Miles Fowler natáča horory, lacné filmy tak z hľadiska finančných nákladov, ako aj úrovne. Sú plné krvi, perverznosti a nechutnosti, jedným slovom odpad, ktorý sa odváži pozrieť málokto a ešte menšiemu počtu ľudí sa to dokonca páči. Aj tak sa však zúfalo snaží preraziť a dostať sa do vyššej filmárskej ligy. Príležitosť sa mu naskytne za veľmi bizarných okolností. Jednej noci sa stane svedkom vyčíňania sériového vraha. Zacítiac životnú šancu na finančný a umelecký úspech, rozhodne sa vraha vydierať. Ak ten nebude hrať v jeho novom filme, udá ho na polícii. Zabijak Nick tak nemá inú možnosť, len sa začať učiť svoj text a zvykať si na kameru. Avšak angažovanie takéhoto neherca môže mať veľmi vážne konzekvencie pre všetkých, čo sa podieľajú na natáčaní... (beso74)

ricci.s odpad!

Mladý režisér sa stal svedkom vraždy a rozhodol sa zabijaka sledovať. Zistil, že tých obetí je na jeho konte omnoho viac, no namiesto toho, aby ho udal, mu ponúkol rolu do svojho nového hororu. Takže sa začalo s nakrúcaním, problém je len v tom, že sa to hlavným postavám vymklo spod kontroly, a začali sa likvidovať medzi sebou. Fakt bohovský námet, síce - má to byť aj komédia, no konečný efekt je skôr opačný. Ani sám neviem, ktorej z tých odporných postáv hrabalo viac, ale po skončení tohto zázraku som nemal ďaleko od toho, aby začalo hrabať aj mne. Nie je totiž veľa filmov, ktoré by sa mi od samého začiatku protivili tak, ako tento. Totálne debilný, neznesiteľný a preafektovaný blábol. ()

beso74

Škoda, po veľmi sľubnom úvode sa film ponorí do bahna chaosu a nudy. Myšlienka "ponúknuť" sériovému vrahovi účinkovanie v novom filme je síce atraktávna, ale na to, aby bola poriadne využitá a rozvinutá, na to sily dvojice režiséra Douglasa Ratha a scenáristu Anthonyho Brava už jednoducho nestačili. Z nudy ma vytrhla len epizódna účasť starého harcovníka Malcolma McDowella a potom už film smeroval zväčša jedným smerom, dole kopcom. Ešte že posledných 7 minút trošička to celé napravilo, ináč by to bol odpad ako vyšitý. ()

George Stobbart

Režisér hororových filmov narazí na skutočného sériového vraha, ktorého začne sledovať a vydierať, aby sa stal hviezdou jeho najnovšieho krváku. Ale ako to už v podobných filmoch býva, vydierať psychopata sa veľmi nevypláca... Takže napriek snahe o určitú pohodovosť, rôznorodé charaktery a nerušivý čierny humor to všetko nevyhnutne smeruje do krvavého, tragického finále. Nebolo to síce zlé, no až tak som tomu nefandil, pretože ma jednak tie postavy príliš nebavili a druhak to nemalo čím prekvapiť a väčšia časť filmu tak pre mňa bola len akýmsi nezáživným čakaním na nevyhnutné. ()