poster

Krampus: Táhni k čertu

 • USA

  Krampus

 • Slovensko

  Krampus

 • Slovensko

  Krampus: Choď do čerta

Horor / Komedie / Fantasy

USA, 2015, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tayen
  ****

  Příjemná hororová komedie. Krampus coby bratr Mikuláše chodí trestat děti. Je to sice zvláštní, když se Krampus míchá se Santa Klausem, ale je to americký film a vsadím se, že nebude trvat dlouho a USA si zkomercionalizuje i Krampuse. Tvůrcům bych jen přála více peněz na masky a samotného Krampuse, obešlo by se to pak bez jeho pomocníků, kteří mi připomínali duchy z vyvražďovaček v jednom domě, kterých je tady až dost. Atmosféra skvělá. Nejlepší vánoční film tohoto roku.(16.12.2015)

 • FFilipCZ
  *

  V žánru je uvedeno horor/komedie/fantasy. Když bych to rozkouskoval a postupně okomentoval, tak co se týče hororu - nezaregistroval jsem ani jednu lekačku, co se týče komedie - nic zásadního mě tam nerozesmálo a fantasy? - no dejme tomu, ale osobně jsem především od ztvárnění Krampuse a jeho kostýmu čekal mnohem více. A přitom to není nic tak těžkého. Vsadím se, že kdybych zajel do Rakouska na Krampuslauf a vytáhl jakéhokoliv random čerta z průvodu, byl by předsvědčivější a více strašidelný než tento umělý, který měl být hlavním námětem celého filmu. Jako vánoční jednohubka dejme tomu, snést se to dalo, proto dávám jednu hvězdu a ne odpad.(29.9.2016)

 • ConanVJ
  **

  No za mě hodně slabý horor, fantasy ne a komedie už vůbec ne. Začátek filmu celkem zajímavý, ale pak to padne do takové té hororové klasiky. To by samo o sobě nevadilo, ale film si hraje i na rodinný mi tak nějak přijde. Nikde žádná krev, lekačky a ani hutná atmosféra. Do toho ani jedna sympatická postava. Příběh je jednoduchý a konec nic moc. 30% :)(20.12.2016)

 • Slasher
  *****

  Mistr Dougherty se po TRICK R TREAT Halloweenu pustil do svátku co následuje, vytáhl cool čerťáka z germánský pohanský mytologie a poslal ho spolu s gangem zmrdích gremliních hraček a divnoelfů rovnou na zpruzelý vánoční rodinky. I KRAMPUS má dle očekávání libový vizuál a hřejivou retro atmosféru, poctivý napětí, komedii. Hned úvodní scéna z MuchoMartu s Cosbyho "It's Beginning to Look A Lot Like Christmas" musí pobavit snad každýho. Co tu pak jednoznačně vítězí jsou postavy, který nejen baví, ale který si oblíbíte a na kterých vám tak pro změnu i záleží - ať už je to otylá nerudná tetka z přívěsu, silná dvojka fotrů Scott/ Koechner, nebo nakonec i prcek v hlavní roli... K dokonalosti mi přeci jen chybělo víc spádu, krve, samotnýho Krampuse (plus možná míň "statický" masky), ale myslím, že kult potenciál tady je a místo v topce vánočních hororů všech dob je celkem jasný. P.S. po dvou letech zvyšuji na 5*, už je to pro mě klasika Vánoc(10.12.2015)

 • Pepinec
  ***

  Tož to byl úlet toto. Přesně takhle vypadal každej pátek u nás na privátu, když jsme se před odjezdem domů chtěli najíst. Otevřeli jsme lednici, naházeli všechny zbytky na pánev, zalili to kečupem a odměřili deset minut na mírným ohni. Vaření byla komédie, konzumace horor a cesta domů napínavá. Prase aby se v tom vyznalo, nikdy jsme se pořádně nenajedli, ale příště to vždycky udělali zase tak. Prostě celej Krampus.(23.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace