Reklama

Reklama

Scooby Doo! Frankenhrůza

  • Česko Scooby-Doo: Frankenhrůza (více)

Obsahy(1)

Scooby-Doo a jeho parta Záhady s.r.o. se vrací, aby vyřešili další zapeklitou zápletku. Velma získá po svém prastrýci, doktoru Von Dinkensteinovi, zámek. Když ji ostatní přesvědčí, aby se šla ke svému dědictví statečně přihlásit, varuje ji zámecký duch tím, že vyhodí do vzduchu stroj záhad. A parta známých kamarádů musí rychle zpátky do akce, i když tentokrát je to velmi osobní! Co to bylo za ducha? Jaké tajemství Velma o své rodině nezná? Jak si Fred poradí se ztrátou milovaného stroje záhad? A co na to Scooby a Shaggy? (HBO Europe)

(více)

Recenze (10)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Co se týká děje a práce s postavami, je Frankenhrůza asi nejodvážnější počin celé "značky" Scooby Doo. Bohužel těžení ze starších příběhů a jejich crossover v kombinaci s tím těžko mohly skončit něčím jiným než - mírně řečeno - "víc než by bylo zdrávo" přepáleným megafinále. Ale věřte, že vidět Velmu načesanou jako Frankensteinovu nevěstu stojí za to:) 70% ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Frankenhrůza je svým pojetím tak trochu jiný Scooby Doo, protože všichni hlavní hrdinové se ocitají v životní situaci, která jim není vůbec podobná (Fred a smutek nad ztrátou auta, Velma a její přehnaně šílené ambice, Daphne a její překvapivě pokleslé sebevědomí, plus Shaggy a Scooby, kteří se nebojí). Nejvtipnější bylo nejspíš opakované poukazování na nemilý osud Mystery Machine, která skončila v plamenech. Jinak jde o zcela průměrnou záležitost s typicky mysteriózním a lehce děsivým nádechem. Zkrátka sympatická "jednorázovka", která neohromí, ale ani neurazí. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Tak som sa rozhodol po neuveriteľne dlhej dobe, vrátiť späť k mojím deckým seriálovým kamošom Scoobymu a Shaggymu, aby som si trošku zaspomínal na staré dobre časy. Navyše sa ponúkal luxusný a strašidelný námet, ktorý mne vždy skvelo sadol. Bohužiaľ tu mi to už tak skvelo nesadlo. Neviem či už som s toho vyrástol a to pátranie na vtipnej vlne ma už nebavilo alebo to naozaj bol jeden s tých slabších dielov. Nič strhujúce sa tu neudialo, zápletka slabá a záporáci tiež. Snáď niekedy si zaspomínam pri lepšej časti. 70% - 3* ()

janececek 

všechny recenze uživatele

Námět opět dobrý, ..mohlo to být lépe zpracované, trošku lepší děj - spousta zbytečných a prázdných scén, ale celkovou atmosféru a spojitost se starými záhadami pochválit musím. Celkově to na mě ale působilo zvláštně, skoro až depresivně: ubrečená Daphne, nešťastný Fred, Velma hlavní záporák a Scooby & Shaggy, co se nebojí a nemají potřebu jíst. Veškeré pokusy o vtip působily trapně. Nejvíc se mi líbilo intro na záčátku filmu, to bylo vážně dobré. Průměr.. 50% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Co si budeme povídat, z všech těch Scooby-Doo filmů, co jsem už viděl, je tohle jeden z těch lepších, a to především proto, že je to místy i docela vtipné. Stejně jako je to místy docela trapné, ale s tím už tak nějak počítám. Celkově je příběh ale nápaditý a hororová monstra zde mají docela dobré místo a také baví. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama