Reklama

Reklama

Krueger: The Slasher from Elm Street

Krátkometrážní / Drama / Horor
USA, 2014, 9 min

Obsahy(1)

Obyvatelé Springwoodu jsou zděšeni nenadálým vzrůstem pohřešovaných dětí. Jako poslední zmizel malý Mikey. Jediný, kdo si z toho nic nedělá, je Freddy Krueger. Protože právě on má své malé tajemství… (SOLOM.)

Recenze (4)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Chlapík, čo to točí a chlapík, čo to hrá, majú neskutočnú výdrž. Nič, ani ´´pochvalné´´ recenzie, ani samotný look týchto elmských kraťasov ich nedonúti buď zlepšiť kvalitu, alebo sa proste na to vysr... ()

Nivenx 

všechny recenze uživatele

Další z amatérské řady o Kruegerovi. Já si to docela i užívám a jsem rád za to, že se toho Chris R. Notarile takto ujal, jelikož jeho snímky jsou mnohem lepší, jak Bayerovo remake. Jen tak dál. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Tak máme zde zase krok zpět. Chris R. Notarile a ty jeho shorty stojí většinou za hovno. Ho to asi baví, ale fandové Noční můry z něj mají (nebo už vlastně ani nemají) legraci. Minulý díl Krueger: A Walk Through Elm Street (2014) mi dal naději, že se tenhle patlal snad konečně polepšil, ale tohle byla nuda. Náznak atmosféry lze sice vycítit alespoň u scénky (honičky) s malým chlapcem, ale to bylo sakra málo… ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama