Film podle konceptu "každý vykouří s každým". Líbí se mi filmy z tohoto prostředí, jen toho pokerového umění tam nebylo ukázáno moc - ne jako v jiných filmech. Každopádně volba S. Stalloneho je pro mě vždy dobrá, protože mám toho herce rád a jeho charisma mě uchvátí v kterémkoli filmu. Takže - nebylo to špatné, závěr trochu přeplácaný - 59 %.(7.12.2008)

Celkem dobrá podíváná, když večer nemáte co dělat. Sice sem se musel smát, když na začátku filmu oberou Venom a spol udájného partnera o něakých 80 000. On si říká "profík" a přitom se nechá tak snadno vyprovokovat k velké sázce hned po pár kolech, takového hráče bych nenazval profíkem ale amatérem..... Dalo by se to vysvětlit tím, že takového lempla vybrali schválně, ale když na začátku je záběr jak hraje dobře a vydělá si slušné prachy tak už ne.......(3.9.2009)

Mám rád tento druh filmů a mám rád Stalloneho, přesto nejedná se o výrazně vyvedený snímek. Vše je tam předvídatelné a přesto, že jsou Hráči prošpikovaní hereckými hvězdami, tak byli všichni nevýrazní. Závěr filmu vše ještě dokopal. Jedná se sice o nadprůměr, ale se Slyem jsem viděl mnohem a mnoho lepších filmů.(31.5.2019)

Děj se točí hlavně okolo Gabriela Byrnea a Stuarta Towsenda , ač je mohutně propagován Sly Stallone. Stellone nemá ve fimu moc času - vlasně akorát v závěrečném karbanickém večeru. Film ukazuje jak je lehké prohrát balík a jak všichni podvádějí a podrážejí své kamarády a kumpány. Melanie Griffith je tu zřejmě jen aby bylo hlavních herců sudý počet. Celkově to není nudná podívaná, samý zvrat, ale ne že bych ho musel třeba za týden vidět znovu.(11.9.2004)

Průměrná podvodnická zápletka, kde hraje hodně známejch herců, ale jejich průměrnost nemá šanci hustotu kvality zlepšit. Potěší triky s kartama a klasicky atraktivní zápletka z hazardního prostředí, ale konec nemusel být tak chtícně překvapivej (ale to už by zas nebylo ono, takže držím hubu). V roli Natea jsem rozpoznal zpěváka z Cypress Hill (jmenuje se B-Real, real Louis Freese). Nejvíc mě ale dostal neznámej psychopatickej herec Roger Guenveur Smith, kterej hrál Maliniho poskoka Marla - ten jeho vyšinutej pohled, pomalej hlas a kecy, co mu scénárista připravil, mě potěšily natoli, že hvězdu přidávám (ale na imdb se na všech fotkách směje a vůbec nevypadá jako takovej hajzl). PS: jako vždy v oficiálním textu distributora je zas nesmysl - Stallone totiž hraje postavu, která se jmenuje Dean Stevens, a všichni chcou porazit právě ho a né, že je bude učit...(12.9.2008)

• - Poslední film Charlese Rocketa. (PußyMagnet)

• - Většina hlavních mužských charakterů je pojmenována podle známých jmen v karetním oboru. (PußyMagnet)

• - Všechny karty používané ve filmu byly vyrobeny firmou United States Playing Card Company. Používané značky jsou Aristocrat, Bee, Bicycle, a Tally-Ho. (PußyMagnet)