Hollywood's Nailin' Palin

Scéna 1 - Lisa Ann, Sindee Jennings
Scéna 2 - Tori Black, Anthony Rosano
Scéna 3 - Otto Bauer, Nicole Ray
Scéna 4 - Lisa Ann, Alan Stafford
Scéna 5 - Sean Michaels, Lisa Ann (Dr.Moreau)

kingik

Politika a sex. Mně tohle spojení moc dobře nezní. Žádná politička mně nepřijde sexy. Většinou jde o komisní dámu, která v nějakých konzervativních hadrech vyhlíží tak nějak jako dokonalá konzerva. Já potřebuji rajc. Rajcovní ženskou, ale tady jsem ji postrádal. Kde jsou ty doby, kdy Lisa Ann byla použitelnou rajdou. Dneska bych se jí štítil jenom jí podat ruku, ve které měla milion pér různých barev. V kundě snad kromě ježka měla také všechno možné. Zkrátka nechutná ženská se vzhledem promrdané hnusky. Tvůrce provokativních porno parodií, Axel Braun, na nejrůznější témata využil ve své době skandální republikánskou političku Sarah Palinovou jako svůj další materiál hodný k porno-parodické analýze. Lisu Ann angažoval do role zmíněné političky, se kterou ji pojí určitá vnějšková podoba. Ve dvou dílech, mezi nimiž není žádný výrazný kvalitativní rozdíl, nám ukazuje, jaký život může mít obrýlená a upjatě působící politička, když se za ní zavřou dveře pracovny. Může vydatně sexovat, přičemž to vypadá na další odvařenou porno parodii, ve které nic nedává smysl ani řád. Úplně celé je to pitomé. Nad Lisou si nejde vyhonit a i ostatní účastnice mají už za sebou nejméně jednu porno dekádu, kdy točily jeden film denně. Takže z nich rajcovní pocit mít nebudete. Negativem je i neerotické prostředí politických prostor, ve kterém by se mně osobně čurák nepostavil. Pokud ovšem shledáváte (americké) politiky sexy a jste zvědaví na představitele Baráka Obavy, je tahle parodie pro vás nadějí, že setrváte ve funkci nejméně do příštích sexuálních voleb. Sapristi, představitel Baráka nebyl své skutečné předloze skoro vůbec podobný. Výsledek je tedy i v tomhle ohledu hodně mizerný. Celé je to pekelně seštupované, pornoherci neumějí hrát, zamýšlené vtipy jsou jen nesourodým slepencem pičovin. Akorát ten námět má nějakou kvalitativní hodnotu. 20% ()