poster

Underground Comedy (TV pořad)

Komedie

Česko, 2014, 5 min

 • Ded@M@tes
  ***

  Je to hodně podobné Na stojáka, v poměru je to méně vtipné, ale najde se tu i dost povedených kousků. Tigran Hovakimyan je bezpochyb nejlepší a jeho super ´´životní´´ příhody. Ještě není špatný Adam Balažovič s rybařením. / Viděné epizody *33.dílů / ( Hodnocení: 5/10 )(9.3.2016)

 • Sofius
  odpad!

  Vyskočilo to na mě na streamu, tak jsem se podíval na jeden díl. Tohle mělo být vtipné? To není možné, to musel být nějaký slabší díl, zkusím jiný. Hmm, tak tohle bylo ještě horší. To není možné, to by se neodvážili takhle dát na stream, vždyť by to snižovalo návštěvnost pouhou přítomností. Musím mít smůlu na špatné díly, zkusím ještě jiný. Cože? Tahle sbírka trapnosti, sprostoty a nevkusu že má být zábavná? Pomalu mi začína docházet, že ten první příšerný díl byl možná to nejlepší z celé série. Zkouším ještě pár dalších dílů, ale je to marnost nad marnost a nemohu uvěřit, že měl někdo odvahu to publikovat namísto pečlivého zničení paměťového média, na kterém to bylo zanamenáno. Když máte štěstí, díl je pouze trapný, když štěstí nemáte, odnesete si znechucení a psychickou újmu v podobě obav o budoucnost české kultury, případně ještě obavy další. Ani jeden z vystupujících neumí česky a mnohdy se neumí vůbec vyjadřovat. Všichni "používaj takovej ten hnusnej odpornej pražskej slang", který se nikdy v hodinách českého jazyka nevyučoval, ale asi mají nějaký tajný spolek, kde se ho pokoutně učí a snaží se ho rozšiřovat do médií. Celý tenhle pořad je jen další ze smutných důkazů, že Praha, přes svoji bohatou a slavnou minulost, je v současnosti úplně mimo realitu zbytku republiky a přestože všude jinde by je s takovým trapným vystoupením vypískali, v Praze to je považováno za "hustý"... Leda produkt látkové přeměny, dím vám, ubozí blahoslavení, chudí nejen duchem.(23.1.2018)

 • boshke
  ***

  Většinou (pod)průměrné, někdy špatné, někdy tristní, občas dobré, výjimečně skvělé. Na dlouhou chvíli v práci obstojné... 60%(16.2.2017)

 • Vodnářka
  **

  Honza Geryk a Tomáš Reitz jsou moc super, stand-upy ostatních mají pár světlých okamžiků, ale jinak marně hledám jejich smysl, vtip a pointu.(14.12.2016)

 • gorerated
  odpad!

  Radeji bych si nechal ponorit ruce do kyseliny, nez pohnout koutkem ust na znameni usmevu. Jakykoliv pokus okopirovat neco, co funguje v zamori, u nas dopadne tak tragicky jako vanocni trhy v berline. Lidi co na to dokonce chodi nazivo, si musi doma propichovat genitalie rezavou jehlou, jinak si tenhle sadomasochismus nedokazu vysvetlit.(18.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace