poster

We Are Your Friends

 • Velká Británie

  We Are Your Friends

 • Francie

  We Are Your Friends

 • USA

  We Are Your Friends

 • Austrálie

  We Are Your Friends

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (151)

 • Gemini
  ***

  Byly doby, kdy v určitých kruzích představoval největší zlo High School Musical, jehož hlavním apoštolem byl Zac Efron. Od té doby ale uplynulo už celkem dost vody, a jmenovaný mládenec urazil docela slušný kus cesty. I tak je ale na We Are Your Friends asi největším překvapením, že navzdory lehce varujícímu obsazení, synopsi a stopáži se nedá říct, že stojí Za Kefron;) Na druhou stranu bohužel pokud jde o hudební stránku a slibovaný náhled do hlav DJů, se i přes skutečnost, že tu hlavní hrdina rozmlouvá s někdejším megaobjevem Hollywoodu Wesem Bentleyem i sám se sebou o podstatě elektronické hudby, její tvorby, a o spojení s myslí DJe i davu svíjejícího se v příslušných BPM, nedá říct, že by se tu dělo něco nad kvalitativním limitem Step Up 1 až 67 (kde se hraje jiný styl) - nebo určitými segmenty Klubu Sráčů:) A pokud jde o příběh/děj, mluvíme o úrovni lehce nad zmíněnou nekonečnou sérií Step Up. Aby to nevyznělo zle - není to provar, to ani omylem. A nutno říct, že i Emily Ratajkowski dokáže roli módního doplňku, zmítaného mezi dvěma muži, v takovémto druhu filmu zahrát obstojněji, než byste čekali od slečny, která (nutno uznat, že svým způsobem moudře) vystavila svůj veškerý kapitál na odiv hned v počátku kariéry (ano, myslím tím ten videoklip, k němuž ani nestojí za to mít puštěný zvuk). Dá se to připodobnit k Maggie Grace v Lockoutu;) Tvůrci jen poněkud nezvládli míru, do jaké má film působit vážně a jak vážné (a jak zobrazené) věci by v něm chtěli mít. Step Up je mimo technickou část věci jednoznačně přiznaná naivní šablona - We Are Your Friends se ale snaží tvářit jako seriózní drama z hudebního prostředí o nelehké cestě "jednoho z mnoha" na vrchol. A to zkrátka a dobře nefunguje, byť se samozřejmě nedá nesouhlasit s tím, že drogy jsou špatné, áno, byť by vypadaly sebevíc cool. V tomto případě víc než jindy platí, že krátká stopáž leccos zachraňuje. 50%, dejme tomu.(16.4.2017)

 • Malarkey
  ***

  Dlouho jsem na tenhle film čekal. Nabídnout film ze světa DJů je totiž pokaždé hodně zajímavým zážitkem a zase tak často se s ním člověk nesetká. Zac Efron tu hrál mladého, nadějného a já byl docela zvědavej, jak to všechno zvládne. Nakonec on jediný byl opravdu relativně normální. On a zkušenej producent a DJ, který se rozhodl ho zaškolit, a na kterém se hodně slušně podepsal čas a sláva. Ve výsledku hudba zase tak zajímavá ve filmu není, což je asi největší průser. Netěží totiž z originality, ale z dnešního oblíbeného big-room houseu, který má jediný smysl, a to zničit davy v klubu, čemuž já příliš nerozumím. Pár zajímavých hudebních zážitků se tu sice objeví, ale není to žádná hitparáda. Vše vynahrazuje až závěr, který je evidentně od srdce, ale nikdo by ho Zacovi jen tak nevydal. Spíše ta skladba má kouzlo daného okamžiku a faktu, že jsem během hodiny a půl poznal jeho kamarády, o kterých tato skladba také je. Nicméně samotný závěr a zkušený DJ je pak to jediné, co je na tomto filmu opravdu zajímavé. Závěr je alespoň trošku originální a zkušený DJ pod nánosem peněz, drog a chlastu sem tam má i docela pravdu. Kolikrát i krutou pravdu.(7.1.2016)

