poster

Moje povstanie.sk (TV film) (festivalový název)

 • Slovensko

  Moje povstanie.sk

Povídkový / Válečný

Slovensko, 2014, 38 min (Alternativní: 59 min)

Diskuze k TV filmu (6)

  • 28.5.2015  23:18
  duckman
  (hodnocení, komentáře)

  Jojo statecni slovaci :DDD Tiso pry pozadal HItlera, aby Ceskou republiku pripojil ke slovensku :DDD skod, ze soucasti tohole hanebneho filmu čoboláckých kolaborantů neni neco o Hlinkovych gardach.

  • 15.10.2014  22:38
  moriaty
  (hodnocení, komentáře)

  Jonáš Karásek a Marika B.Majorová koukaj na Tarantina a určitě jim půjde točení reklam a hudebních klipů. U prvního příběhu jsem měl pocit, že to bude amatérskej film nějakýho  historickýho klubu a nesehnali nikoho na hlavního hrdinu, tak jim vypomohl vyhazovač z baru. Ovšem příběh ve vlaku, to je celkem lahůdka. Ta řezaná němčina. ta to umocní ( viz scénka z Bastardů v pivnici )  .. Příběh básníka  jsem musel pustit znovu když jsem zjistil až na konci, kým on byl ( ale asi by to chtělo titulky, moc nerozumím). U tý druhý holky, u tý Marty jsem si říkal jestli bude mít štígro, jako ta prvá. A pak sem si říkal, co by bylo, kdyby ten den pašovala v báglu místo sardinek pro partisány ..ehm ..  munici. U zachráněnýho němce jsem si zase říkal jestli každej příběh netočil jinej režisér ( něco jako Pražská pětka onehdy ).  No a v posledním příběhu jsem si pochopitelně vychutnal Latiňáka, za přispění toho párečku německých vojínů ( ten jeden je obzvláště pitoreskní) .. celkově to má atmosféru .. mám rád mysterious poetiku ehm .. nebo to zobrazuje skutočné príbehy ? ,, (dost odvážně)  ... a mám rád les, toho je tam přehršel .. . jo a já až při pročítání info na čsfd zjišt'uju, že  "do hlavných úloh obsaděné tváre známe teenagerom "... ehm ... dobre, že som to nevedel vopred  .. ale jo, biják dobrej, čék nesmí bejt přísnej ..  

  • 21.9.2014  19:36
  jaklee
  (hodnocení, komentáře)

  Jáj, to mal byť akože film pre "násťročných", tak už chápem prečo to bolo také slabé a gýčové.

  • 1.9.2014  06:05
  Addams-SK
  (hodnocení, komentáře)

  Napriek skutočnosti, že momentálne zverejnené poradie častí pochádza zo stránky RTVS, tak nezodpovedá ich skutočnému poradiu vo filme, ktoré je nasledovné:

  1.príbeh - Pavel (Tomi Kid Kovács)
  2.príbeh - Mária (Celeste Buckingham)
  3.príbeh - Zoltán (Miroslav Šatan)
  4.príbeh -Milan (Majk Spirit)
  5.príbeh - Marta (Dominika Cibulková)
  6.príbeh - Ján (Lukáš Latinák)

  • 1.9.2014  06:04

  Uživatel Addams-SK smazal svůj příspěvek.

  • 30.8.2014  00:49
  Addams-SK
  (hodnocení, komentáře)

  Réžia: Jonáš Karásek, Marika Beňadik Majorová
  Hrajú: Majk Spirit, Celeste Buckingham, Dominika Cibulková, Tomi Kid Kovács, Lukáš Latinák, Miroslav Šatan, Aaron Chase

  Mojepovstanie.sk

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace