Několik měsíců po vydání pamětí se BoJackovi nabízí šance získat roli, o které celý život snil. (Netflix)

honajz2

Rozhodně nejlepší epizoda z celé první série. Mínusy tam jsou (třeba Smoodie je hodně nedotažený nápad, ale z Halloweenu v lednu (a především z té přednášky) jsem měl záchvaty smíchu, takže to nějak odpustím), ale jinak jsem poprvé u tohohle seriálu nadšený. Geniální mix komedie a dramatu, který nepůsobí trapně, pateticky ani tak, že by přehnaně hrála na city, ale naopak je to všechno uvěřitelné, pobaví to a hlavně se na to dobře dívá. Dokonce i Vincent (který mi sesadil Mr. Peanutbuttera z příčky druhé nejotravnější seriálové postavy) mě v tomhle díle asi dvakrát pobavil a byl tak nějak snesitelný. A v závěr se dočkáme tak skvělého zakončení série, že by se jím dal úplně bez problémů důstojně zakončit i celý seriál. Chytře to mají tvůrci vymyšlené, nesázeli hned na to, že ten seriál bude hit a tak udělali možné zakončení hned v první sérii, kdyby to náhodou mělo malou sledovanost. Tím pádem se ale dalších sérií bojím o to víc, protože těžko říct, kam se to všechno posune - a jestli to bude fungovat tak skvěle, jako tahle epizoda. Moc bych si to přál, ale u tohohle seriálu si člověk nemůže být jistý - některé epizody jsou povedené, jiné stojí za prd. Tak uvidím. 5* ()

ALIENka_

Ok, kdokoliv kdo označil tenhle seriál jako komedii, myslím že se trochu překliknul. Tragikomedie nebo rovnou tragédie by to vystihovala tak stokrát líp. Protože kurva jenom tady se může z šílený zvířecí komedie stát najednou totální depresivní uh cosi. Každopádně se mi to sakra líbí! Hodnocení: 8/10 ()

Danqo

po predchádzajúcej, ultra-depresívnej scéne to vyzeralo na spomalenie a komickú prestávku, ktorá sa však zaryla do tela nenápadne, ale o hlbšie. Tegan a Sara svojou veselou pesničkou v závere zo mňa vyrazili slzu či dve a spolu s nimi aj dych. ()

• Keď Andrew Garfield prijme úlohu vo filme Secretariat, Lenny Turtletaub povie, že "Spider-Manovi nehovorte nie." J.K. Simmons, ktorý dabuje Turtletauba, hral J. Jonaha Jamesona v Spider-Man (2002). (Pat.Ko)