Clarence (TV seriál)

Clarence

Animovaný / Fantasy / Komedie

USA, 2013–2018, 24 h 2 min (Minutáž: 11 + 1x23 min)

Šílenější pohádku jsem v životě neviděl... Animace je podivná, Clarence vypadá jako brambora, Jeff jako by měl celou dobu na hlavě krabici a ten třetí je to, co byste uviděli, kdyby si mozkomor sundal kápi. Zápletky jsou dost bizarní a všechny ty vtípky jakbysmet. Nevím, jestli je záběr na to, jak Clarence zatne koule, díky čemuž mu je těsně nerozřízne plovoucí motorová pila, zábavou pro děti, ale já se vlastně bavil dobře.(4.2.2018)

Uhrančivá óda na odřená kolena, natržená trika a bahno ve vlasech, ale i na krásu špíny obyčejného předměstí. Za mnoho let první seriál Caroon Networku bez fantaskní premisy, což ale v žádném případě neznamená, že by byl prostý fantazie. Obzvláště v dnešní době elektronické zábavy úchvatně návodný seriál, který dětem i dospělým připomíná, že velkolepá dobrodružství nečekají jen v nereálných světech, ale rovnou za barákem.(8.9.2017)

Tenhle seriál si zatím dost užívám. Clarence je optimistický, veselý i když jednoduchý prcek(1.9.2014)

Jeden z nejlepších animovaných seriálů :D Sledujeme tu příběhy šíleného obtloustlého kluka jménem Clarence a jeho přátel Jeffa a Suma. Po 32 epizodách musím říct že kvalita epizod vysoce stoupá a mám pocit že čím dál více Clarence cílí na vyspělejší publikum protože hromada vtípků není určena dětem (ne tím že by byli sprosté) také dost vtipů dítě nemusí pochopit. Musím ještě tvůrce pochválit že přínáší celkem často originální nápady a skoro nikdy se mi nestalo že bych se u nějaké epizody nudit. Pokud hledáte oddechový animovaný seriál který necílí na děti a ani neobsahuje vysloveně dětský humor budete určitě spokojeni ! Snad tu s námi Clarence bude co nejdéle jedná se totiž o svěží vítr mezi animovanými seriály.(5.5.2015)

Videl som pár epizód a je to pecka...😂😂😂 Ale nepáči sa mi štýl animácie...(2.9.2018)

• - Přestože se na dabingu podílela řada dětí, jedinou z hlavních postav, kterou dabovalo dítě, je Jeff. (shaper)

• - Clarence daboval Skyler Pagem, avšak pouze do doby, dokud nebyl herec dne 3. července 2013 z Cartoon Network vyhozen pro sexuální obtěžování. (shaper)