 • LIVINGDEAD
  **

  Závěrečný song, dle kterého jsme měli všichni padnout na prdel, byl trapný!(6.1.2016)

 • Fr
  ***

  „KDYŽ JSTE DJ, MUSÍTE ZAČÍT S JEDNÍM SONGEM. A POKUD JE DOSTATEČNĚ VĚROHODNÝ, UPŘÍMNÝ A POKUD JSTE DO NĚHO VLOŽILI TO, KÝM JSTE, PAK MÁTE ŠANCI ZASÁHNOUT I OSTATNÍ. A TO JE MOŽNÁ VAŠE VSTUPENKA KE VŠEMU…“ /// Tak tý hudby je tady fakt hodně. Dost mě prudí, ale to je můj problém… Cílovka je někde 30let vodemně (dopředu dědku!), takže nezbejvá než koukat na kroutící se roštěnky (je jich tady naštěstí víc než hudby) a snažit se pobrat příběh, kterej je prej (hlavně) vo hledání DJ rukopisu. Všude samá hudba (to už si říkal vole, taky ženský…), mládež, která potřebuje povzbudit fetem (kolikrát ti mám říkat, že extáze není fet, ale taneční droga! Děti, lentilky…), neustálá pařba (jasan, takovej je přece život!) a kluk se snem. Když to shrnu, je to na mě dost dlouhý. Navíc nemám dojem, že bych jim to (všechno) záviděl (snad jen to L.A.). Ale beru, že je to uvolněný, mládežnický drama ze světa, kterej není pro starý. Nebo pro ty bez intuice a talentu. Taky uznávám, že z toho Efrona by něco mohlo jednou bejt! 2a½! ale dávám (z lítosti) 3*. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu vidět, jak vypadá reklama na PCP (nebo jinej fet). 2.) Hledám návod, jak rozjet párty. 3.) Často šlapu vodu u pódia. 4.) Thx za titule „richja“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(18.11.2015)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Zac Efron mi začíná celkem sedět, jeho filmy jsou trendy a kouká se na ně příjemně. We Are your friends je typický chill movie s pěknýma kočkama ( Emily jsi boží!!), slušnou hudbou, pořádnou párty a nechybí i drogy, tedy víceméně život dnešních teenejždrů. Příjemně jsem se bavil, ke konci však lehce dojemné až smutné. 80%(12.2.2017)

 • Aluska88
  ****

  Stylový kousek natřískaný luxusními tanečními songy, který Vás přivede do světa elektronické hudby L.A. Výborné obsazení party mladých kluků, kteří žijí nočním životem, nekonečnými párty a poflakováním se po prosluněném městě snů. Zac Efron je krásný, to ví(dí) snad všichni, herecky se hodně posunul, i když co se týká jeho projevu zde, oproti ostatním mi přišel svým výkonem docela pozadu. Nejvíc si mě svým výkonem získal Jonny Weston coby Mason a Alex Shaffer coby Squirrel. Jona Bernthala jsem poznala, jen co promluvil:) Ten jeho výrazný hlas jsem prvně poznala ve válečném nářezu Fury a nyní ho již nelze zapomenout. Emily Ratajkowski je kočka s luxusními rty. Film se mi moc líbil. Co takhle natočit podobný z 90tých let?:) Taneční hudbu miluju, zejména eurodance, trance, 90's a early 00's. Moderní doba však přináší také výborné pecky. Z We Are Your Friends rozhodně stojí za zmínku následující: We Are Your Friends, Desire (Gryffin Remix), Cole's Memories.(31.3.2018)

