poster

Šťastné ex-Vánoce (TV film)

 • USA

  Merry Ex-Mas

Komedie / Drama / Rodinný / Romantický

USA / Kanada, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tipko
  ****

  Napriek istým drobným nesprávnostiam si vážim cieľ filmu: zápas o manželskú vernosť. Hlavní hrdinovia: Dean Cain ako otec a Kristy Swanson ako matka, podali solídny herecký výkon. Pri tomto filme sa človek zasmeje, aj zamyslí nad dôležitými úlohami v živote. Odporúčam.(8.10.2018)

 • Amper01
  odpad!

  Chtěl jsem dát průměr, ale jedna věta těsně před koncem filmu to opravdu úplně po*rala: "Ježíš řekl, že vánoce jsou jeho nejmilejší svátky." Tomu říkám lež století! On je ani neznal! Vánoce byly ryze pohanskými svátky oslavujícími narození Boha slunce. To až katolíci je pokřešťanštili! Dokonce se tím ani netají - katechizmus, F. Spirago str 133. Akorát tohle nějak nikoho nezajímá. Shrnuto: říct něco takového je tudíž urážkou Boha stvořitele.(29.3.2018)

 • nash.
  **

  Klasická televizní vánoční romantika, kde za zvuků vánočních rolniček povadlé filmové a televizní hvězdy bezpečnými obloučky míří po hrbolaté jezdovce intrik, omylů a neřešitelných vztahových problémů k totálnímu a všeobecnému happyendu. Občas zajiskří nějakým vtípkem, bývalý Superman i bývalá zabíječka upírů občas zablýsknou zbytky zašlého osobního kouzla. Zázrak se sice nekoná, ale neurazí a jako vánoční romantická jednohubka k dotvoření nálady ujde.(30.12.2016)

 • Tommassi3
  *

  "Víno je jako velká láska.." Jistě, člověk po nich, či při nich ztrácí zdravý rozum !! ;) Další vánočně romantický (s)hit tvrdohlavého kýčaře Briana Skiby, jehož ten laciný humor činí téměř smrtelně otravným !! Škoda mluvit.. Stejně jako co se týká sympaťáka Deana Caina, který se ze Supermana stal patronem značně nablblých televizáků s vánoční tématikou..(3.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace