Andrea za hranicou

Krátkometrážní / Dokumentární
Slovensko, 2014, 20x26 min

Séria zážitkových dokumentov s herečkou Andreou Kerestešovou v Ázii a Južnej Amerike. (STV)

ripo odpad!

Príšerné obrazové kvázivtipné príspevky a hlavne : PRÍŠERNÁ SLOVENČINA .... taká na zgrcanie. Pani Kerestešová - vstúpte si do svedomia a netvárte sa, že viete po slovensky ()

Autogram

Nie je to taká tragédia, ako sa niektorí vyplakávajú. Slovenčina je biedna, ale v Ázii a Amerike až taká nutná nie je a spracovanie dokumentu vo forme vlastných príbehov je trochu netradičné. Na trabanťákov to nemá, ale neskĺzava to ani do nudy alebo klasického opisného dokumentu v štýle tu sú hory, tu sú ľudia a tam zvieratá. Uvidíme ďalej, čo nám slečna Andrea predvedie. ()

decay odpad!

Pôvodne som tu mal rozpísaných pár viet plných nepekných superlatívov. Toto ale fakt ani nestojí za reč. Celé zle. ()

kamil.i odpad!

Čo to sakra malo byť? Cestopis mixnutý infantilným komentárom a reality show slečny Kerestešovej? Najzaujímavejšie boli momenty, keď táto slečna ukázala postavu. A to je aj odpoveď na otázku ako sa takáto ch*jovina dostala do televízie. Dvojka u mňa touto doku-stokou neuveriteľne klesla. ()

agassi68

Bolo by celkom dobré no Andrejka to zabila nielen zlou výslovnosťou, ale najmä prehnanou emotívnosťou. Holt krásna tvárička nie je všetko.. ()

Saintcrux odpad!

Alenka v ríši divov a ešte to aj trhá uši. Je to niečo na spôsob Andrea z Hornej- Dolnej išla do Ázie a zistila, že to tam nevyzerá tak isto ako na Slovensku ! To je fakt prekvapujúce. ()

Thailon odpad!

Priznam sa, ze hviezdicku som dal len preto, ze Andrea pekne vyzera. Je to povrchne a sovinisticke, viem. Nerozumiem, co je temou dokumentu. Dievca z dediny pride do kulturne a tradiciami totalne odlisneho sveta a caka, ze najde obraz sveta kompatibilny so svojou dobrou, europskou, domacou dedinkou a ono to tak nie je? To je ta tema? To si mohla pozriet fotografie na internete. Dnes, v roku 2014, uz nie je "exoticke", ze niekto papa hmyz, ci psa. Som sklamany. 19.02.2015 "20 - Sme v stredoamerickej krajine Honduras." Neurotickejsiu zensku som fakt nevidel, beriem hviezdicku. Klobuk dole pred kameramanom, ze ju niekde z clna nezhodil. ()

sahier odpad!

Myslím si , že je to horšie ako akákoľvek reality show, mal to byť cestopis - no od toho to má ďaleko, kuchárka to nie je, niekto opisuje ,že je pekná - neviem ale podľa mňa ani to nie je, tak krucinál čo to teda vlastne je !!! ()

jurajpower

„Andrea za hranicou“ chce byť inšpiráciou pre slovenskú a českú mládež, ako naplno prežiť cestovanie a to bohužiaľ nevyšlo. Podobný formát cestopisov teraz fičí. Preafektovaný a amatérsky prejav tvorcov zaráža. Takto by natočil svoju dovolenku skoro každý, no nie každý by sa na to pozeral. Nudné cha-cha-chi-chi komentáre Andrejky neberú konca. Premrhaný potenciál miest ktoré prešli úriam kričí. ()

migl odpad!

Kurva,aj na toto idú naše koncesionárske poplatky?!!!. Za naše peniaze poslali do sveta hlúpu Anču točiť cestopisný dokument a zároveň na platenú dovolenku. Ona nám za odmenu predviedla nefalšovanú afektovanú šou a pri tom odhalila ako veľmi je inteligenčne (ne)obdarená. Hovorí sa že čím krajšia žena o to viac sprostejšia,u nej to platí snáď dvojnásobne. Počúvať jej maďarskočeskoslovenčinu bolo príjemné ako návšteva zubára. Pavol Barabáš natočil mnoho výborných cestopisných dokumentov ale čo si ja pametám tak STVéčka sa neobťažovala odvysielať ani jeden,namiesto toho nám podsúvajú taký vymletý hnoj!! ()

e_BRAN_it

Takto, milé slovenské dievčatá, dopadne vaša slovenčina, pokiaľ to zbližovanie sa s jazykom českým zoberiete smrteľne vážne a nebudete pravidelne rozprávať tak, ako vám rodný slovenský zobáčik narástol. Trhá to uši a ašpiruje na predabovanie. A to máme toľko nádherných, príjemných, uchu lahodiacich ženských hlasov ... ()