 • castor
  ***

  Celovečerně debutující Max Joseph nezklamal. Zac Efron se znovu pokouší ukázat, že není jen hercem jedné limonádové muzikálové série, ale že mu to jde také ve vážnějších polohách. Už třeba loni v (Ne)zadaných vykládal věci, které měly docela hlavu a patu. Tady jsou životní moudra vycházející z nočních tanečních klubů lehce povrchní, přesto potěší slušnou atmosférou. Mladý DJ se teprve hledá, ač dokáže oslovit nakrucující se davy, ve stylu zatím trochu plave. Pomůže mu ostřílený snob Wes Bentley, který ze vší té slávy chlastá a pomalu ničí i lidi okolo sebe (včetně sličné Emily Ratajkowski v první ženské hlavní roli, která své přednosti prodává dokonale). Obsah je lehce vyprázdněný, žádnou generační výpověď nečekejme, ač aspoň ukazuje, že tihle chlapíci jen nepouští předem připravenou hudbu, ale pracují s davem a musí mít tak trochu „talent“. Nejvíc mi jde na jazyk slovo nedotažené. Mladí přátelé se nejen pracovně hledají, tvůrci otevírají víc zajímavých témat, ale vesměs vyšumí do prázdna. Hoši se poperou, rozejdou ve zlém, ale víc se nedozvíme. I s tragickou událostí se pracuje zjednodušeně. Vše nesmírně rychle zapadne. Takže tu nakonec máme spíš takovou příjemnou oddychovku, která nás přenese do animáku, obecně si ráda hraje s obrazem, všichni vypadají cool, Efron je sympaťák, Bentley nezapomněl hrát a Emily se navrch úžasně vrtí. Někdy to ke štěstí stačí.(7.11.2015)

 • Spiker01
  ***

  Přesně ten případ, kde vítězí forma nad obsahem. Nečekal jsem, že to někdy řeknu, ale Zac Efron je tahounem tohodle feel good kousku, který ničím extra nenadchne, ovšem hlavně v první polovině baví nádhernými prosluněnými panoramaty Los Angeles. V té druhé se však jakoby něco zlomí, tempo poleví a mé hodnocení zůstává na lehce nadprůměrných 6/10.(19.1.2016)

 • Davies182
  ****

  Sexy kozatice Emily Ratajkowski tu polovinu filmu nosí hříšně uplý kraťásky a tancuje s dost možná nejvyzývavějším výstřihem na planetě. Anebo taky ještě miluju Zaca Efrona. Anebo ujíždim na break-beatu. Anebo mi to prostě jenom hrozně moc sedlo. Anebo... sakra, není to jedno?! Nepřiznaný pokračování Projectu X je tady, lidi, přestaňte řešit chujoviny a jde se pařit!(3.4.2016)

 • Shakers
  ***

  Toto nie je môj hudobný štýl, aby bolo jasné, každopádne nestrhávam mu za to body. Hudba sa práve že celkom dala, ale bohužiaľ aj keď je takýchto filmov málo a o to mi prišiel tento film zaujímavejší, dej sa vlastne nikam moc neposúva a celkovo nemá moc čo ponúknuť. Herci fajn, dokážu potiahnuť film, aby to nebola vyložená nuda, ale We Are Your Friends nefunguje naplno skoro v žiadnom smere alebo žánre, či už je to romantický, dráma alebo hudobný. 65% - 3*(18.2.2016)

 • LiVentura
  ****

  Nebylo to špatné ani teenagerské, kupodivu, poutavě dobře natočené.(7.3.2016)

 • sheen
  ***

  Splněné očekávání, film žádný zázrak ale ten hudební doprovod je naprosto famózní. Srdce každého fandy elektronické muziky musí zaplesat.(28.11.2015)

 • eLeR
  ***

  Pocitovo v pohode, tá muzička je miestami celkom relax, teda keď jej nie je veľa. Zac mi nevadil, partia chlapcov ma bavila, naopak Emily vôbec. A príbeh bol tiež taký slabší ... Cole je vlastne August Rush electro hudby.(31.5.2018)

 • dO_od
  ***

  // Film, ve kterém Emily Ratajkowski tančí do rytmu klubové hudby a nic víc se tam neděje.(17.12.2015)

 • ARI50
  ***

  Líbi se mi to jenom kvůli hudbě a Zack Efron zahrál skvěle jinak je to celkem slaboučké co se týče scénaře, párty, drogy, ženy v pohodě konec zapůsobil.(12.10.2018)

