.....Jako nahled matky k první erekci syna. ........... Naprosto originální a geniálně zahraný film, který si klidně mohl odpustit odlehčující polohy.....nebylo jich potřeba. Herectví Anouk Grindbergové je pohlcující....80%(1.3.2011)

Film který vypadá že ma v sobě víc, než ve skutečnosti má. Mnohé levicové myšlenky film ubíjí (hlavně poslední čtvrtina a osudy postavy ztvárněné Oliverem Martinezem). Ale pokud by se z něj vypustili, zůstala by nám dokonalá, byť vyumělkovaná studie lidských vztahů. A to je škoda, protože ve zpoustě detailech je film dechberoucí-jako scéna propuštění z vězení Jeannota a ženy čekající na "něj".(4.6.2007)

• Oskar

Degutantní povídačka o děvce, která najde svého osudového p(r)asáka, jakéhosi otlemu zpod mostu. Trapná spoluúčast veteránů Jacqua Francois a Michela Galabru v epizodních rolích. 40%(10.5.2005)

Pre mna bezducha a prazdna dramicka, bez stipky erotiky, pricom ta spravna chybajuca erotika by spravila z filmu vybornu kontroverznu psychologicku zalezitost. Blier nam namiesto toho priniesol suche a sterilne prerozpravanie slabeho pribehu prostitutky a jej "pasaka". Co stoji za pozornost, je vzity vykon hlavnej hrdinky.(20.7.2009)