|| 4. série – 85% BoJack se vyadává trochu jiným směrem. Humor je více založen na metavtipech a na společensko-politických kauzách. Tato část má určitě něco do sebe. Dramatická složka je zde stále zastoupená, v této řadě o mnoho více než v řadě předešlé, ale její dopady nejsou tak kritické v dlouhodobém měřítku. To se například nedá vůbec srovnávat s prvními dvěma řadami, kde tíha BoJackových rozhodnutí byla opravdu znát.(21.11.2018)

Seriálu se ještě pořád daří vytvářet zajímavé existenciální momenty, které díky ústředním postavám fungují a tvůrci mají i dar svižně satirizovat současné dění, což v této sérii zdařile zastupují absurdní volby guvernéra. Čtvrtá série ale má příliš mnoho dílů a je naředěná blbostmi (např. linie s Princess Carolyn je nepovedená, postavě v určitý moment prostě jebne a zahodí veškerý vývoj, aniž by to dávalo smysl).(17.2.2018)

Populární animovaná (temné) dramedie je tentokrát o něco slabší v popkulturních narážkách a snaze trefně komentovat současné dění, bohatě to ale vynahrazuje ve zdrcujících osobních příbězích postav, které svými emocemi doslova dokáží skolit i koně. Pro poslední čtyři epizody se doporučuje flaška whisky. Nejlepší epizoda: Ruthie (9)(8.2.2018)

V prvej polovici série tvorcovia nechávajú postavy vydýchnuť a neponúkajú ich vyhrotenými situáciami, v ktorých by zlyhali a mali zo seba mizerný pocit. Už im len máličko komplikujú život v snahe rozvíjať ich, no to kvôli ich predošlým vypätým situáciám touto odľahčenou formou nejde. Aspoň skalný fanúšik pozná rozdiel, Tentokrát postavy toľko netrpia (v záverečnej tretine sa zo však zmení, ale to najhoršie už asi máme za sebou), divák však trochu áno.(1.2.2018)

Tak tentokrát se mnou scénárista Waksberg totálně vymetl. Naprosto fenomenální, komplexní a promakaný po všech stránkách. Opakuju se, ale tentokrát je to jinej level. Už tim, jak člověk musí dávat pozor během intra, které odpovídá tomu, jak se příběh odvijí. Veškeré dialogy jsou něčim důležité pro následné další díly, tuna twistů, které mi zas ukážou věci z jiného pohledu, místy tak depresivní až jsem nedýchal a ten happyend mě donutil vyprsknout slzy štěstí. Já si snad nepamatuju, kdy jsem se cítil šťastně za fiktivní charakter jen tim, že se usměje. Tvůrčí tým miluje tuhle show, pečuje o to a divákovi daj stoprocentní prožitek. Bojack je absolutní tahoun peletonu na seriálové tvorbě a nemá žádnou konkurenci. Fakt vám kurva závidím, všem těm, kteří s Bojackem teprve začnou. Replaybilita díky tomu množství detailů je neotřesitelná, nechybí ani stále perfektní situační humor a Rami Malek v jedné show s Aaronem Paulem? Masakr. Co víc si můžu já, náročnější fanoušek přát...(6.1.2019)