Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Princezna Carolyn obsadí do „Philberta“ zostuzenou celebritu a BoJack si neúmyslně stojí za svým. Pan Piškot se snaží vytvořit si drsnější image. (Netflix)

Recenze (6)

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na korektnost mám už takovou alergii, že ani dělat si z ní prdel, mě nějak nenadchne. Prostě už o tom nechci vůbec slyšet. Už teď je jasné, že závěrečná nahrávka způsobí kolosální průser. Yikes. ()

Reklama

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani nevíte, jak jsem ráda, že si BoJack Horseman udělal prdel z moderního feminismu a korektnosti, to mi tady přesně chybělo. Nechápejte mě špatně, jsem pro stejný práva a tohle všechno, ale co se z toho v posledních pár letech stalo.. ehh. A co se týká korektnosti, tak to je strašnej výmrd. Každopádně poslední scéna je skvělej příklad "vytrženo z kontextu". Tohle spustí katastrofu, která se asi hned tak nepřežene. Hodnocení: 8/10 ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Poté, co se jednomu z reportérů po pádu do popelnic zlepší zrak, pronese větu: „I'm going to go home and watch a Wes Anderson movie to see if there's depth in it!“ Jedná se o referenci na filmy amerického režiséra Wese Andersona. (Shizle)

Reklama

Reklama