 • Kamca_
  **

  Moje očekávání od filmů jsou většinou dost velký a u We are your friends to platilo dvojnásob. Čekala jsem prostě výborný a svižný film doprovázený skvělou elektronickou hudbou. Tohle všechno se bohužel nekonalo. Děj byl pro mě dost nudný hned od začátku. A přitom námět je podle mě celkem zajímavý. Z výběru herců jsem byla taky taková rozpačitá. Zac je můj oblíbenec už delší dobu, ale tady do té role se moc nehodil. A zbytek herců mi taky k němu moc neseděl. Celkově bych čekala, že Zac Efron bude do této role úplně zapálený, ale nebylo tomu tak. Vím, že hrát umí, ale tady spíš těžil ze svého vzhledu ... A výběr hudby jsem taky čekala trochu melodičtější. Takový party jsem zažila i živě a tohle se tomu moc nepodobalo ... Vrzavý tóny moc nemusim. Takže hudebně to ani moje uši nepotěšilo. A konec filmu ... to radši ani nebudu komentovat, jak byl divnej. Docela mě štve, jak si v dnešní době každej říká DJ a přitom nic pořádnýho ten dotyčnej neumí ... Z laptopu umí hrát každej ... Ale dřív z vinylů - to bylo něco! Dneska už to pro mě prostě není umění ... 40%.(1.3.2016)

 • DwayneJohnson
  ****

  Naprostá pohodovka! Vůbec jsem to nečekal, ale byl jsem lapen. Do zvuků ekectro hudby, nočního života a také poněkud nesourodé party přátel. Není to vůbec přeslazené, natož hloupé a Zac spolu s Emily, to už je jen taková třešínka. Lepší čtyři hvězdy.(4.3.2016)

 • maddy
  **

  We Are Your Boring Friends. S najväčšou pravdepodobnosťou ten najzbytočnejší film aký za minulý rok vznikol a išiel do kín. Zvyčajne píšem k filmom dlhšie komentáre, ale k tomuto skutočne nemám čo. V tom filme sa totiž nič, ale absolútne nič za celú dobu neudeje! Nie je to ani dráma, ani komédia, ani romantika, ani ... no NIČ! Jediným hnacím motorom tu od polovice je totálne nezáživný milostný trojuholník, ale inak prázdnota. A to podotýkam, že nemám nič proti DJom, elektronickej hudbe, ani Zacovi Efronovi (napríklad v Neighbors bol značne cool), ale toto zbytočnosť. Tie zdrvujúce kritike a totálny prepad v kinách úplne zaslúžene. CELKOVO: 1,5* (3/10)(22.1.2016)

 • BMW12
  ****

  Film o elektronické muzice, kterou já nějak moc neposlouchám, ale musím říci, že hudba ve filmu byla dobře zvolená, dala se poslouchat. Příběh je takový jednodušší, nevyvolá u diváků asi žádné emoce, ale byl tak nějak v pohodě, pasoval k té muzice. Divačky budou nadšeni ze Zaca Efrona a diváci zase budou žasnout nad dokonalou postavou Emily Ratajkowski.(16.5.2017)

 • luka4615
  ****

  EDM je společně s House Music mou srdeční záležitostí, tudíž mě tento film na toto téma zcela pohltil. We Are Your Friends je totiž výborně podaným filmem ze života DJs, který nám názorně ukazuje, že i tato profese má své stinné stránky, že to není jen jedno velké pozlátko jak si někteří mylně myslí. Skrývá se za tím i mnohaletá práce a nikdy nekončící úsilí, jen aby jste vytvořili ten správný "track". Spojte si to s úžasným soundtrackem, který se výborně poslouchá, a který už teď hlasitě vyhrává v mém PC i telefonu, a dostanete svěží sondu do zákulisí festivalů a klubů, na kterou se parádně dívá. Jsem si téměř jist, že jen u jedné projekce nezůstane. PS: Emily Ratajkowski je fakt kost! „Are we ever going to be better than this?“(8.11.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace