Režisér natáčí v domě, kde bylo spácháno sedm vražd. Správce je varuje, aby si nezahrávali s věcmi, kterým nerozumějí (vraždy souvisely s okultismem), ale režisér chce být co nejautentičtější a nechá herce přehrát rituály, které se v domě odehrály, čímž vyvolá z nedalekého hřbitova „Ghoula“. (JasonCZ)

darkrobyk

-Máš být v transu a ne předstírat orgasmus!- V úvodu divák sleduje sedm lidí, co byli v rozlehlém domě a přilehlém okolí různým způsobem zavražděni. Následně v tomto domě natáčí režisér Eric Hartman film vraždami inspirovaný. Vše si ale upravuje dle sebe, a tak správce se ho snaží opravovat, jak vraždy správně probíhaly. Režisér má ale svoji vizi. Vše se změní, když jeden z herců najde mezi tajemnými a čarodějnickými knihami Tibetskou knihu mrtvých. Po dohodě s režisérem se rozhodnou pasáže knihy využít ve filmu. Jenže některé formule probouzejí k životu mrtvé... Nevyrovnaný snímek, kde se střídají nudné a užvaněné pasáže s napínavými. Nejlepší je pak poslední čtvrtina, kdy lze stručně konstatovat - možný spoiler - nikdo to tu nepřežije! Velmi dobrá hudba s ruchy a zvukovými efekty, solidní kamera. Jen ke konci mě poněkud drtilo nelogické střídání denních a nočních scén, což beru spíše jako dramaturgické selhání. Pro současného diváka ale tenhle film už příliš zestaral. ()