Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jen žádné strachy, tady je k mání dost mrtvol a hodně vražd k rozlousknutí. Ve svižném rytmu jsou další a další vrazi vražděni předtím zavražděnými vrahy a na vás je, abyste si dávali dobrý pozor. Protože mrtví sice neumírají, živým se to ale stát může... třeba od záchvatu smíchu. (oficiální text distributora)

Recenze (17)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Říkal jsem si: už poněkud starší zombie komedie „říznutá“ gangsterkou, to by nemusel být zas až takový průser, leč opak byl pravdou. Byl jsem hodně zvědavý, co předvede Elliott Gould, kterého znám hlavně z Ocean's Eleven. No a k mému překvapení je tohle tak ulítlé a dementní až to místy už nebylo ani srandovní. Při některých situacích jsem se skutečně zasmál, tedy hlavně do té doby, než začala černá uklízečka měnit v zombii jednoho maníka za druhým, ale byl to spíše nucený smích, nežli pořádný odvaz. Přišlo mi, že režisér a scénárista v jedné osobě Marmorstein je zřejmě lehce retardovaný, když něco podobného vůbec dokázal zplodit, ale tak v minulosti i dnes už může točit kdejaké pako. Mít tak do patnácti roků, zřejmě se u toho budu taky válet smíchy, hlavně díky těm ujetým hláškám, jenže teď jsem se jen nervózně poohlížel po časomíře, kdy už to konečně skončí. Za vůbec nejvtipnější pasáž celého filmu považuji moderování nočních zpráv již obživlého Barryho. Od té chvíle to šlo s úrovní celého filmu i zábavy z kopce. Pokud by se film odvíjel tímto směrem i nadále, byl bych určitě spokojenější. Bohužel na řadu přišli dva „typičtí“ policajti (jejichž IQ nedalo dohromady ani tu potřebnou 50tku) a vše šlo do kopru. Nastalo období zmaru a trapnosti (potržené tou automobilovou honičkou a „předávkou“ skrze okna).30% ()

cariada 

všechny recenze uživatele

U tohodle jsem se smál až to nebylo hezký. Čekal jsem totální blbost, ale dostal skvělou komedii se zombíky. Těžko říct jestli to brát jako komedii a nebo už spíš jako parodii, protože to co v tomhle filmu tvůrci nechali zahrát, už byla jedna absurdnost za druhou dotažená skoro až k dokonalosti. Nejvíc jsem se smál tomu mladýmu poldovi, co se mu neustále ztráceli mrtvoly. V téhle tv stanici bych chtěl pracovat. Určitě vřele doporučuju všem co se chtějí od srdce zasmát. ()

Reklama

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Elliott Gould boduje v každé scéně,ikdyž jen na pár vteřin projde coby zombík. Jeho herecký talent je nevyčerpatelný a film z něj čerpá. Škoda,že film měl vyditelně malý rozpočet,protože se prakticky odehrává jen v kancelářích televizní stanice,jen chodby a tak. Chyběla mi nějaká scéna na nějaké party se zombím Elliottem nebo v domácím prostředím. To je přece jenom mínus,nevím jestli to tak režisér chtěl a nebo to bylo na rozpočtu. Ostatní herci hrají dobře,vtipy jsou opravdu skvělé a nejvtipnější scéna je u mě,kdy woodo uklízečka čte tajně zprávy v zákoutí a on to po ní opakuje. "Sakra,na zem mi spad ten zasranej papír" doprovázený škleby a smíchem Elliottem. I ostatní zombí jsou skvělé,stejně tak i detektiv. "Pane máme tu mrtvolu,novou. " "Pane odvolejte ohledávače,kriminálku,ta mrtvola se ztratila. Ale u téhle je to poprvé." Závěrečné odhalední a následná automobilová honička se zombíky,no co více dodat. "Tady Barry Barron. Dobrou noc. Hahahahaha blblblebleble. Hohahoha." ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Mrtví neumírají. A taky neutíkají. A tohle je docela zábavná zombie komedie ještě z doby, kdy toto zlaté pravidlo platilo. Až se mi nechtělo věřit, že postavu živého a nemrtvého hlasatele hraje jeden a ten samý herec. Elliott Gould si svou roli fakt užil a je neskutečně zábavný. Stejně jako Mark Moses. Taková místy možná až dětinsky prdlá zombie komedie, dobře ale sednoucí do své doby. Jsem docela rád, že jsem ji viděl až čtvrt století od jejího vzniku. Tehdy bych si ji možná tak neužil. ()

charge 

všechny recenze uživatele

V osmi letech zábavná komedie, po letech extrémní stupidita, na který je nejlepší nanejvýš obal videokazety od Larsu, kvůli kterýmu jsem si to kdysi půjčil. Nelogický chování a trapnost v podstatě všech postav, taky mikrofony v záběrech. Hvězdu za krapet situačního humoru a nechápající výraz Roberta Dryera, coby hlavního kumpána. A dabing tomu taky moc nepřidá, ale i bez něj by tahle zbytečnost stejně nebyla o moc lepší. 10% ()

Reklama

Reklama