poster

Tajemství Vladimíra Menšíka (TV film)

Dokumentární

Česko, 2014, 40 min

 • Romanstekl
  ***

  Bohužel tento dokument už nepřináší téměř žádné nové informace... Ale i tak lepší průměr, co je s Menšíkem se nedá hodnotit špatně :-)(27.9.2014)

 • topi
  ****

  Není možné, že něco takového vyprodukovala TV Barrandov! Vzhledem k pořadům, které jsou všechno žumpárny největšího kalibru! Tento dokument o géniovi Menšíkovi sice nepřináší nic nového (až na nějaké archivní záběry a materiály), ale jako pěkný medailonek a vzpomínku na tuto legendární osobu upřímného a nenapodobitelného herectví poslouží víceméně kvalitně. Hovoří a vzpomínají na něho jeho děti, herečtí kolegové, nebo osobní ošetřující lékařka.(26.12.2017)

 • Heisenberg_
  ****

  Na tenhle dokument jsem jen tak náhodou narazil v bedně, a překvapivě na stanici toho největšího svinstva - na TV Barrandov. Musím ale říct, že dokument je velmi povedený. Nepřináší nic výjimečného, je ale pěknou vzpomínkou na legendu Vladimíra Menšíka. Velmi slušný nadprůměr.(3.1.2018)

 • anitae
  ***

  Vzpomínky dětí a kolegů na Menšíkův život s nemocí, ale poněkud nemastné a neslané - škoda. Slabé 3*(9.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace