Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Zatímco BoJack bojuje se sebelítostí a ztrátou, Todd pomáhá panu Piškotovi kandidovat na guvernéra Kalifornie a Diana nachází práci v hip blogu. (Netflix)

Videa (3)

Trailer

Recenze (23)

mcb 

všechny recenze uživatele

Populární animovaná (temné) dramedie je tentokrát o něco slabší v popkulturních narážkách a snaze trefně komentovat současné dění, bohatě to ale vynahrazuje ve zdrcujících osobních příbězích postav, které svými emocemi doslova dokáží skolit i koně. Pro poslední čtyři epizody se doporučuje flaška whisky. Nejlepší epizoda: Ruthie (9) ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trošku krok späť, čo sa týka kvality. Snaha dostať Bojackovu minulosť do zreteľnejších kontúr si vyžiadala svoju daň. Síce je na tom postavený dobrý zvrat ale diely, ktoré sa tomu venovali ma nebavili. Mimo niektorých skvelých nápadov sa táto séria nesie skôr v duchu neustálych fuckupov, ktoré ale kupodivu nerobí Bojack. Ten sa stáva tichým pozorovateľom a jeho postava sa v celom tom univerze mení. Je to trošku iné a kvalitou to skôr smeruje k prvej sérií, ale pravdou je, že to pozerám rad za radom, pretože chcem vedieť viac. Takže dám 4* , ale nie sú až také isté ako v prípade druhej a tretej série. 4 séria - 70% ()

Reklama

mrkt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na Bojackovi je nejlepší, že s každou další řadou roste (což u valný většiny seriálů nejde říct). Nestaví prvoplánový díly se zápletkou a řešením jeden za druhym, ale ve všech těch problémech se pěkně pitvá a plácá a nenechává je nikdy pořádně odejít. Protože neví, jak je nechat odejít. Pořád nepřichází žádný řešení, uspokojení, katarze. A člověk je z toho pořád smutnější (stejně jako Bojack) a depresivnější, ale svym způsobem i odevzdanější, protože co jinýho mu zbejvá. A možná proto je ten seriál tak dobrej.. Protože takhle to ve skutečnosti je? ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bezkonkurenčně nejlepší řada seriálu (alespoň prozatím). Proč? S radostí vysvětlím: Nejenže se v této řadě obdivuhodně prolíná neradostná minulost s neméně surovou přítomností, nejenže se jedná o další učebnicový příklad toho že si tento seriál nebere jakékoliv servítky, nejenže se zde odehrává třeskutě zábavná dějová linka zaobírající se odhalením údajného BoJackova potomka (která se pak transformuje v nesmírně dojemnou nirvánu), nejenže je čtvrtá řada jako celek další mistrovskou nekompromisní dávkou čisté a ryzí deprese, nejenže zde detailně sledujeme postupný rozklad vzájemných vztahů (na než není vůbec sebemenší radost pohledět), jenže, prostě a jednoduše: konstatovat, že vystupující postavy jsou nefalšovaní chudáci kteří si protrpěli hotové peklo na zemi je prostě nevěrohodné tvrzení - chcete-li, v přeneseném významu: chudák = ksakru slabé slovo... To, co se v průběhu této řady odehrálo je deprimující až za hranice divácké příčetnosti a taktéž i samotné lidské snesitelnosti... Jestli ono dobrovolné duševní mučení v žádné nabízené kapitole čítající (díky bohu 'pouhých') stopáž o 26 minutách nikoho nepoložilo do kolen, nemůže se ani za mák považovat za lidskou bytost schopnou projevit špetku porozumění... Závěr je efektivně melancholicky ideálně dávkovaný, načež emocionálně působivější co se týká závěrečných minutovek. Finální epizoda je fakticky dojemná tečka za touto sérií tohoto neobyčejného animovaného počinu... Jsem tudíž doopravdy zvědav, kam až sahá (ne)snesitelnost diváctva a případných fanoušků. A to se bavíme 'pouze' o kresleném seriálu pro starší věkovou kategorii - aneb kam se hrabou hrané počiny s tématicky totožnou látkou (!) - BoJack je totiž se svými mozaikovými baladami hravě s přehledem překoná... Verdikt: sakramentsky silných 86% ... PS: Rami Malek jako další 'člen rodiny' byla skvělá volba! ()

Toren 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

9/10 Rozjezd je po minulé (a naprosto geniální) řadě krapet kostrbatý, avšak od poloviny je Bojack zpět v sedle a dávka deprese, černého humoru a silných témat sílí každou další epizodou (e11 mě emocionálně zničila) až do úplného finále. Nestačím zírat, co si tvůrci dovolují svým postavám udělat a čím vším je nechají projít... fakticky jedna z nejlepších věcí, co Netflix vyprodukoval. A animovaná tvorba jakbysmet. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama