BoJack Horseman

• USA BoJack Horseman
USA, (2014–2020), 33 h 27 min (Minutáž: 25–27 min)

Hudba:

Jesse Novak

Série(6) / Epizody(77)

Recenze uživatele PaTeXx k tomuto seriálu (84)

BoJack Horseman (2014)

Spousta lidí tohle považuje za komediální seriál, ale postupem sérií se z toho stává depresivní, pochmurný, nepříjemně realistický příběh s občasnými vtipnými vsuvkami a od komedie to má najednou o dost dál. Nic podobného jsem neviděl, ale určitě ve mně BoJack něco zanechá. A kurva doufám, že to nebudou deprese, které by se daly použít jako jednoslovná definice celého seriálu. ()

Série 1 (2014) (S01)

Je pravda, že BoJack má dost specifický styl humoru a trošku mi trvalo na něj přijít a zvyknout si. Jak jsem však do toho spadl, nemůžu si stěžovat ani hovno. Druhou půlku série bych vymrdal smíchy a to je v ní ještě obsažena velká porce depresivních chvilek. ()

BoJack nenávidí armádu (2014) (S01E02)

Navy SEAL a kritika americké armády? Jsem pro. Ještě lepší než pilot. ()

Divoká myška (2014) (S01E03)

Ubrání plynu je vidět. Námět na scénář o citovém využívání je v komediích vždycky dobrý nápad. Tady ovšem zavládla až moc značná jednoduchost a obyčejnost. ()

Zoë a Zelda (2014) (S01E04)

Bylo by dobrý, kdyby se na konci epizody opravdu vysvětlilo, z kama jsou Zoe a Zelda. Jinak fajn. ()

Užívej, Diane Nguyen (2014) (S01E05)

Diane a její storyline s dementními bratry mě bavila až moc, o Toddovém nápadu v sídle BoJacka se to ale říct nedá. ()

Příběh o D (2014) (S01E06)

V tomto případě chválím obě dvě dějové linky, ale nic mi zkrátka nedává povel k udělení plné palby. Možná je to přehnaná hra na city. ()

Řekni něco (2014) (S01E07)

Strasti a slasti osamělé čtyřicetileté kočky. Nezní to nijak krásně, ale realizace je úžasná. Poprvé nepřetržitý ušní i oční orgasmus. Tarantulino approves. ()

Teleskop (2014) (S01E08)

Psychologicky katastrofální a pro BoJacka zdrcující závěr. Možná až moc. ()

Vyšší moc (2014) (S01E09)

BoJackův chtíč zkazit svatbu, to celé krásně potahal. A Vincenta chceme určitě všichni vidět s vetším prostorem v mnoha dalších epizodách. ()

Oslíku, otřes se (2014) (S01E10)

Tady mi trošku vadila ta nenávist k BoJackovi od absolutně všech (vlastně kromě fitnessačky Carolyn). Konec potěšil. ()

Depresivní konec (2014) (S01E11)

Naprostá depresivní šílenost. Masakr. ()

Později (2014) (S01E12)

Už od skoku z mostu červeného koně (zapomněl jsem jméno) bylo jasné že epizoda bude pojatá depresivním způsobem. To se splnilo, ale nový Smoodie byznys mě nějak extra nerozesmál. ()

Série 2 (2015) (S02)

O obrovské procenta depresivnější, s-ničím-se-neseroucí série, ve které se sice smějeme, ale dost kurva chápeme, jak napíču má BoJack život. Teda kromě toho sídla s bazénem (a teď už i s lodí). ()

Úplně nová sedačka (2015) (S02E01)

Úvodní otvírák a hned tu máme ty krásné depresivní žvásty, což naprosto miluju. Z telefonátu s maminkou dokonce běhal mráz po zádech. ()

Bejvávalo (2015) (S02E02)

BoJackova nová sovička příjemným zpestřením (snad tohle není jako od zoofila), což vylepšilo můj už tak dobrý dojem z této epizody. Emoční výkyvy na trase Todd - Mr. Peanutbutter nebyly úplně pro mě, ale že bych si tím nějak epku znechutil, to ne. ()

Bez usmíření (2015) (S02E03)

Detektivní a morbidní lahůdka na téma Herbův pohřeb. Kazzazterpiece! ()

Po oslavě (2015) (S02E04)

Cringe příběhy Wandy a jejich kritizování BoJackem mi udělalo velkou radost, protože bych udělal to samé. Vincent aka Kevin se poprvé odhalil a ta debilita Princess Carolyn mě začíná trošičku srát. Jak jelen, tak McCartney potěšili. ()

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019